Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Turnaj dvojic nejmladšího žactva v rapidšachu METOS v.o.s. Chrudim OPEN

Poslední aktualizace04.06.2017 12:07:37, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  13. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1109, PH 1: 999 / PH 2: 10,5)
Šach.JménoRtgNFEDID123456789BodyPartieRtg prům.
1Klodner Filip1140CZE457111000110104,091101
2Hoferica Jindřich1077CZE470931010½11116,591031

Info o hráči

Klodner Filip 1140 CZE Rp:1058
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
131Garabik Marek1000CZE3,0w 11
2101Kovařík Vít1000CZE4,0s 01
321Létal Jonáš1000CZE3,5w 01
411Andrle Filip1000CZE4,5s 01
535Wasiak Franciszek1100POL3,5w 11
663Sadílek Filip1100CZE4,0s 11
725Kořen Václav1078CZE4,0w 01
877Paar David1209CZE3,5s 11
985Levitner Matěj1421CZE6,0s 01
Hoferica Jindřich 1077 CZE Rp:1197
KoloSt.č.JménoRtgNFEDBodyVýsl.Šach.
132Hanuš Jaroslav1000CZE2,0s 12
2102Vondra Filip1000CZE3,0w 02
322Létal Hynek1000CZE6,0s 12
412Cihlář Eduard1077CZE4,5w 02
536Szymoś Dawid1000POL4,5s ½2
664Lána Vincent1000CZE3,5w 12
726Heusler David1000CZE4,5s 12
878Katzer Vít1080CZE5,0w 12
986Zelba Lukáš1122CZE5,0w 12

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 09:30
Šach.16  ŠK SvitavyELO-41  QCC České Budějovice "B"ELO2 : 0
16.1
Klodner, Filip
1140-
Garabik, Marek
10001 - 0
16.2
Hoferica, Jindřich
1077-
Hanuš, Jaroslav
10001 - 0
2. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 11:00
Šach.51  Vi-Fi Gambit JihlavaELO-16  ŠK SvitavyELO2 : 0
11.1
Kovařík, Vít
1000-
Klodner, Filip
11401 - 0
11.2
Vondra, Filip
1000-
Hoferica, Jindřich
10771 - 0
3. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 13:30
Šach.16  ŠK SvitavyELO-40  BŠŠ Frýdek-Místek "D"ELO1 : 1
10.1
Klodner, Filip
1140-
Létal, Jonáš
10000 - 1
10.2
Hoferica, Jindřich
1077-
Létal, Hynek
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 14:55
Šach.33  TJ KobylisyELO-16  ŠK SvitavyELO2 : 0
12.1
Andrle, Filip
1000-
Klodner, Filip
11401 - 0
12.2
Cihlář, Eduard
1077-
Hoferica, Jindřich
10771 - 0
5. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 16:20
Šach.16  ŠK SvitavyELO-25  MDK Fabryczna Polonia Wroclaw "B"ELO1½: ½
20.1
Klodner, Filip
1140-
Wasiak, Franciszek
11001 - 0
20.2
Hoferica, Jindřich
1077-
Szymoś, Dawid
1000½ - ½
6. Kolo Datum kola 2017/06/03 Hodina 17:50
Šach.27  TJ LanškrounELO-16  ŠK SvitavyELO0 : 2
15.1
Sadílek, Filip
1100-
Klodner, Filip
11400 - 1
15.2
Lána, Vincent
1000-
Hoferica, Jindřich
10770 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 08:15
Šach.16  ŠK SvitavyELO-32  SK OAZA PrahaELO1 : 1
10.1
Klodner, Filip
1140-
Kořen, Václav
10780 - 1
10.2
Hoferica, Jindřich
1077-
Heusler, David
10001 - 0
8. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 09:40
Šach.13  2222 ŠK Polabiny "B"ELO-16  ŠK SvitavyELO0 : 2
10.1
Paar, David
1209-
Klodner, Filip
11400 - 1
10.2
Katzer, Vít
1080-
Hoferica, Jindřich
10770 - 1
9. Kolo Datum kola 2017/06/04 Hodina 11:05
Šach.7  ŠK ORTEX Hradec Králové "A"ELO-16  ŠK SvitavyELO1 : 1
6.1
Levitner, Matěj
1421-
Klodner, Filip
11401 - 0
6.2
Zelba, Lukáš
1122-
Hoferica, Jindřich
10770 - 1