Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:07:32
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
III Torneig Estiuenc d'Escacs llampec de Cervera
Darrera actualització22.07.2017 17:20:53, Creador/Darrera càrrega: Joan Mora Amella
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
3. Ronda El 2017/07/22 A les 11:00
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
MK
Campos Olaya Israel
2313
2
1 - 0
2
Turuguet Lopez Josep Lluis
2030
12
2
13
Romeu De La Cruz Josep
1972
2
0 - 1
2
MK
Villa Izquierdo Robert
2199
3
3
4
Planella Sanchez Jordi
2186
2
1 - 0
2
Ponsarnau Marquilles Jaume
1895
16
4
17
Estruch Andreu Lluc
1875
2
0 - 1
2
Molano Lafuente Ismael
2170
5
5
18
Fernandez Benito Carlos Pablo
1851
2
0 - 1
2
Verdes Nadal Ramon
2139
7
6
8
Sole Gonzalez Edgar
2111
2
1 - 0
2
Zheng Hong Wei
1840
19
7
28
Planella Zavala Ivan
1679
2
0 - 1
2
Gual Escala Joan
2073
9
8
10
Giribet Cuñat Joan R.
2070
2
1 - 0
2
Piñol Bosch Biel
1272
43
9
45
Piñol Bosch Gerard
1241
2
0 - 1
2
Torralba Sanz Josep
2039
11
10
21
Lopez Minguella Armand
1791
1½
0 - 1
1
Serrano Moron Eloi
1950
14
11
36
Mayoral Victor
1575
1
0 - 1
1
Estruch Andreu Guim
1948
15
12
23
Cristobal Artigas Sergi
1743
1
1 - 0
1
Vila Minguell Lluis
1483
37
13
42
Visa Bernat Guillem
1370
½
0 - 1
1
Villa Tornero Alex
1272
44
14
31
Zavala Licoa Leonila Cristina
1626
0
0 - 1
0
Lopez Sanchez Xavier
2225
2
15
22
Sole Chimeno Joan
1784
0
1 - 0
0
Benseny Lorenzo Carlos
1604
32
16
33
Benseny Martinez Guerau
1532
0
0 - 1
0
Berge Gallego Pau
1736
24
17
25
Piñol Romero Xavier
1700
0
0 - 1
0
Coromina Suyanti Cecilia
1531
34
18
35
Planella Zavala Irene
1512
0
0 - 1
0
Tabuenca Munuera Gerard
1686
26
19
27
Villalonga Goma Ramon Maria
1685
0
1 - 0
0
Niubo Parramon Edgar
1474
38
20
29
Romeu Miracle Joel
1661
0
½ - ½
0
Romeu Miracle Jana
1454
39
21
30
Cristobal Flores Celesti
1629
0
1 - 0
0
Ionescu Ioan Adrian
1441
40
22
41
Massot Fernandez Ian
1391
0
1
bye
23
6
Prat Baque Vicenç
2147
0
0
Sense emparellar
24
20
Cabestany Serra Xavier
1825
0
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió