Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:30:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнир-База на податоци
Првенство на Австрија
Слики
FAQ
Online Регистрација
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Забелешка: За да се намали работата на серверот внесувајќи ги сите линкови на пребарувачите Google, Yahoo and Co, сите линкови за турнири постари од 2 недели (време на завршување на турнирот) ќе се прикажат по кликнување на следните копчиња:
покажите податоци за турнирот
CLASSSIFICATION FOR 3rd CATEGORY
последно ажурирање23.06.2017 14:48:07, Creator/Last Upload: Chess Academy of Armenia
Search for player
Пребарувај
Стартна ранг листа
Бр.
Име
ФидеИД
ФЕД.
Ртг
Клуб/Град
1
Gasparyan Gor
ARM
0
Poghosyan
2
Alexanyan Sarkis
ARM
0
Hayrapetyan
3
Asatryan Sargis
ARM
0
Arakelyan
4
Aslanyan Tigran
ARM
0
Hayrapetyan
5
Ayvazyan Arsen
ARM
0
Mkrtchyan
6
Ayvazyan Eduard
ARM
0
Khalafyan
7
Ayvazyan Smbat
ARM
0
Melkonyan
8
Babayan Mari
ARM
0
Petrosyan
9
Degeryan Richard
ARM
0
Aghasaryan
10
Ghambaryan Shahane
ARM
0
Mkrtchyan
11
Ghardashyan Karen
ARM
0
Santryan
12
Grigoryan Edgar
ARM
0
Hayrapetyan
13
Taslakyan Emma
ARM
0
Aghasaryan
14
Grigoryan Nelli
ARM
0
Grigoryan
15
Grigoryan Sargis
ARM
0
Aghasaryan
16
Hakobova Alisa
ARM
0
Poghosyan
17
Hakobyan Gagik
ARM
0
Mkrtchyan
18
Hakobyan Vahag
ARM
0
Aghasaryan
19
Hayrapetyan Vahe
ARM
0
Hayrapetyan
20
Hayruni Suren
ARM
0
Hayrapetyan
21
Hovhannisyan Rafayel
ARM
0
Santryan
22
Iskandaryan Sergey
ARM
0
Khalafyan
23
Janjughazyan Aramayis
ARM
0
Santryan
24
Kalikyan Gevorg
ARM
0
Hayrapetyan
25
Kasinyan Lilit
ARM
0
Mkrtchyan
26
Khachatryan Sveta
ARM
0
Aghasaryan
27
Khachikyan Hayk
ARM
0
Hayrapetyan
28
Khanyan Viktoria
ARM
0
Hayrapetyan
29
Madatyan Arik
ARM
0
Gasparyan
30
Madatyan Erik
ARM
0
Gasparyan
31
Manukyan Levon
ARM
0
Hayrapetyan
32
Margaryan Alexandr
ARM
0
Hayrapetyan
33
Mirzoyan Narek
ARM
0
Khalafyan
34
Muradyan Atom
ARM
0
Poghosyan
35
Nahapetyan Tigran
ARM
0
Mkrtchyan
36
Safaryan Rafayel
ARM
0
Mkrtchyan
37
Sahakyan Hakob
ARM
0
Poghosyan
38
Sargsyan Armen
ARM
0
Sargsyan
39
Shahinyan Tigran
ARM
0
Hayrapetyan
40
Simonyan Artashes
ARM
0
Gasparyan
41
Soghomonyan Elina
ARM
0
Grigoryan
42
Stepanyan Artur
ARM
0
Aghasaryan
43
Talalyan Vadim
ARM
0
Arakelyan
44
Ter-Grigoryan Ara
ARM
0
Mkrtchyan
45
Tigranyan Armen
ARM
0
Mkrtchyan
46
Tigranyan Arsen
ARM
0
Mkrtchyan
47
Zohrabyan Hayk
ARM
0
Sanoyan
48
Vardanyan Menua
ARM
0
Hayrapetyan
49
Yeghiazaryan Armen
ARM
0
Aghasaryan
50
Yeghiazaryan Mikayel
ARM
0
Arakelyan
51
Zargaryan Khachatur
ARM
0
Aghasaryan
52
Zeynalyan Artashes
ARM
0
Arakelyan
53
Hakobyan Narek
ARM
0
Sanoyan
54
Aghabalyan Norayr
ARM
0
Poghosyan
Сервер на Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead