Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 14:15:21
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
23. Linzer Stadtmeisterschaft
Viimeisin päivitys18.09.2017 14:05:54, Creator: IS Margit Almert,Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
1
FM
Sandhöfner Florian
1609106
AUT
2265
2
FM
Ulker Ates
6300073
TUR
2129
3
Ly Dominik
1628194
AUT
2118
4
Posch Roland
1609394
AUT
2079
5
Rechberger Franz
1624717
AUT
2077
6
CM
Wadsack Wolfgang
1603779
AUT
2069
7
Traunwieser Georg Dr.
1606638
AUT
2056
8
Dumancic Pero
926817
SRB
2049
9
Stadler Peter Ing.
1605194
AUT
2047
10
Maringer Walter
1607707
AUT
2029
11
Wiesner Hans-Dieter
1609521
AUT
2005
12
Boksinski Jordan
24605506
GER
1994
13
Egli Urs
1306685
SUI
1974
14
Brock Ditmar
12958522
GER
1933
15
Schoergendorfer Harry
1603531
AUT
1899
16
Bartl Franz Mag.
1608410
AUT
1887
17
Loeb Walter
1632825
AUT
1877
18
Heuschober Walter
1616137
AUT
1851
19
Bauer Sebastian
1653709
AUT
1835
20
Shiri Mostafa
IRN
1830
21
Pleimer Anton
1630113
AUT
1809
22
Muhr Andreas
1619683
AUT
1786
23
Ploss Johannes Dr.
1651323
AUT
1784
24
Lungenschmied Dominik
1648411
AUT
1756
25
Stockinger Klaus Dr.
1643908
AUT
1753
26
Surtmann Leopold
1626817
AUT
1732
27
Miesenberger Wolfgang
1646567
AUT
1708
28
Gangl Andreas Dr.
1635042
AUT
1661
29
Duy Alexander
1628054
AUT
1645
30
Paulovsky Richard
1647580
AUT
1640
31
Maier Gerald
1632515
AUT
1631
32
Moederl Alfred Ing.
1651811
AUT
1624
33
Goelles Walter
1624989
AUT
1617
34
Spitzl Robert
1611070
AUT
1611
35
Binder Christopher
1643592
AUT
1606
36
Lachmaier Franz Sen.
1635093
AUT
1595
37
Schreiber Helmut
AUT
1582
38
Mühlböck Dietmar
1657380
AUT
1557
39
Simon Christopher
1658514
AUT
1503
40
Lentner Gerwald Dr.
1618695
AUT
1501
41
Haugsberger Fritz
1635077
AUT
1497
42
Simon Alexander
1658506
AUT
1478
43
Heumel Robert Dr.
1653717
AUT
1462
44
Amritzer Martina
1639811
AUT
1437
45
Rauscher Erwin
1618253
AUT
1430
46
Nopp Josef
1619438
AUT
1429
47
Stolz Julius
1659286
AUT
1422
48
Pfeffer Werner
1635115
AUT
1419
49
Danninger Egon
1635026
AUT
1410
50
Koprivnjak Stefan Ing.
1656775
AUT
1393
51
Kaltenbrunner Albert
1642405
AUT
1387
52
Kurtz Philipp
1656791
AUT
1384
53
Szolga Ludwig
1655639
AUT
1373
54
Prummer Karl
AUT
1349
55
Zauner Franz
1619136
AUT
1314
56
Reininger Siegfried
1637983
AUT
1290
57
Scheuch René
AUT
1278
58
Haida Johannes Wolfgang DI.
12951072
GER
1276
59
Mitterholzer Helmuth
1631152
AUT
1218
60
Gabrielyan Eduard
1661850
AUT
1204
61
Rauscher Günter
1652451
AUT
1203
62
Kappler Johann
1653156
AUT
1196
63
Staska Ella
1657941
AUT
1109
64
Rauscher Brigitte
1653733
AUT
1106
65
Ebner Klara
AUT
1074
66
Tasdemir Muhammed
1660896
AUT
1071
67
Pitschmann Rudolf
AUT
1017
68
Praschl Michelle
1657933
AUT
1001
69
Ferstl Helmut
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot