Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 02:47:42
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
O Rohozecký soudek 2017
Poslední aktualizace19.06.2017 14:15:54, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
9. Kolo Datum kola 2017/06/17
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
ELO
Čís.
1
2
Marsalek Zdenek
2297
6½
½ - ½
7½
IM
Konopka Michal
2407
1
2
8
Sykora Ondrej
2042
6
1 - 0
6
Sykora Marek
U18
1990
13
3
11
Hajek Jiri
2016
6
0 - 1
5½
Duran Tomas
2179
3
4
4
Vltavsky Vladimir
2143
5½
1 - 0
5½
Blahacek Evzen
S60
1794
24
5
15
Volman Vaclav
1972
5½
1 - 0
5½
Duda Antonin
1936
17
6
9
Prazak Ondrej
2037
5
1 - 0
5
Plhacek Vaclav
S60
1849
23
7
10
Semerdziev Stefan
2021
5
½ - ½
5
Lenc Zdenek
1941
16
8
19
Lamac Stanislav
1904
5
½ - ½
5
Malec Jan
1989
14
9
29
Stadler Jaroslav
S60
1735
5
0 - 1
4½
Broucek Tomas
2076
5
10
6
Joukl Zdenek
S60
2069
4½
1 - 0
4½
Vochozka Jindrich
S60
1702
32
11
21
Zvacek Antonin
1892
4½
0 - 1
4½
Matejka Petr
2053
7
12
34
Jezek Ludek
S60
1672
4½
½ - ½
4½
Hollmann Zdenek
S60
1994
12
13
26
Pipek Petr
U18
1759
4
1 - 0
4
Ricanek Miloslav
S60
1928
18
14
27
Hloucal Antonin
1756
4
1 - 0
4
Drahonovsky Ivo
1900
20
15
45
Vytlacil Vaclav
S60
1296
4
0 - 1
4
Stanek Bohumil
1883
22
16
35
Hlavaty Jaroslav
S60
1669
4
0 - 1
4
Podzimek Adam
U18
1523
41
17
44
Sivak Lukas
U18
1425
3½
1 - 0
3½
Dlouhy Milan
1740
28
18
42
Hanus Jan
S60
1506
3½
0 - 1
3½
Kokta Marcel
S60
1728
30
19
31
Volman Vaclav st.
S60
1711
3½
1 - 0
3½
Sladek Jaroslav
S60
1663
36
20
33
Schovanek Karel
S60
1681
3½
1 - 0
3½
Kadlec Rudolf
S60
1555
40
21
56
Navratil Ales
1000
3½
0 - 1
3½
Novak Lubos
1623
39
22
38
Brunclik Vladimir
S60
1627
3
0 - 1
3½
Burita Dobroslav
1504
43
23
25
Tancer Miroslav
S60
1770
3
1 - 0
3
Capek Vaclav
U18
1000
51
24
49
Richter Matous
U18
1102
3
0 - 1
3
Novak Alan
U18
1182
47
25
52
Capkova Hana
U18
1000
2½
½ - ½
3
Podzimek Jan
1000
58
26
37
Prazak Jiri
S60
1640
2½
1 - 0
2½
Koren Stepan
U18
1000
55
27
48
Nozicka Krystof
U18
1173
2½
1 - 0
½
Buckova Barbora
U18
1000
50
28
53
Drahonovska Veronika
U18
1000
2
1 - 0
2
Duran Tomas ml.
U18
1290
46
29
57
Sritr Adam
U18
1000
1
0 - 1
2
Folkrt Pavel
U18
1000
54
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž