1. liga mládeže D 17/18 Poslední aktualizace22.04.2018 22:38:00, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Nejlepší hráči: podle bodůMinimální požadovaný počet partií: 60%
Board 1 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Londin Šimon | 1828 | Agentura 64 Grygov | 7,5 | 68,2 | 1914 | 11 |
2 | | Kopec Ladislav | 1684 | TJ Ostrava | 7,5 | 68,2 | 1877 | 11 |
3 | | Gnojek Petr | 2018 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 7 | 77,8 | 2012 | 9 |
4 | | Chwistek Karel | 1991 | TJ Lokomotiva Krnov | 6,5 | 65,0 | 1908 | 10 |
5 | | Vraj Ondřej | 1948 | Šachy Hošťálková | 6 | 54,5 | 1828 | 11 |
6 | | Jurásek Vojtěch | 1887 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 5,5 | 50,0 | 1792 | 11 |
7 | | Ochmyt Jakub | 1752 | SK Slavia Orlová "B" | 5 | 45,5 | 1784 | 11 |
8 | | Suchánek Kryštof | 1748 | ŠK Zlín | 5 | 45,5 | 1769 | 11 |
9 | | Budík Pavel | 1678 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 3,5 | 50,0 | 1896 | 7 |
10 | | Khadash Kamil | 1683 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 3,5 | 31,8 | 1677 | 11 |
11 | | Trávníček Kryštof Mikuláš | 1822 | TJ Sokol Ústí | 3 | 33,3 | 1690 | 9 |
Board 2 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Vantuch Lucian | 1944 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 7,5 | 83,3 | 1901 | 9 |
2 | | Žitný Michal | 1773 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 7 | 63,6 | 1733 | 11 |
3 | | Matůš Filip | 1655 | TJ Sokol Ústí | 6,5 | 59,1 | 1744 | 11 |
4 | | Vraj Karel | 1885 | Šachy Hošťálková | 6 | 85,7 | 1849 | 7 |
5 | | Hrabal Matěj | 1796 | Agentura 64 Grygov | 5,5 | 61,1 | 1741 | 9 |
6 | | Suchánek Hanuš | 1573 | ŠK Zlín | 5 | 50,0 | 1596 | 10 |
7 | | Štefaník Marek | 1623 | TJ Ostrava | 5 | 45,5 | 1566 | 11 |
8 | | Dančáková Klára | 1493 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 5 | 45,5 | 1555 | 11 |
9 | | Krejčok Tobiáš | 1711 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 4,5 | 64,3 | 1686 | 7 |
10 | | Vavřínková Anna | 1518 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 4,5 | 45,0 | 1593 | 10 |
11 | | Zelnitius Albert | 1472 | ŠK Staré Město "B" | 3 | 27,3 | 1490 | 11 |
12 | | Šlachta Jan | 1483 | TJ Lokomotiva Krnov | 2 | 25,0 | 1454 | 8 |
13 | | Targosz Jiří | 1358 | SK Slavia Orlová "B" | 1,5 | 21,4 | 1330 | 7 |
14 | | Jiříček Vojtěch | 1511 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 1,5 | 18,8 | 1482 | 8 |
Board 3 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Oborný Tomáš | 1751 | TJ Ostrava | 7 | 63,6 | 1625 | 11 |
2 | | Dvořák Martin | 1441 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 7 | 63,6 | 1602 | 11 |
3 | | Vávra Jan | 1367 | ŠK Staré Město "B" | 6 | 54,5 | 1575 | 11 |
4 | | Šebesta Jan | 1598 | SK Slavia Orlová "B" | 5,5 | 68,8 | 1694 | 8 |
5 | | Černý Michal | 1590 | ŠK Zlín | 5,5 | 61,1 | 1700 | 9 |
6 | | Vavřínková Eliška | 1759 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 5,5 | 61,1 | 1659 | 9 |
7 | | Dvořáček Jan Matyáš | 1601 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 5 | 45,5 | 1523 | 11 |
8 | | Gregůrková Nikola | 1625 | Agentura 64 Grygov | 5 | 45,5 | 1498 | 11 |
9 | | Karlík Jáchym | 1445 | Šachy Hošťálková | 4,5 | 50,0 | 1605 | 9 |
10 | | Bušos Daniel | 1570 | TJ Lokomotiva Krnov | 4,5 | 45,0 | 1590 | 10 |
11 | | Kovář Matěj | 1468 | TJ Sokol Ústí | 3,5 | 31,8 | 1477 | 11 |
12 | | Galda Tomáš | 1480 | Šachy Hošťálková | 2 | 22,2 | 1425 | 9 |
Board 4 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Kureš Michael | 1986 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 11 | 100,0 | 2237 | 11 |
2 | | Židek Daniel | 1705 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 8 | 72,7 | 1673 | 11 |
3 | | Kijonka Ondřej | 1444 | SK Slavia Orlová "B" | 6,5 | 59,1 | 1585 | 11 |
4 | | Kohut Pavel | 1521 | TJ Lokomotiva Krnov | 6 | 60,0 | 1514 | 10 |
5 | | Faja Vilém | 1597 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 5,5 | 61,1 | 1609 | 9 |
6 | | Klíma Tomáš | 1591 | TJ Sokol Ústí | 5 | 45,5 | 1433 | 11 |
7 | | Fizer Marek | 1501 | TJ Ostrava | 4 | 50,0 | 1398 | 8 |
8 | | Šimek Viktor | 1528 | ŠK Zlín | 3,5 | 38,9 | 1453 | 9 |
9 | | Anděl Vít | 1533 | TJ Lokomotiva Krnov | 2,5 | 27,8 | 1395 | 9 |
10 | | Kopecký Matěj | 1254 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 2 | 28,6 | 1294 | 7 |
11 | | Ondroušek Michal | 1425 | Šachy Hošťálková | 2 | 25,0 | 1219 | 8 |
12 | | Růžičková Ema | 1260 | Agentura 64 Grygov | 2 | 18,2 | 1211 | 11 |
Board 5 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Paseka Matyáš | 1522 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 8 | 80,0 | 1615 | 10 |
2 | | Khadash Samuel | 1619 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 7,5 | 75,0 | 1457 | 10 |
3 | | Foltýnek Stanislav | 1326 | ŠK Staré Město "B" | 7,5 | 68,2 | 1455 | 11 |
4 | | Hladký Tadeáš | 1627 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 7 | 77,8 | 1506 | 9 |
5 | | Miklosz Michael | 1457 | TJ Ostrava | 4,5 | 45,0 | 1241 | 10 |
6 | | Kocián Tomáš | 1053 | ŠK Zlín | 2,5 | 22,7 | 1205 | 11 |
7 | | Obšivačová Jana | 1305 | Agentura 64 Grygov | 2 | 20,0 | 986 | 10 |
8 | | Novák Tomáš | 1276 | SK Slavia Orlová "B" | 1,5 | 18,8 | 1242 | 8 |
Board 6 |
Poř. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | % | Rp | Partie |
1 | | Volák Šimon | 1744 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 10 | 100,0 | 1966 | 10 |
2 | | Vaculík Martin | 1504 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 8,5 | 77,3 | 1425 | 11 |
3 | | Lukáš Vojtěch | 1401 | ŠK Staré Město "B" | 7 | 87,5 | 1495 | 8 |
4 | | Ptáček Jiří | 1446 | TJ Sokol Ústí | 6 | 75,0 | 1397 | 8 |
5 | | Sikorová Jana | 1295 | SK Slavia Orlová "B" | 4 | 44,4 | 1186 | 9 |
6 | | Oborný Stanislav | 1097 | TJ Ostrava | 3 | 37,5 | 1194 | 8 |
7 | | Mechl Marek | 1133 | ŠK Zlín | 2 | 22,2 | 1014 | 9 |
8 | | Kurfürst Adam | 1167 | Agentura 64 Grygov | 1 | 14,3 | 998 | 7 |
|
|
|
|