Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  31. ŠK Lípa "A" (Rtg prům.:1041, PH 1: 999 / PH 2: 8,5)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Fořt Hugo1081CZE4563901½1100104,591076
2Levínský Jonatan1000CZE476110100010114,091045

Info o hráči

Fořt Hugo 1081 CZE Rp:1082
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
173Dudková Josefína1347CZE4,0w 01
287Voříšek Jan1000CZE3,0s 11
371Holásek Tomáš1160CZE4,5w ½1
419Lichnovský Jan1000CZE4,5s 11
545Fencl Vítek1130CZE4,5w 11
647Čech Zbyněk1043CZE4,0s 01
73Hladká Leontýna1000CZE4,0s 01
813Šťastná Lenka1000CZE2,0w 11
939Veselý František1003CZE4,5s 01
Levínský Jonatan 1000 CZE Rp:1002
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
174Mlýnek Jakub1288CZE6,0s 02
288Morávek Petr1000CZE1,5w 12
372Černý David1000CZE2,0s 02
420Matusík Petr1000CZE4,0w 02
546Koumar Tomáš1069CZE6,0s 02
648Janata Adam1000CZE4,0w 12
74Hladký Mikuláš1000CZE5,5w 02
814Zeman Tomáš Mathias1000CZE3,5s 12
940Grček Matyáš1052CZE4,0w 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.30  ŠK Lípa "A"ELO-6  JAWA BrodceELO0 : 2
5.1
Fořt, Hugo
1081-
Dudková, Josefína
13470 - 1
5.2
Levínský, Jonatan
1000-
Mlýnek, Jakub
12880 - 1
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.45  ŠK ORTEX Hradec Králové "B"ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO0 : 2
23.1
Voříšek, Jan
1000-
Fořt, Hugo
10810 - 1
23.2
Morávek, Petr
1000-
Levínský, Jonatan
10000 - 1
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.30  ŠK Lípa "A"ELO-21  Ústí n/O + Hlinsko (mimo soutěž)ELO½ :1½
13.1
Fořt, Hugo
1081-
Holásek, Tomáš
1160½ - ½
13.2
Levínský, Jonatan
1000-
Černý, David
10000 - 1
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.39  BŠŠ Frýdek-Místek "C"ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO1 : 1
18.1
Lichnovský, Jan
1000-
Fořt, Hugo
10810 - 1
18.2
Matusík, Petr
1000-
Levínský, Jonatan
10001 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.30  ŠK Lípa "A"ELO-20  ŠK Jiskra Havlíčkův BrodELO1 : 1
17.1
Fořt, Hugo
1081-
Fencl, Vítek
11301 - 0
17.2
Levínský, Jonatan
1000-
Koumar, Tomáš
10690 - 1
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.36  ŠK Světlá nad Sázavou (mimo soutěž)ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO1 : 1
18.1
Čech, Zbyněk
1043-
Fořt, Hugo
10811 - 0
18.2
Janata, Adam
1000-
Levínský, Jonatan
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.44  ŠK Lokomotiva Brno "B"ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO2 : 0
16.1
Hladká, Leontýna
1000-
Fořt, Hugo
10811 - 0
16.2
Hladký, Mikuláš
1000-
Levínský, Jonatan
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.30  ŠK Lípa "A"ELO-49  TJ Spartak Vlašim "2"ELO2 : 0
21.1
Fořt, Hugo
1081-
Šťastná, Lenka
10001 - 0
21.2
Levínský, Jonatan
1000-
Zeman, Tomáš Mathias
10001 - 0
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.35  TJ Město Albrechtice "B"ELO-30  ŠK Lípa "A"ELO1 : 1
17.1
Veselý, František
1003-
Fořt, Hugo
10811 - 0
17.2
Grček, Matyáš
1052-
Levínský, Jonatan
10000 - 1