Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:44:30
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
TEMPO 20-05-2017 RSK
Последња измена20.05.2017 18:18:37, Creator/Last Upload: IA Mammadzade Nurali
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
Ртг
1
FM
Ahmadzada Ahmad
13413007
AZE
2357
2
FM
Zeynalov Farid
13402250
AZE
2329
3
Zeynalli Rashad
13403320
AZE
2239
4
FM
Karayev Kanan
13406671
AZE
2236
5
Alizadeh Fikret
13400959
AZE
2231
6
Ahmadov Fariz
13402200
AZE
2181
7
Mustafayev Farid
13408771
AZE
1968
8
Huseynov Fazil
13402668
AZE
1944
9
Abdullayev Asaf
13409123
AZE
1933
10
Kazimov Eynur
13428055
AZE
1922
11
Hashimov Murad
13406345
AZE
1890
12
Abbasov Mehman
13405233
AZE
1838
13
Baghirov Ramis
13402170
AZE
1735
14
Gasimov Kanan
13415867
AZE
1719
15
Mustafayev Nihad
13418335
AZE
1707
16
Huseynli Agil
13423410
AZE
1692
17
Mehraliyev Emil
13420771
AZE
1679
18
Teymurov Elnur
13418750
AZE
1646
19
Rzayev Hasan-Agha
13404245
AZE
1589
20
CM
Aslanov Umid
13412620
AZE
1582
21
Aliyev Toghrul
13418564
AZE
1563
22
Badirli Uzeyir
13426710
AZE
1554
23
Khudiyev Sanan
13413970
AZE
1549
24
Kanli Alperen
13416162
AZE
1501
25
Hajizada Joshgun
13420887
AZE
1444
26
Akhmedov Novruz
13425102
AZE
1426
27
Akhundov Akif
13418556
AZE
1417
28
Hajiyev Zaur
13419676
AZE
1416
29
Manafov Yusif
13423657
AZE
1415
30
Abdulbaghiyev Rufat
13416502
AZE
1407
31
Nasibova Narmin
13418017
AZE
1401
32
Zuqanov Ali
13413953
AZE
1367
33
Akhundova Nargiz
13419897
AZE
1361
34
Maharramova Khumar
13418661
AZE
1311
35
Hasanguliyev Ali
13413686
AZE
1297
36
Shukurova Aydan
13415000
AZE
1294
37
Abaszada Suada
13420470
AZE
1286
38
Hasanzade Mahammad
13417843
AZE
1286
39
Pashayeva Jamila
13417533
AZE
1245
40
Nasibova Nigar
13419277
AZE
1200
41
Mehtizada Murad
13421301
AZE
1124
42
Aliyev Rufat
13415131
AZE
1900
43
Aliyev Seyfulla
AZE
1900
44
Kalbiyev Elbrus
13415301
AZE
1900
45
Khudiyev Kamran
AZE
1900
46
Levashov Batir
13420844
AZE
1900
47
Jabbarli Zaid
AZE
1850
48
Mammadov Anar
13417320
AZE
1850
49
Najafov Rufat
13417347
AZE
1850
50
Davudov Tunar
13422316
AZE
1800
51
Hasanaliyev Zaur
AZE
1800
52
Ismayilova Khanim
13429019
AZE
1800
53
Levashov Mintimer
13420852
AZE
1800
54
Mushtaid-Zada Javid
13427334
AZE
1800
55
Seyid Rauf
13428586
AZE
1800
56
Jafarov Rashid
13428853
AZE
1600
57
Mirzayev Elvin
AZE
1600
58
Nuriyev Aykhan
AZE
1600
59
Davudova Nubar
13422324
AZE
1400
60
Ismayilova Salbinaz
13429949
AZE
1400
61
Mirzayev Emil
AZE
1400
62
Piriyev Said
AZE
1400
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад