XVI Gran Torneo Internacional AFICIONADOS "B" S-2000 - BENIDORM - Gran Hotel Bali 2017 (Event code: 163673)

OrganitzadorIO Alfonso Pedraza Mancilla (2254816)
FederacióEspanya ( ESP )
Director del torneigIO Alfonso Pedraza Mancilla (2254816)
Àrbitre principalIA Arranz Martin, Pablo A. (22218734)
ÀrbitreIA Zaiats, Vladimir (ID 14109344); Llavador Moron, Juan Jose (ID 2256762)
Control de tempsStandard: 90 minutes with 30 second increment from move 1
SeuBenidorm (Alicante - SPAIN)
Rating calculationEloN, FIDE
Data2017/12/01 Al 2017/12/09
Mitjana d'Elo1699
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització30.11.2017 19:08:51, Creador/Darrera càrrega: pablo arranz

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipALG, AND, ANG, ARG, AUT, AZE, BEL, BLR, COL, CUB, ENG, ESP, FID, FRA, GER, IND, IRI, IRL, ITA, LAT, LTU, MAR, MEX, NED, NOR, POL, ROU, RUS, SCO, SWE, TUN, TUR, UKR
Overview for groupsH*, H*S, I*, SR
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomIDFideIDFEDFIDEEloNSexeTipusGrClub/Ciutat
1
Rodriguez Rodriguez Miguel2037522236856ESP19982045UGT-Santander
2
Lloret Mauri Jaime4182249758ESP19982013La Vila
3
Sedaghat Khah Hamid Reza012512540IRI19970
4
Blasco Marques Salvador25672208644ESP19941970Gambito
5
Castillo Garcia Adrian2715432050992ESP19931974Almansa
6
Pousada Garcia Daniel160622278642ESP19931930EXA
7
Castrillon Otero Javier130672263343ESP19922036Gerunda
8
Westerweele Henrik01013319NED19900Schaakklub Souburg
9
Bote Kobolo Benjamin166512289440ESP19891989Independiente
10
Juez Villar Erik202092294036ESP19851973Zarauz
11
Nilsson Weine01716727SWE19830S60H*Jönköping SS
12
Cordoba Picazo Manuel Javier13132219565ESP19792005Excalibur
13
Fichtinger Leopold01619918AUT19790S60Ask Hornstein
14
Vladut Matei01221159ROU19790
15
Gil Vega Marcel3282124583391ESP19781958H*La Colmena
16
Prats Alonso Oscar2085522200711ESP19761977Sant Boi
17
Lerendegui Lasa Odei2603622254994ESP19751953Mikel Gurea
18
Buitron Ramil David2906724519731ESP19741954U14H*USC
19
Pellicer Cemeli Jose Luis26882207869ESP19701982L'Aurora Estadilla
20
Llano Gomez Jose Pablo3392854538076ESP19691952Excalibur
21
Cervello I Tost Roger2557732028130ESP19681952Peona y Peó
22
Avendano Mateos Jose171402293528ESP19631992Getafe
23
Ramon Gualberto Arturo1181322235566ESP19601951Sueca
24
Lisarri Tomas Antonio75322294095ESP19591967Runa Xake Taldea
25
Perez Garcia Jose Miguel117322227657ESP19591954C.M. Castellon
26
Cebolla Moll Ricardo36542223295ESP19571943Sueca
27
De La Barrera Montenegro Edua138562257718ESP19552010Independiente
28
Fraga Pons Albert Borja2685332055919ESP19522031H*Cercle Artistic
29
Moya Mallafre Erik02237709ESP19511967Sociedad A. Logroñesa
30
Cirjan Daniel01212265ROU19510
31
Nogues Fernandez Ramon867922200185ESP19501959Hondarribia-Marlaxka
32
Perez Garcia Juan Angel31812211262ESP19501942Ateneo Albacete
33
Kji Said09007890MAR19490Club Municipal d'Agadir
34
Palacios Pena Gerardo2295322236236ESP19481902H*3 Peons
35
Amellal Sofiane Anis07902581ALG19470
36
Roig Sales Carlos2814232088663ESP19461890C.M. Castellón
37
Sarto Ramos Angel7122204614ESP19421951S60El Olivar
38
Constantino Gudlack010100342ANG19410
39
Zimmer Elke04668790GER19410wSF wadgassen
40
Daugerts Janis011602872LAT19400
41
Roksvold Jan01514270NOR19390H*Tromsø Sjakklubb
42
Estevez Jacome Jose Ramon13622231220ESP19371925Alfil
43
Fulger Ionut-Alexandru01207318ROU19370
44
Francisco Jose Esteves Flora010101071ANG19360
45
Selva Salvador Antonio119942223821ESP19341938Torrefiel
46
Perez Gonzalez Daniel2659132062885ESP19331934CA Bargas
47
Esquerdo Nogueroles Gaspar23502218674ESP19331931La Vila
48
Palomino Menendez Salvador236373506568CUB1932198264 Villalba
49
Rionda Medio Angel Arturo214922238934ESP19321926Antonio Rico
50
Nazarov Alexander3178824164950RUS19311918Alicante
51
Martinez De Soria Gordon Jose79842259249ESP19301921S60Rey Ardid
52
Hall Rachid1824322224327ESP19261926H*Independiente
53
Alfven Jorgen01715950SWE19240S60H*Jönköping SS
54
AIMCuellar Gutierrez Raul2958124525529ESP19231972Ciudad Los Angeles
55
Mendez Martinez Jose Manuel82192243350ESP19201935Cabezo de Torres
56
Vallbona Domingo Joan107922291487ESP19181967S60H*Tres Peons
57
Moya Albaladejo Jose Antonio8732224046ESP19141923SRMar Menor
58
Kenani Dariush01707973SWE19120
59
Rincon Carrillo Ricardo139894401786COL19101937Independiente
60
Oualili Abdelali09001417MAR19090
61
Clot Chico Arnau3147824571776ESP19051872CE Santa
62
Benelouezzane Mourad07908245ALG19050
63
Boerkamp Harry01041002NED19050S60CC Promocion
64
Marchenko Valentyn014177650UKR19040
65
AIMGarcia Oviedo Alejandro2857632084048ESP19031851U16Basilio
66
Monmeneu Chulia Vicente Juan115712224372ESP19021913H*ONCE
67
AIMVieito Soria Luis Maria1214122202749ESP18991876CA Alcoy
68
Panican Gheorghe0832278ITA18970S60Montebeluna
69
Amoros Moran Jose Joaquin132392270145ESP18941907Raspeig
70
Garcia Serrano Jose M.163122285215ESP18911942Expansión de Hortaleza
71
Denisik Sergei013511297BLR18900
72
Orti Stock Carlos881024507245ESP18881935S60H*Aragon
73
Cano Sevilla Ivan2652532043546ESP18871905CE Barceloneta
74
Minnema Rens01041096NED18850SV Promoción
75
Alvarez Perez Adan2986932073666ESP18801880U14Club Frontón
76
Spanton Tim R0404802ENG18800S60Hastings
77
Marquez Bernal Florencio159932275309ESP18791885Chaturanga
78
La Orden Gil Javier4012282593ESP18791876Ateneo Albacetense
79
Hajenius Willem0201138BEL18770S60H*Mechelen
80
Cemborain Oricain Alfonso124152274345ESP18761879Independiente
81
Monge Garcia Carlos Eloy A.83682259940ESP18751853Antonio Rico
82
Zotes Flecha Luis128482287404ESP18751841S60Benidorm
83
Bosschem Eddy0206768BEL18750S60Vrijschaker Landegem
84
Parks Joseph02401720SCO18750S60H*
85
Anguix Gomez Exuperio33572218984ESP18721840Eva Manises
86
Martinez Colomar Alejandro2313332031491ESP18711871H*ONCE
87
Lopez Shchukina Diego2911332031009ESP18701924U16Cocentaina
88
Velamazan Gomez Angel27012256010ESP18691872S60ONCE-Aragón
89
Carmona Huertas Juan Antonio2865732096232ESP18691865Alcoy
90
Juciute Einora012804282LTU18680w
91
Diez Machin Vicente2052254891ESP18661855Ateneo Elx
92
Sanjuan Morigosa Isaura144562260646ESP18651836wCanarias 64
93
Skalli Taoufik09004980MAR18650S60
94
Rios Torondell Jaume96402223236ESP18641869Sant Cugat
95
Sanleon Pravisano Nieves2802432088590ESP18621856wU14Silla
96
Linares Carrasquer Jordi2933524511617ESP18581822U16Tabiya Alcoy
97
ACMLucas Navas Jose Manuel131512298147ESP18571869Sant Boi
98
Hernandez Delgado Gabriel3592211734ESP18551880S60El Olivar
99
Hamilton Douglas02403951SCO18550H*
100
Lomas Romero Benat2452222276157ESP18531891Buztinzuri
101
Oliva Llorens Antoni873222271015ESP18531851S60Banyoles
102
Gutierrez Abarrategui Luis208932052855ESP18491878Camargo
103
Goetgeluck Gerald0226831BEL18480S60H*Brussels Chess Club
104
Kopischke Maik024628115GER18440
105
Buenafe Moya Jesus35712247780ESP18421834Zugzwang
106
Do Rosario Jose010102655ANG18400Escola de Xadrez de Viana 
107
Garcia Martinez Oscar65492270919ESP18381855Sociedad Ajedrecistica Logroñesa
108
Khalupka Daniil013512668BLR18380U14
109
Viudes Serra Aaron240202247658ESP18351856Independiente
110
Herrero Ferrando Salvador39032287218ESP18351841Alicante
111
Cebada Benitez Fernando1482224674ESP18341849S60H*PAI
112
Glebova Anastasia3178924167975RUS18341838wU16
113
Tirado Parra Alberto144702265354ESP18321876Independiente
114
AIMKeleberda Tymur014174294UKR18320U12
115
Rubert Alfonso Victor2794632075162ESP18311852Campos Mallorca
116
Bermingham Tony02504103IRL18300S60H*Rathmines
117
Moysen Cortes Jessica264115114861MEX18281685w3 Peons
118
Mileo Pierpaolo0845272ITA18280
119
Chirimbu Alexandru-Claudiu01225847ROU18270
120
Stamenov Valeriy02908280FID18270Sofia
121
AIMCampos Busquiel Alejandro145242258552ESP18261817Alfaz del Pi
122
Esquerdo Nogueroles Jaime2507022293426ESP18251820La Vila
123
Martin Ferrer Silverio2454022239340ESP18251789Alicante
124
Sancho Castiello Federico147224518662ESP18221869S60Independiente
125
Perez Puyal Jose Joaquin135742278014ESP18201837C.A. Jaque
126
Grau Peris Ruben38722278936ESP18201828Xeraco
127
Arocena Uria Jaime2348022218726ESP18201811Zarauz
128
Pauwels Rudi0201880BEL18180S60Landegem
129
Duller Llopis Jouke2790632048998ESP18161833U14La Vila
130
Vinuales Satue Jose Antonio2067422231862ESP18131839H*Atletismo Huesca
131
Roviralta Montero Axel2087722229698ESP18131807Ansoain
132
Gonzalez Guedes Iyan3028924524131ESP18131800U14Ensidesa
133
AFMCustard Gasco Daniel34152271281ESP18131766Oliva
134
Alcaraz Lopez Francesc142282264153ESP18121843S60H*Foment Martinenc
135
Vinas Serrano Jordi110042228874ESP18121797Agustí, Centre d'Esport
136
Gonzalez Pabollet Jesus Maria693722242597ESP18101838S60Independiente
137
Groapa Aurelian01253220ROU18100
138
Beltran Reverter Josep M.215352234963ESP18091844La Ràpita
139
Goodfellow Russell Robert0420344ENG18090
140
Diez Jover Alberto02282038ESP18081782CE Novelda
141
Valarezzo Ricard Pedro136262264137ESP18071758S60Castelldefels
142
Gonzalez Etayo Oihana1226322223827ESP18051801wPaz Ziganda
143
Estevez Sacristan Deva2684432041101ESP18021818wU14La Casa del Ajedrez
144
De La Pena Garcia Blanca250632238632ESP18021815wGrupo 64
145
Martinez Carnicer Eduardo31362218372ESP18011805Sabiñánigo
146
Dhruvik Shah025089668IND18010
147
Salguero Roldan Francisco220532067364ESP18001863S60H*Peña A. Portuense
148
Amat Cerda Andres213272293498ESP17981792S60Alicante
149
Gomez Ligero Sergio2520532020066ESP17961780H*Vicar
150
Dmytriv Roman014153483UKR17960U12
151
Milchenko Valerii034174491RUS17960S60
152
Garcia Gomez Pedro3252624589039ESP17951786S60Torrefiel
153
Fernandez Garcia Olmo2446022237283ESP17951772H*CE Montserrat
154
Sevillano Leal Julio128172267810ESP17941839S60Anfora de Cadiz
155
Muniz Giron Carlos13572231158ESP17941794S60H*Centro Asturiano
156
Navarro Coloma Antonio26512227010ESP17921814H*Los Carteros
157
Nieto Lopez Francisco Ramon135592277646ESP17911789S60Ateneo Albacetense
158
Martinez Ferreira Oscar3008724527726ESP17901787H*CDR Verin
159
Castro Quijano Eduardo2957924507407ESP17901744U12Grupo Covadonga
160
Martinez Zazo Jesus31442237695ESP17861779S60H*SIndependiente (SR)
161
Garcia Alvarez Javier Ii2354922250492ESP17861759Oviedo 93
162
Torralba Brosa Marc2781132069553ESP17861738Castellar del Vallés
163
Egan Colm303482501732IRL17851797S60Irlanda
164
Beltran Sanz Felix7722237780ESP17841840S60Casino Amistad
165
Todic Simo0837903ITA17830S60
166
Sevillano Garcia Joaquin7222211068ESP17821786S60Santa Marta
167
Orube Bona Andoni882922227687ESP17801781S60Marlaxka
168
Pedchenko Zhirkov Alexandr2922524522732ESP17741777U12Mikel Gurea
169
Alvarez Escudero Manuel4772220350ESP17731836S60Moratalaz
170
Cabrera Jimenez Julio253272284367ESP17731820S60Banco de España
171
Lorente Ibanez Luis17042210827ESP17731792S60Alfaro
172
Alonso Igual Ignacio33492269813ESP17731772S60Torrefiel
173
Ribon Calabia Mariano2335322250034ESP17721828Es Castell
174
Arnot Bob125232273551ESP17721780S60Xàbia
175
Gomez Lopez Pedro68052260913ESP17721765S60Chaturanga
176
Moore Robin02402807SCO17700H*
177
Covaci Stefan01210025ROU17670S60
178
Parreno Cueto Andres149522265621ESP17661775I*Montserrat
179
Jimenez Jimenez Jose Luis167682273500ESP17651830S60H*Banco de Rspaña
180
Najarro Garcia Jose Maria156282236583ESP17651758Xabia
181
Pastor Marti Jaume2546832015054ESP17631749Calpe
182
Garcia Mira Antonio2699632064918ESP17591749Calpe
183
Flamee Dirk0200689BEL17570S60VPTD Geraardsbergen
184
Teran Pereda Luis1125722230980ESP17531784S60Círculo de Recreo
185
Ruiz Gutierrez Jose Manuel269522229779ESP17521781S60H*Ibercaja
186
Cabrera Guerrero Antonio2505132015020ESP17491709Calpe
187
Francisco Rodriguez Jose Carl2990324527718ESP17451726S60H*CDR Verin
188
Gonzalez Cobos Arnau3253624585580ESP17411691U12H*Vall del Tenes
189
Domingo Moratalla Julio1767332033036ESP17391742La Roda
190
Rychlik Bogdan01109235POL17370S60S.C.S SOKÓŁ CHORZÓW
191
Gomila Marti Santiago2386522280030ESP17361815H*Cercle Artistic
192
Permentier Guido0219711BEL17340H*Koninklijke M.S.
193
Abdelkader Garstka Adam2803532051697ESP17331773La Balanguera
194
Llaneras Henarejos Miguel202322298775ESP17331705Excalibur
195
Muir Ian02404052SCO17330S60H*Kilmarnock
196
Kuenitz Klaus04640713GER17320S60TSV Schott Maiintz
197
Lynch Peter J.02501252IRL17320S60H*Leinster
198
Aupi Royo Juan Ignacio2471922239561ESP17311709S60Zugzwang
199
Bermudez Caamano Ruben Santia3288724583006ESP17301683Agusti, Centre D'Esport
200
Balmiza Jimenez Francisco232224560880ESP17271800S60H*ONCE
201
Denekens Chris0240419BEL17240Borgerhoutse SK
202
Harestad Ove Henning01507540NOR17230Randaberg
203
Ayza Casamitjana Antoni134182252384ESP17221775Agusti, Centre D'Esport
204
Gajic Bozur01706101SWE17210S60
205
Garcia Martin Juan Manuel28292221780ESP17201726S60Lino Goas
206
Kearsley Raymond J0470562ENG17200S60Wimbledon
207
Chapapria Garcia Pablo147822270196ESP17181709Alicante
208
Rico Sanchez Julio28862272920ESP17171714S60Independiente
209
Platero Manteca Javier20462206838ESP17151745S60H*Palentino
210
Ruiz Turrillas Alfredo1189932072015ESP17141782Runa Xake Taldea
211
Hall David G02402394SCO17110S60
212
Kellner Nikolaus01642065AUT17100Austria wien
213
Planelles Ortega Emilio117702237750ESP17081706S60Ateneo Pablo Iglesias-ELX
214
Ngombo Jose010106286ANG17070
215
Patel Palak05020000IND17060
216
Razkin Fraile Mikel229752243040ESP17031707Mikel Gurea
217
Puig Carres Josep93852270382ESP17021726S60Sant Boi de LLUÇANES
218
Gastesi Urroz Mikel2560132018320ESP17011682Paz Ziganda
219
Ellingsen Bjorn M.01514466NOR17010Stavanger
220
Bagci Hikmet06305997TUR17000S60H*Buyukcekmece
221
Domenech Pont Juan Hermenegil162622279592ESP16971683Ibi
222
Voltes Miret Andreu2553322237488ESP16961631CE Vallfogona
223
Morant Gomar Sergio115962253968ESP16951721S60L'Enroc
224
Donazar Garayoa Miguel166942242761ESP16951706S60Oberena
225
Miala Mauro010102477ANG16940Escola de Xadrez de Viana 
226
Chesa Chavarria Aurelio1512210800ESP16921698S60Fraga
227
Ijurko Erroizena Jose Angel2495722273611ESP16911698Hernani
228
Vieito Ribelles Ariadna233912247640ESP16891669wHamelner SV
229
Mejia Palomino Rodrigo Albert3094824532703ESP16861720A. Artistica Aragonesa
230
Lopez Valverde Rafael76502246384ESP16861717La Axarquia
231
Mustafayev Nihad013418335AZE16860U14
232
Gonzalez Lopez Jose Antonio307522223886ESP16841711S60Oromana
233
Clanchet Olle Josep125652264358ESP16841666H*Martorell
234
Larsen Bror Johannes01505203NOR16840Stavanger
235
Mirza Gabriel02503093IRL16820
236
Collins Alan0470120ENG16790S60Cowley
237
Patel Vivek025047361IND16760
238
Mendez Manturano Miguel Eduar2810532094540ESP16671735H*ONCE
239
Garcia Sanchez Jose Manuel14452283492ESP16671687S60H*Zuri Baltza
240
Pascual Fuertes Jose Enrique02290979ESP16641683Calahorrano
241
Altin Halis06309330TUR16630S60H*Buyukcekmece
242
Bellver Gorshenin Maxim3019024538671ESP16621651U10Silla
243
Garcia Pastor Marcelo658022237810ESP16611737S60Benidorm
244
Mazouz Louiza07902360ALG16610w
245
Gomez Manzano Francisco Carlo38482271346ESP16571661S60C.A. Cheste
246
Franquesa Llopart Albert162942283891ESP16561614S60Cadena Barcelona
247
Been Klaas01021559NED16530S60HWP Haarlem
248
Moral Barragan Diego160192242958ESP16461644S60Oberena
249
Lario Cortes Jose Maria2867932096259ESP16461637Alcoy
250
Barkov Naglia Ilya2694822287116ESP16461605Alicante
251
Redondo Maguregui Juan Manuel160772243458ESP16451657S60I*Torre de Llanes
252
Scholl Alois012951102GER16430
253
Vegara Gallego Pere108462271770ESP16401630S60Taradell
254
Picazo Sotos Lucas902724568775ESP16391850S60Ánfora de Cádiz
255
Orti Boix Miguel88082262304ESP16381638S60H*Masdenverge
256
Pelyushenko Vladyslav0805963ITA16360Vlad Bari
257
Muela Perez Miguel Angel853122260102ESP16351753S60Grupo A. Bergares
258
Mitran Ovi0240354BEL16350H*Moretus
259
Garcia Yepes Miguel Angel2538832015046ESP16331623Calpe
260
Marco Catala Juan Bautista31282211114ESP16321640S60Alzira
261
Farwagi Fouad-Pierre0667404FRA16300Independiente
262
Morales Martin Javier1886722203354ESP16281768H*Jaque y Mate
263
Vidal Mira Rafael2997324541699ESP16271572Alcoy
264
Mesa Garcia Angel241392243431ESP16261617H*ONCE
265
Segura Ruiz Carlos3450624590240ESP16241628Montornés
266
WFMBaktach Nesrine05501628TUN16240w
267
Diaz Begonte Manuel134572262002ESP16191644S60Magerit
268
Ribera Veganzones Josep Maria321366900763AND16121525U14H*GEVA-CEA
269
Vinals Del Campo Hugo3262624558052ESP16111605U14C.M. Castellón
270
Fernandez Benito Carlos Pablo201292297523ESP16101587S60Cadena Barcelona
271
Silvestre Vilaplana Antonio165282254344ESP16071656CE Muro
272
Cabillas Martinez Juan Luis3322554501288ESP16061620S60H*Ruy Lopez
273
Perez Gonzalez Jesus Miguel91122237466ESP16041628S60H*Magerit
274
Molto Salido Jose2640732031599ESP16031587CE Raspeig
275
Crespo Arce Miguel Angel134482261987ESP16011603S60San Juan Bautista
276
Martos Amiguet Valentina3156924509698ESP15961614wU16Peona i Peó
277
Ruiz Garcia Jose Luis Ii2780032083653ESP15931544CAC Beniaján
278
De Simpelaere Freddy0226327BEL15910S60VSL Landegem
279
Glen Hamish03211568SCO15850S60H*
280
Pozuelo Yvancos Enrique156682269627ESP15841587S60CA Alicante
281
Frias Catenas Jose Luis2537422276483ESP15811565Ateneo Pablo Iglesias-ELX
282
Park Frank02405121SCO15770S60H*Troon
283
Pastor Belda Juan1317824556084ESP15761677ONCE Alicante
284
Luostarinen Asmo01519174NOR15760S60Alta Sjakkubb
285
Segovia Diaz Andres3207024578487ESP15751634Calpe
286
Angola Canchimbo Elmer3024532075308ESP15731576Santa Eulalia
287
Filin Denys014173476UKR15730U14
288
Lloveras Hernanz Jose Antonio155892290413ESP15651537S60Candas
289
Nieves Pamplona Juan Miguel2483822293280ESP15621588EVA Manises
290
CMAslanov Umid013412620AZE15600U12
291
Olmos Rosa Fernando87602268507ESP15591588S60
292
Verhoeven Rudiger3119224563013ESP15591542S60H*Shahmat
293
Gonzalez Lopez Pablo2264622256407ESP15581593UGT Cantabria
294
Bulova Tatiana034152706RUS15580w
295
Sanmartin Hernandez Joan2927132082177ESP15521531U12Mar Menor
296
Shankland John02405164SCO15510S60H*Irvine DOB
297
Sanz Fuentes Julio1963622230386ESP15491616S60Capablanca
298
Portillo Alcalde Jose Maria218152269562ESP15461528Casino de Beniajan
299
Steinschuld Jo024631833NED15440S60H*Kerkraadse S.V.
300
Marques Jalle Jose Antonio312954502934ESP15421817S60Santa Ana
301
Jonckers Marie-Jeanne28965207403BEL15391625wS60H*
302
Hendrix Theo0231010BEL15390S60
303
Van Gompel Hugo0222089BEL15390S60
304
Garraza Obaldia Esteban2983324513636ESP15381508U16Orvina
305
Iovannone Cristiano0851280ITA15380Bivacco scacco dello
306
Gonzalez Ferreras Jose Antoni2808532027184ESP15341637Alfil
307
Sargsyan Manukyan Gurgen2871432091443ESP15281522U12La Vila
308
Barroso Vilanova Daniel2472222281061ESP15241477H*ONCE
309
Lluch Martinez Fernando2933824514535ESP15231510H*Gambito-Benimaclet
310
Rigotti Gianluigi33797837369ITA15221510S60Benidorm
311
Cupeiro Fernandez Manuel1385132076541ESP15211618S60Moratalaz
312
Valverde Solana Laureano2613232018312ESP15201588S60Jaque Doble
313
Jaumandreu Llopis Antonio2791732094884ESP15201542S60H*Independiente
314
Bricio Garcia De La Torre Jes2629032004630ESP15181468N.A. en Europa
315
Espin Lopez Isidoro595032050674ESP15151572Cabezo de Torres
316
Torrijos Alhambra Julian2042522231170ESP15131548S60Alaquàs
317
Gonzalez Quijano Leopoldo2217322236430ESP15121563S60H*ONCE
318
Perez Perez Jose Luis3096724532045ESP15091551Agrupacion Artistica Aragonesa
319
Volkov Aleksandr034103764RUS15060
320
Camarasa Ramos Jose Vicente2805122287310ESP15041473Alcoy
321
Cruz Garcia Guillermo213652242079ESP14901558Tabiya Alcoy
322
Selvaradje Partibane020654170FRA14900
323
Herce Jimenez Angel2602632048815ESP14891501Calahorrano
324
Oreshkin Vladislav3397454535603ESP14891478La Nucia
325
Del Amo Delgado Pedro176022237563ESP14881480S60Independiente
326
Perez Dominguez Carlos Gines3159924532681ESP14821490Teruel
327
Sancho Pascual Emilio1280722232702ESP14811504S60Alcoy
328
Iglesias Vidal Luis39162262606ESP14791530S60Pielagos Deportes
329
Torres Janer Marc2692732068298ESP14781485Cataluña
330
Santamaria Fernandez Pedro3339854504040ESP14761503Polideptvo. Sagasta
331
Garcia Peco Antonio2508322287396ESP14741501S60Independiente
332
Pedchenko Serhiy3011024523330ESP14661469Mikel Gurea
333
Romano Garcia Ivan2581932007701ESP14611418Santa Ana
334
Febrero Perez Lluis141042281627ESP14571486S60Comtal
335
AFMCasao Benedi Luis3061124553719ESP14531504S60CA Alicante
336
Ruiz Echeverria Unai3124524556866ESP14531459Berriozar XK
337
Garcia Castany Jose2385022281088ESP14461421S60H*Santa Eugenia
338
Roksvold Thore01523090NOR14460S60H*
339
Simon Fernand0243272BEL14460S60H*
340
Oliva Burgos Ignacio2606932009577ESP14451430Santa Ana
341
Villagordo Espinosa Carlos2997424528943ESP14431529U10Alicante
342
Garrido Tabuenca Rafael Felix3066522242589ESP14331426S60Santa Ana Siglo XXI
343
Kringstad Svein Erik01519620NOR14190S60Loperen
344
Villagordo Castejon Marcos3025524529036ESP14101332Alicante
345
Moral Gonzalez Vicente205982297671ESP14081449S60Madrid
346
Cantan Bertoz Jordi2095022220135ESP14081419CE Agusti
347
Lopez Shchukina Anton2959732099061ESP13971411U14Cocentaina
348
Butolo Alexandru-Mircea01261649ROU13970U08
349
Ersoz Celalettin06338364TUR13930S60Buyukcekmece.
350
Lopez Carcas Jesus2411722216979ESP13871410S60Tauste
351
Aguinaga Garijo Daniel2404022252789ESP13851420Mikel Gurea
352
Mustafazade Fikrat013417100AZE13840U10
353
Dogan Halit06349722TUR13800H*Buyukcekmece
354
Taquet Eric2915224521370ESP13741372Alicante
355
Del Valle Domenech Trinidad2420722239260ESP13491344wAlicante
356
Maestre Paya Jose3122924563633ESP13441347S60Alicante
357
Sabria Mestras Jordi2678332047525ESP13371327Santa Eugenia
358
Simpson Robert3079324529443ESP13261311S60Xabia
359
Valera Aznar Javier3080624549622ESP12981288Mar Menor
360
Sanchez Astillero Manuel1953622210164ESP12971446S60H*
361
Alberola Reig Francisco136432263599ESP12951286S60CA Alicante
362
Clerc Nicolas Pablo27260120057ARG12821291Alicante
363
Silvestre Margos Manuel3413454534542ESP12721363S60H*Montserrat
364
Fernandez Rodriguez Omar3112624546410ESP12671335U12Antonio Rico
365
Desenfans Jacques0243167BEL12660S60
366
Rynne Christopher02503026IRL12650
367
Radu Teodor01262050ROU12560U08
368
Perez Gama Francisco Jose3011432031904ESP12541239S60Alcoy
369
De Fuenmayor Fernandez De La H3417154541395ESP12491279Alicante
370
Ribera Veganzones Serni06900860AND12420U10H*GEVA-CEA
371
De Groote Michel0253928BEL12390S60
372
Mas Ripoll Vicente3271824595829ESP11951201S60La Nucia
373
Fernandez Martinez Ricardo3103524562599ESP11371063Antonio Rico
374
Moron Moli Jesus Roberto3158622215549ESP11051131S60H*Rey Fernando
375
Lopez Garcia Manu3346924568074ESP10781083U12San Juan
376
Molina Almansa Ramon833322237089ESP01905S60
377
Calabuig Negre Rafael024555088ESP00S60L'Enroc
378
De Vogelaere Bart0214850BEL00MSV
379
Larranaga Galan Imanol054545862ESP00Anaitasuna Kakute
380
Marfina Tamara034291610RUS00wU08
381
Otniel Borges010106600ANG00Escola de Xadrez de Viana 
382
Pageo Montiel Francisco Andres054545994ESP00Independiente
383
Pedro Manuel010100881ANG00Escola de Xadrez de Viana 
384
Shah Dhruvi025632213IND00U12
385
Van Den Eynde Marie0257443BEL00wS60Borgerhoutse SK
386
Yukhnevich Palina013522728BLR00wU12