Rank after Round 2

No.NameRtgTeamPts.Games%Bo.
1Pudmich Guenter Dr.1579Bärnbach2,02100,01
2Kuess Andreas Dr.1540Bärnbach2,02100,03
3Haubenwaller Norbert1528Stainz2,02100,03
4Jauk Josef1781Stainz1,5275,01
5Kraker Erwin1832Stangersdorf1,5275,01
6Hainzl Markus1497Gamlitz1,5275,02
7Zirngast Erhard1888Gamlitz1,01100,01
8Krois Rudolf1640Bärnbach1,01100,02
9Hemmer Christian Mag.1882Spg. Ligist-St. Johann1,01100,02
10Petrovic Radovan1512Tillmitsch1,01100,02
11Liebmann Franz1563Gamlitz1,01100,03
12Osabuohien-Onasuyi Osazuwa1457Gamlitz1,01100,04
13Koren Paul1332Bärnbach1,01100,04
14Schauer Herbert1378Gamlitz1,01100,04
15Muri Lorenz0Tillmitsch1,01100,04
16Baumrucker Fritz Akad. Vkfm.1824Pöfling-Brunn1,0250,01
17Lickl Norbert DI.1806Spg. Ligist-St. Johann1,0250,01
18Fauland Paulina Mag.1028Schwanberg1,0250,02
19Baumrucker Gabriel1718Pöfling-Brunn1,0250,02
20Deutschmann Josef1378Stainz1,0250,04
21Schnabel Johann1330Stangersdorf1,0250,04
22Wiener Alexander1789Tillmitsch0,5150,01
23Storer Hans1770Gamlitz0,5150,01
24Mildner Helfried1676Pöfling-Brunn0,5150,02
25Häusl Peter1597St. Martin i. S.0,5150,02
26Sulzer Manfred1770Spg. Ligist-St. Johann0,5150,02
27Winkler Reinhold1791Spg. Ligist-St. Johann0,5150,03
28Nauschnegg Gerhard1535St. Martin i. S.0,5150,03
29Schigan Helmut1428Gamlitz0,5150,03
30Ogris Leonhard Dr.1239Pöfling-Brunn0,5150,04
31Fellner Kurt0Spg. Ligist-St. Johann0,5150,04
32Haas Franz1394Stangersdorf0,5225,03
33Froehlich Franz Mag.1599St. Martin i. S.0,010,01
34Reinthaler Paul-Isidor1656Bärnbach0,010,01
35Adelsberger Andreas1598Schwanberg0,010,01
36Lenz Manuel1531Schwanberg0,010,01
37Klöckl Benedikt1120Tillmitsch0,010,03
38Schuster Peter1392Pöfling-Brunn0,010,04
39Gosch Gabriel958St. Martin i. S.0,010,04
40Streibl Peter1545Stainz0,020,02
41Kraker Reinhard1638Stangersdorf0,020,02
42Novak Eos Isabella Maria818Schwanberg0,020,03
43Walla Michael800Spg. Ligist-St. Johann0,020,03
44Novak Nike Katharina Elisa800Schwanberg0,020,04

Annotation: forfeit points are ignored

Advertisement
Advertisement