1. liga mládeže D 17/18 Poslední aktualizace22.04.2018 22:38:00, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 11 kolech
Čís. | | Jméno | Rtg | Družstvo | Body | Partie | % | Šach. |
1 | | Kureš Michael | 1986 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 11 | 11 | 100,0 | 3 |
2 | | Volák Šimon | 1744 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 10 | 10 | 100,0 | 5 |
3 | | Vaculík Martin | 1504 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 8,5 | 11 | 77,3 | 5 |
4 | | Paseka Matyáš | 1522 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 8 | 10 | 80,0 | 4 |
5 | | Židek Daniel | 1705 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 8 | 11 | 72,7 | 3 |
6 | | Vantuch Lucian | 1944 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 7,5 | 9 | 83,3 | 2 |
7 | | Khadash Samuel | 1619 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 7,5 | 10 | 75,0 | 4 |
8 | | Londin Šimon | 1828 | Agentura 64 Grygov | 7,5 | 11 | 68,2 | 1 |
9 | | Kopec Ladislav | 1684 | TJ Ostrava | 7,5 | 11 | 68,2 | 1 |
10 | | Foltýnek Stanislav | 1326 | ŠK Staré Město "B" | 7,5 | 11 | 68,2 | 4 |
11 | | Lukáš Vojtěch | 1401 | ŠK Staré Město "B" | 7 | 8 | 87,5 | 5 |
12 | | Gnojek Petr | 2018 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 7 | 9 | 77,8 | 1 |
13 | | Hladký Tadeáš | 1627 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 7 | 9 | 77,8 | 4 |
14 | | Žitný Michal | 1773 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 7 | 11 | 63,6 | 2 |
15 | | Oborný Tomáš | 1751 | TJ Ostrava | 7 | 11 | 63,6 | 3 |
16 | | Dvořák Martin | 1441 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 7 | 11 | 63,6 | 3 |
17 | | Chwistek Karel | 1991 | TJ Lokomotiva Krnov | 6,5 | 10 | 65,0 | 1 |
18 | | Matůš Filip | 1655 | TJ Sokol Ústí | 6,5 | 11 | 59,1 | 1 |
19 | | Kijonka Ondřej | 1444 | SK Slavia Orlová "B" | 6,5 | 11 | 59,1 | 3 |
20 | | Vraj Karel | 1885 | Šachy Hošťálková | 6 | 7 | 85,7 | 2 |
21 | | Ptáček Jiří | 1446 | TJ Sokol Ústí | 6 | 8 | 75,0 | 5 |
22 | | Kohut Pavel | 1521 | TJ Lokomotiva Krnov | 6 | 10 | 60,0 | 4 |
23 | | Vraj Ondřej | 1948 | Šachy Hošťálková | 6 | 11 | 54,5 | 1 |
24 | | Vávra Jan | 1367 | ŠK Staré Město "B" | 6 | 11 | 54,5 | 3 |
25 | | Šebesta Jan | 1598 | SK Slavia Orlová "B" | 5,5 | 8 | 68,8 | 3 |
26 | | Hrabal Matěj | 1796 | Agentura 64 Grygov | 5,5 | 9 | 61,1 | 2 |
27 | | Černý Michal | 1590 | ŠK Zlín | 5,5 | 9 | 61,1 | 2 |
28 | | Vavřínková Eliška | 1759 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 5,5 | 9 | 61,1 | 3 |
29 | | Faja Vilém | 1597 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 5,5 | 9 | 61,1 | 3 |
30 | | Jurásek Vojtěch | 1887 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 5,5 | 11 | 50,0 | 1 |
31 | | Walek Filip | 1534 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 5 | 6 | 83,3 | 5 |
32 | | Suchánek Hanuš | 1573 | ŠK Zlín | 5 | 10 | 50,0 | 2 |
33 | | Ochmyt Jakub | 1752 | SK Slavia Orlová "B" | 5 | 11 | 45,5 | 1 |
34 | | Suchánek Kryštof | 1748 | ŠK Zlín | 5 | 11 | 45,5 | 1 |
35 | | Štefaník Marek | 1623 | TJ Ostrava | 5 | 11 | 45,5 | 2 |
36 | | Dančáková Klára | 1493 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 5 | 11 | 45,5 | 2 |
37 | | Dvořáček Jan Matyáš | 1601 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 5 | 11 | 45,5 | 2 |
38 | | Gregůrková Nikola | 1625 | Agentura 64 Grygov | 5 | 11 | 45,5 | 2 |
39 | | Klíma Tomáš | 1591 | TJ Sokol Ústí | 5 | 11 | 45,5 | 3 |
40 | | Všetulová Viktorie | 1520 | ŠK Staré Město "B" | 4,5 | 5 | 90,0 | 4 |
41 | | Krejčok Tobiáš | 1711 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 4,5 | 7 | 64,3 | 2 |
42 | | Karlík Jáchym | 1445 | Šachy Hošťálková | 4,5 | 9 | 50,0 | 2 |
43 | | Vavřínková Anna | 1518 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 4,5 | 10 | 45,0 | 2 |
44 | | Bušos Daniel | 1570 | TJ Lokomotiva Krnov | 4,5 | 10 | 45,0 | 2 |
45 | | Miklosz Michael | 1457 | TJ Ostrava | 4,5 | 10 | 45,0 | 5 |
46 | | Pekárek Aleš | 1677 | SK Slavia Orlová "B" | 4 | 5 | 80,0 | 2 |
47 | | Otáhalová Nela | 1278 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 4 | 6 | 66,7 | 5 |
48 | | Fizer Marek | 1501 | TJ Ostrava | 4 | 8 | 50,0 | 4 |
49 | | Sikorová Jana | 1295 | SK Slavia Orlová "B" | 4 | 9 | 44,4 | 6 |
50 | | Randus Antonín | 1321 | TJ Sokol Ústí | 3,5 | 6 | 58,3 | 5 |
51 | | Budík Pavel | 1678 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 3,5 | 7 | 50,0 | 1 |
52 | | Šimek Viktor | 1528 | ŠK Zlín | 3,5 | 9 | 38,9 | 3 |
53 | | Khadash Kamil | 1683 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 3,5 | 11 | 31,8 | 1 |
54 | | Kovář Matěj | 1468 | TJ Sokol Ústí | 3,5 | 11 | 31,8 | 2 |
55 | | Halamíček Radek | 1599 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 3 | 3 | 100,0 | 5 |
56 | | Frank Adam | 1835 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 3 | 4 | 75,0 | 2 |
57 | | Šobáň Jan | 1544 | Agentura 64 Grygov | 3 | 4 | 75,0 | 5 |
58 | | Kocí Tomáš | 1594 | ŠK Lokomotiva Brno "A" | 3 | 4 | 75,0 | 6 |
59 | | Raptis Janis | 1418 | TJ Lokomotiva Krnov | 3 | 5 | 60,0 | 4 |
60 | | Oborný Stanislav | 1097 | TJ Ostrava | 3 | 8 | 37,5 | 6 |
61 | | Trávníček Kryštof Mikuláš | 1822 | TJ Sokol Ústí | 3 | 9 | 33,3 | 1 |
62 | | Zelnitius Albert | 1472 | ŠK Staré Město "B" | 3 | 11 | 27,3 | 1 |
63 | | Jaššo Matěj | 1269 | TJ Lokomotiva Krnov | 2,5 | 5 | 50,0 | 6 |
64 | | Anděl Vít | 1533 | TJ Lokomotiva Krnov | 2,5 | 9 | 27,8 | 3 |
65 | | Kocián Tomáš | 1053 | ŠK Zlín | 2,5 | 11 | 22,7 | 4 |
66 | | Mařák Jakub | 1447 | ŠK Zlín | 2 | 2 | 100,0 | 5 |
67 | | Dudová Pavlína | 1478 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 2 | 2 | 100,0 | 6 |
68 | | Kopecký Matěj | 1254 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 2 | 7 | 28,6 | 4 |
69 | | Šlachta Jan | 1483 | TJ Lokomotiva Krnov | 2 | 8 | 25,0 | 2 |
70 | | Ondroušek Michal | 1425 | Šachy Hošťálková | 2 | 8 | 25,0 | 4 |
71 | | Galda Tomáš | 1480 | Šachy Hošťálková | 2 | 9 | 22,2 | 3 |
72 | | Mechl Marek | 1133 | ŠK Zlín | 2 | 9 | 22,2 | 5 |
73 | | Obšivačová Jana | 1305 | Agentura 64 Grygov | 2 | 10 | 20,0 | 5 |
74 | | Růžičková Ema | 1260 | Agentura 64 Grygov | 2 | 11 | 18,2 | 3 |
75 | | Lapčík Roman | 1339 | ŠK Staré Město "B" | 1,5 | 3 | 50,0 | 5 |
76 | | Budík Tomáš | 1147 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 1,5 | 4 | 37,5 | 6 |
77 | | Babula Matěj | 1254 | ŠK Staré Město "B" | 1,5 | 4 | 37,5 | 6 |
78 | | Richvalský Patrik | 1547 | ŠK Staré Město "B" | 1,5 | 5 | 30,0 | 1 |
79 | | Kamas Gabriel | 1233 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 1,5 | 6 | 25,0 | 5 |
80 | | Targosz Jiří | 1358 | SK Slavia Orlová "B" | 1,5 | 7 | 21,4 | 2 |
81 | | Jiříček Vojtěch | 1511 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 1,5 | 8 | 18,8 | 1 |
82 | | Novák Tomáš | 1276 | SK Slavia Orlová "B" | 1,5 | 8 | 18,8 | 4 |
83 | | Babula Vlastimil | 1836 | ŠK Staré Město "B" | 1 | 1 | 100,0 | 2 |
84 | | Neumann Filip | 1784 | TJ Ostrava | 1 | 1 | 100,0 | 2 |
85 | | Kopcová Ludmila | 1900 | TJ Ostrava | 1 | 2 | 50,0 | 1 |
86 | | Odstrčil Lukáš | 1432 | BŠŠ Frýdek-Místek "B" | 1 | 2 | 50,0 | 5 |
87 | | Pola Matěj | 1237 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 1 | 2 | 50,0 | 5 |
88 | | Grycman Ondřej | 1246 | TJ Sokol Ústí | 1 | 3 | 33,3 | 5 |
89 | | Macháček Lukáš | 1568 | ŠK Staré Město "B" | 1 | 4 | 25,0 | 1 |
90 | | Řezníček Štěpán | 1305 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 1 | 4 | 25,0 | 4 |
91 | | Zámarský Patrik | 1218 | TJ Lokomotiva Krnov | 1 | 4 | 25,0 | 6 |
92 | | Matůš Jakub | 1219 | TJ Sokol Ústí | 1 | 5 | 20,0 | 4 |
93 | | Kurfürst Adam | 1167 | Agentura 64 Grygov | 1 | 7 | 14,3 | 5 |
94 | | Kocůrek Adam | 1265 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 0,5 | 1 | 50,0 | 6 |
95 | | Řezníček Patrik | 1370 | ŠK Zbrojovka Vsetín | 0 | 1 | 0,0 | 4 |
96 | | Grček Tomáš | 1357 | TJ Lokomotiva Krnov | 0 | 1 | 0,0 | 4 |
97 | | Čech Petr | 1334 | TJ Lokomotiva Krnov | 0 | 1 | 0,0 | 5 |
98 | | Gargulák Jáchym | 1000 | ŠK Zlín | 0 | 1 | 0,0 | 5 |
99 | | Weczerek Jan | 1204 | TJ Lokomotiva Krnov | 0 | 1 | 0,0 | 6 |
100 | | Demková Ester | 1238 | SK Slavia Orlová "B" | 0 | 1 | 0,0 | 6 |
101 | | Coufalová Laura | 1089 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 0 | 1 | 0,0 | 6 |
102 | | Ulčák Michael | 1354 | ŠK Lokomotiva Brno "B" | 0 | 1 | 0,0 | 6 |
103 | | Opluštil Pavel | 1374 | ŠK Staré Město "B" | 0 | 2 | 0,0 | 2 |
104 | | Tomanec Samuel | 1228 | SK Slavia Orlová "B" | 0 | 2 | 0,0 | 4 |
105 | | Fizerová Lucie | 1392 | TJ Ostrava | 0 | 2 | 0,0 | 4 |
106 | | Vaněk Tomáš | 1247 | SK Slavia Orlová "B" | 0 | 2 | 0,0 | 5 |
107 | | Dorňák Jakub | 1198 | TJ Sokol Ústí | 0 | 2 | 0,0 | 6 |
108 | | Alfimova Julija | 1000 | Agentura 64 Grygov | 0 | 2 | 0,0 | 6 |
109 | | Ochmanová Anna | 1000 | Šachy Hošťálková | 0 | 3 | 0,0 | 6 |
110 | | Ochman Jakub | 1000 | Šachy Hošťálková | 0 | 4 | 0,0 | 6 |
111 | | Ponížil Matěj | 1000 | ŠK Zlín | 0 | 4 | 0,0 | 6 |
112 | | Ochman Petr | 1000 | Šachy Hošťálková | 0 | 7 | 0,0 | 5 |
Poznámka: kontumační body se nezapočítavají
|
|
|
|