Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 05:45:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
Debswana RBBH CHESS CHAMPIONSHIP U-15 BOYS
Darrera actualització04.06.2017 13:18:40, Creador/Darrera càrrega: Botswana Chess-Federation
Search for player
Cerca
Rànquing inicial
Núm.
Nom
FideID
FED
Elo
Club/Ciutat
1
Mrape Jr Marape
BOT
1400
Legae Academy
2
Archibald Basebi
BOT
0
Goldmine
3
Aretah Tsheko
BOT
0
Tlhalogang Cjss
4
Benedict Webber
BOT
0
Tlhalogang Cjss
5
Boshe Keatlholetswe
BOT
0
Pandagala
6
Bryan Shobane
BOT
0
Radisele Cjss
7
Calvin Kethologile
BOT
0
Rakops
8
Desire Machinya
BOT
0
Setlalekgosi Cjjs
9
Elvis Motlhala
BOT
0
Rakops
10
Ephriam Maswabi
BOT
0
oshwe Cjss
11
Fortune Masala
BOT
0
Setlalekgosi Cjss
12
Frank Mokoka
BOT
0
Matsheng Cjss
13
Gadzano Pitso
BOT
0
Pandagala
14
Gaone Ngwachi
BOT
0
Setlalekgosi Cjss
15
Juel Phakela
BOT
0
Tashata
16
Kagiso Chombo
BOT
0
Tashata
17
Karabo Banda
BOT
0
Radisele
18
Katlego Matshogo
BOT
0
Setlalekgosi
19
Katlo Gaeete
BOT
0
Tashata
20
Kenny Chinyama
BOT
0
Goldmine
21
Kgotso Seeletso
BOT
0
Diratsame
22
Kitso Kgosietsile
BOT
0
23
Lefika Motlhanke
BOT
0
Donga
24
Lopang Phukula
BOT
0
Letlhabile
25
Mmoloki Kgosimang
BOT
0
26
Moemedi Tebogo
BOT
0
Rakops
27
Mompati Willam
BOT
0
28
Monthusi Serumola
BOT
0
29
Noah Lefe
BOT
0
30
Obusitse Marape
BOT
0
31
Oteng Moselane
BOT
0
32
Othusitse Tladi
BOT
0
33
Otsile Thapisa
BOT
0
34
Pako Semotshele
BOT
0
35
Peter Gareseke
BOT
0
36
Petrus Thebe
BOT
0
37
Phenyo Hilume
BOT
0
38
Phetogo Wakuba
BOT
0
39
Samson Chabane
BOT
0
40
Tebogo Tshwenyego
BOT
0
41
Thabang Madome
BOT
0
42
Thapelo Mogale
BOT
0
43
Thato Kesiele
BOT
0
44
Tlotlo Tlaletsi
BOT
0
45
Tshupo Sephekolo
BOT
0
46
Tumo Goabilemang
BOT
0
47
Tyron Monamati
BOT
0
48
Unabatsho Siana
BOT
0
49
Wiseman Mothala
BOT
0
50
Diane Letatshe
BOT
0
Setlalekgosi
51
unknow unko
BOT
0
52
Kgotla Seakgosing
BOT
0
Montsamaisa
53
Thabo Masole
BOT
0
54
Johnson Nyambe
BOT
0
Pandagala Cjss
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió