Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:40:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
IV FINAL ESCOLAR PRIMÀRIA 2017
Last update 30.05.2017 10:22:08, Creator/Last Upload: Katalinsky
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Costa Octavi
C.M
1355
Orlandai
2
Nogueras Ramon
C.M
1343
IPSE
3
Serrahima Ramon
C.M
1343
Dominiques
4
Chicote Noa
C.S
1340
Pineda
5
Colom Jaume
C.S
1339
Padre Damián
6
Ilincheta Aitor
C.S
1338
Padre Damián
7
Gimbert Carlos
C.S
1319
Padre Damián
8
Ganzer Einar
C.S
1305
Diputació
9
Hernández Pasqual
C.S
1294
Padre Damián
10
Navarro Joel
C.S
1291
Padre Damián
11
Amat Jan
C.S
1283
IPSE
12
McColl Thomas
C.S
1283
Nausica
13
Majench Nil
C.S
1282
Reina Elisenda
14
Vázquez Arnau
C.S
1277
IPSE
15
Cochs Nicolás
C.M
1273
Sagrat Cor Sarrià
16
Balayla Àlex
C.M
1260
Thau
17
Llonch Guiu
C.S
1254
IPSE
18
Blinder Àlex
C.S
1247
Nausica
19
Majó Oriol
C.S
1246
Betània-Patmos
20
Castan Maria
C.S
1230
Pineda
21
Hurtado Daniel
C.S
1220
Auró
22
Ilincheta Marta
C.M
1220
Padre Damián
23
Blasco Pol
C.M
1216
Dominiques
24
Borrell Xavi
C.M
1216
Ferran Sunyer
25
González Max
C.M
1211
IPSI
26
Lison Nicolás
C.S
1210
Adela Trenquelleon
27
Palmer Marc
C.S
1209
Betània-Patmos
28
Garcia Fran
C.M
1207
IPSE
29
Meseguer Eloi
C.M
1205
Pràctiques
30
Bosch Ivan
C.M
1204
Dominiques
31
Vera Cristina
C.S
1203
Pineda
32
Macías Elsa
C.S
1201
Pineda
33
Eraso Alejandro
C.M
1200
Corazonistas
34
Romeo Marc
C.M
1195
Auró
35
Guitart Pau
C.M
1192
Thau
36
Jofre Amanuel
C.M
1188
Nausica
37
Ruiz Pol
C.M
1186
Joan Miró
38
Cañamero Sofía
C.S
1183
Pineda
39
Watson Vian
C.M
1182
Nausica
40
González Blanca
C.S
1181
Pineda
41
Martin David
C.M
1174
Paco Candel
42
Herrera Anner
C.M
1165
Auró
43
Beltrán Roger
C.M
1149
IPSE
44
Blanchart Biel
C.M
1130
Nausica
45
Marron Arnau
C.M
1118
IPSI
46
Leyva Noah
C.I
1117
Corazonistas
47
Poyan Álex
C.I
1113
SIL
48
Romero Miguel
C.I
1113
Paco Candel
49
Sáez Eric
C.M
1106
Betània-Patmos
50
Guitart Arnau
C.I
1073
Thau
51
Quinde Daniel
C.I
1070
Casas
52
Ibáñez Clara
C.I
1061
Concepció
53
Mañé Bruno
C.I
1058
Sagrat Cor Sarrià
54
Domingo Lucas
C.I
1053
Joan Miró
55
Cochs Àlex
C.I
1049
Sagrat Cor Sarrià
56
Moreno Hugo
C.I
1045
Paco Candel
57
Altimiras Cai
C.I
1030
Nou Patufet
58
Miguel Erik
C.I
1028
Joan Miró
59
Santolaya Àlex
C.I
1026
Sagrat Cor Sarrià
60
Romo Gerard
C.I
1025
Thau
61
Patel Priya
C.I
1023
Sagrat Cor Sarrià
62
Rubio Joan
C.I
1021
Dominiques
63
Enrich Jaume
C.I
1017
Sagrat Cor Sarrià
64
Reixach Pol
C.I
1000
Sagrat Cor Sarrià
65
Solá-Sert Guillermo
C.I
997
Sagrat Cor Sarrià
66
Fluvià Jaume
C.I
969
Thau
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use