Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 03:48:13
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Открытый чемпионат г.Владивостока. Турнир безразрядников (2008 г.р. и моложе)
Last update 01.06.2017 06:03:41, Creator/Last Upload: Dvchess
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Бампоки Сэён Александрович
RUS
1112
Приморский край
2
Педоненко Антонина
RUS
1040
Приморский край
3
Шустров Кирилл
RUS
1032
Приморский край
4
Коноплицкий Степан
RUS
1030
Приморский край
5
Новикова Дарья
RUS
1030
Приморский край
6
Шульга Антон
RUS
1030
Приморский край
7
Куприянов Тимофей
RUS
1029
Приморский край
8
Золотов Егор Евгеньевич
RUS
1019
Приморский край
9
Лысаковский Роман
RUS
1005
Приморский край
10
Чередниченко Илья
RUS
1003
Приморский край
11
Кецкал Тихон
RUS
1002
Приморский край
12
Анисимов Александр
RUS
1000
Приморский край
13
Арефьев Филипп
RUS
1000
14
Белоножко Виктор
RUS
1000
15
Беляев Сергей
RUS
1000
Приморский край
16
Ворожбит Григорий
RUS
1000
17
Гамкова Агния
RUS
1000
18
Гасюк Сергей
RUS
1000
19
Голеня Григорий
RUS
1000
Приморский край
20
Золотов Захар Евгеньевич
RUS
1000
Приморский край
21
Казулина Александра
RUS
1000
Приморский край
22
Крот Илья
RUS
1000
23
Леваков Ян
RUS
1000
24
Лущенко Матвей
RUS
1000
Приморский край
25
Манеев Трофим
RUS
1000
Приморский край
26
Марченков Андрей
RUS
1000
Приморский край
27
Марченков Сергей
RUS
1000
Приморский край
28
Моторин Никита
RUS
1000
Приморский край
29
Новиков Вадим
RUS
1000
30
Носков Пётр
RUS
1000
Приморский край
31
Огай Вероника
RUS
1000
Приморский край
32
Очагов Александр
RUS
1000
33
Павлова Ева
RUS
1000
34
Пашукова Анна
RUS
1000
35
Пимонова Анна
RUS
1000
Приморский край
36
Прокудин Дмитрий
RUS
1000
Приморский край
37
Самолевич Мирослав
RUS
1000
Приморский край
38
Сухин Андрей
RUS
1000
39
Тихоновецкий Андрей
RUS
1000
40
Холодов Ярослав
RUS
1000
41
Шагин Егор
RUS
1000
Приморский край
42
Шередека Илья
RUS
1000
Приморский край
43
Шестаков Арсений
RUS
1000
Приморский край
44
Шефер Михаил
RUS
1000
45
Пудов Алексей
RUS
1000
Ростовская область
46
Рязанов Артём
RUS
1000
Приморский край
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use