Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:47:37
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
XV Obert Internacional "Ciutat de Cervera"
Darrera actualització23.09.2017 16:52:46, Creador/Darrera càrrega: Joan Mora Amella
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2017/09/23 A les 10:10
T.
Núm.
Nom
Gr
Tipus
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Gr
Tipus
Elo
Núm.
1
1
GM
Muñoz Miguel
2618
2
0 - 1
2
Sole Pijuan Ferran
2220
7
2
2
IM
Vidarte Morales Arturo
2470
2
1 - 0
2
2N
Argerich Farras Josep
2206
9
3
8
CM
Codina Garcia Josep
2213
2
0 - 1
2
FM
Barbero Sendic Alejandro
2432
3
4
4
FM
Trepat Herranz Joan
2411
2
1 - 0
2
Ferrer Font Jordi
2127
11
5
14
Torralba Sanz Josep
A
2030
2
1 - 0
2
Rodriguez Sorribes Jordi
2279
5
6
6
Ribera Baztan Jose
2232
2
1 - 0
2
Gensana Berzunces Joan
U-65
A
2007
15
7
10
Verdes Nadal Ramon
2139
1½
1 - 0
1
Raga Lleida Roman
U-60
A
1988
17
8
16
Badia Torra Jaume
U-65
A
1999
1
0 - 1
1½
Anglès Roca Joel
A
1875
25
9
18
Turuguet Lopez Josep Lluis
A
1986
1
1 - 0
1
Torrent Minguet Joan
B
1700
33
10
30
Pedra Marquina Joan
S-12
B
1792
1
0 - 1
1
Llacuna Fabregat Josep Mª
A
1965
19
11
20
Rodon Balcells Jaume
U-60
A
1942
1
1 - 0
1
Pedra Marquina Alex
S-12
B
1691
35
12
36
Villalonga Goma Ramon Maria
B
1685
1
0 - 1
1
Vila Lopez Joan
A
1933
21
13
22
Estruch Andreu Guim
A
1931
1
0 - 1
1
Perez Castells Quim
S-14
B
1673
37
14
38
Davila Cos Pedro
U-65
B
1651
1
0 - 1
1
Ripoll Galvez Guerau
A
1904
23
15
24
Subarroca Blanch Francesc
U-60
A
1891
1
1 - 0
1
Ribera Veganzones Serni
S-10
C
1598
41
16
46
Vendrell Lara Gerard
S-12
C
1513
1
1 - 0
1
Estruch Andreu Lluc
S-14
B
1860
27
17
51
Vendrell Lara Marc
S-10
C
1304
1
0 - 1
1
Ribera Veganzones Josep Maria
S-14
B
1820
29
18
28
Mir Carnice Jordi
B
1820
½
1 - 0
½
Cristobal Flores Celesti
B
1622
39
19
50
Gascon Martel Alejandro
S-10
C
1462
½
0 - 1
½
Benseny Martinez Guerau
S-10
C
1533
43
20
26
Palau Barrufet Vinyet
S-14
A
1875
0
1 - 0
0
Domenech Gomis Arnau
C
1517
45
21
47
Vila Minguell Lluis
S-14
C
1503
0
0 - 1
0
Cristobal Artigas Sergi
B
1735
31
22
40
Benseny Lorenzo Carles
C
1604
0
0 - 1
0
Niubo Parramon Edgar
S-14
C
1474
48
23
44
Coromina Suyanti Cecilia
S-14
C
1531
0
0 - 1
0
Anglès Roca Jan
S-12
C
1472
49
24
12
Garcia Dorado Alberto
2107
0
0
Sense emparellar
25
13
Grau Ferrer Carles
2054
0
0
Sense emparellar
26
32
Gracia Martínez Diego
B
1700
0
0
Sense emparellar
27
34
Abellana Viladrich Albert
B
1698
0
0
Sense emparellar
28
42
Roca Olive Jordi
C
1590
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió