Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:39:07
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
Salzburger 1. Klasse Süd 2017/2018
Viimeisin päivitys28.03.2018 14:23:28, Creator/Last Upload: SCHACHLANDESVERBAND SALZBURG
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
Rtg
FED
Joukkue
pö.
1
Buchebner Markus
1636626
2020
AUT
Golling 2
1
2
Holzer Manuel
1620797
1928
AUT
Raika Taxenbach 1
1
3
Grundner Alois
1603230
1916
AUT
Senoplast Uttendorf
1
4
Axt Wolfgang
1636570
1795
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
9
5
Eder Martin
1781
AUT
Raika Taxenbach 1
2
6
Windhofer Johann
1636898
1770
AUT
Golling 2
2
7
Ljubic Franjo Jun.
14520184
1731
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
1
8
Wenger Anton
1620843
1719
AUT
Golling 2
3
9
Nuk Josef
1611488
1709
AUT
Golling 2
8
10
Gall Konrad
1617184
1689
AUT
Raika Taxenbach 1
3
11
Berti Rudolf
1614134
1676
AUT
Union Hallein 2
1
12
Mitteregger Klaus
1650912
1664
AUT
Senoplast Uttendorf
4
13
Wenger Michael
1636880
1660
AUT
Golling 2
5
14
Lazarevic Nedeljko
14407981
1658
BIH
Golling 2
7
15
Sendlhofer Franz
1635883
1647
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
1
16
Rosenlechner Gerhard
1654152
1636
AUT
Union Hallein 2
2
17
Pirnbacher Klaus
1621262
1609
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
3
18
Kohlbauer Josef
1636740
1604
AUT
Golling 2
9
19
Köp Josef
1591
AUT
Raika Taxenbach 1
6
20
Baumgartner Manfred Dr.
1623630
1583
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
11
21
Gruber Helmut
1611291
1579
AUT
Raika Taxenbach 1
4
22
Grünwald Hans
1577
AUT
Raika Taxenbach 2
2
23
Schlager Friedrich Dr.
1636847
1575
AUT
Golling 2
4
24
Ljubic Franjo
14520176
1558
CRO
Golling 2
6
25
Griessner Ernst
1649337
1547
AUT
Senoplast Uttendorf
5
26
Rosenlechner Raphael
1648152
1543
AUT
Union Hallein 2
6
27
Kollmann Hans
1534
AUT
Raika Taxenbach 2
1
28
Fraissl Reinhard
1651625
1520
AUT
Senoplast Uttendorf
3
29
Fuchs Egon
1620746
1512
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
10
30
Hechenberger Johann
1511
AUT
Senoplast Uttendorf
12
31
Rothensteiner Gottfried
1652028
1499
AUT
Golling 2
10
32
Landauer Josef
1656376
1494
AUT
Senoplast Uttendorf
7
33
Hartl Michael
1491
AUT
Raika Taxenbach 1
7
34
Sauerschnig Rene
1603930
1484
AUT
Senoplast Uttendorf
2
35
Höllhuber Herbert
1482
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
4
36
Kollmann Josef
1478
AUT
Raika Taxenbach 2
3
37
Estermann Kurt
1450
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
2
38
Valjevac Aziz
1659936
1448
AUT
Union Hallein 2
10
39
Baldemair Helmut
1659863
1444
AUT
Union Hallein 2
9
40
Grünwald Hannes
1433
AUT
Raika Taxenbach 1
8
41
Embacher Gerhard
1387
AUT
Raika Taxenbach 1
5
42
Lamberger Werner
1632680
1383
AUT
Senoplast Uttendorf
11
43
Reichl Roland
1369
AUT
Union Hallein 2
11
44
Kipman Felix
1653105
1367
AUT
Union Hallein 2
4
45
Sommerer Kurt
1343
AUT
Raika Taxenbach 2
5
46
Hecher Erich
1622102
1338
AUT
Union Hallein 2
3
47
Weickl Johann
1322
AUT
Raika Taxenbach 2
6
48
Egger Johann
1308
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
5
49
Seilinger Rudolf
1304
AUT
Union Hallein 2
8
50
Kipman Filip
1662449
1293
AUT
Union Hallein 2
5
51
Zechner Hermann
1292
AUT
Raika Taxenbach 2
4
52
Fischer Hans Sen.
1286
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
6
53
Tominac Ivan
14545802
1270
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
8
54
Ritzinger Karl
1239
AUT
Senoplast Uttendorf
6
55
Brandauer Martin
1652010
1228
AUT
Golling 2
11
56
Herbst Gottfried
1220
AUT
Union Hallein 2
7
57
Ljubic Ivan
1094
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
3
58
Sytsevich Paul
1085
BLR
Pjesak /Schwarzach 2
4
59
Hörfarter Alexander
1083
AUT
Senoplast Uttendorf
8
60
Entacher Ferdinand
1056
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
7
61
Sytsevich Maxim
1012
BLR
Pjesak /Schwarzach 2
2
62
Maier Marco
971
AUT
Senoplast Uttendorf
13
63
Hauk Hubert
969
AUT
Schwarzach/ Pjesak 2
8
64
Ljubic Lea
14545780
934
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
5
65
Schwarzl Eva
929
AUT
Golling 2
12
66
Hörfarter Johannes
878
AUT
Senoplast Uttendorf
10
67
Ljubic Zvonimir
14545799
819
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
6
68
Alkhled Hadi
0
SYR
Raika Taxenbach 2
9
69
Hashme Sayed Masud
0
AFG
Raika Taxenbach 2
8
70
Herzog Raphael
0
AUT
Raika Taxenbach 2
7
71
Hörfarter Gregor
0
AUT
Senoplast Uttendorf
9
72
Ljubic Julia
0
CRO
Pjesak /Schwarzach 2
7
73
Winding Thomas
0
AUT
Senoplast Uttendorf
14
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yhteystiedot