Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

12. ročník Májového turnaje mládeže - GP Zlínského kraje U10 - Vsetín 20.5.2017

Poslední aktualizace20.05.2017 13:55:32, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1Bravanský Lukáš23702877CZE1276TJ Ostrava
2Kubín Tomáš Daniel23708930CZE1276Sokol Postoupky
3Hobza Vojtěch23709243CZE1219ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
4Harašta MatějCZE1209ŠK Vinary
5Kopecký Matěj23703113CZE1190Zbrojovka Vsetín
6Matůš Jakub23709260CZE1175TJ Sokol Ústí z.s.
7Pfeifer JanCZE1098ŠK DDM Slavičín
8Březíková BeátaCZE1087ŠK Vinary
9Spáčilová Klára23709308CZE1058ŠK Staré Město
10Samohýl AdamCZE1020ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
11Babica MatyášCZE1000Zbrojovka Vsetín
12Babula Matěj398322CZE1000ŠK Staré Město
13Babula TomášCZE1000ŠK Staré Město
14Baránek JanCZE1000ŠK Zlín, z.s.
15Chrobáková AnnaCZE1000Zbrojovka Vsetín
16Gajdoš KryštofCZE1000TJ Sokol Ústí z.s.
17Grycmanová JuliánaCZE1000TJ Sokol Ústí z.s.
18Havlík FrantišekCZE1000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
19Hobza Richard23709235CZE1000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
20Kamlar MichalCZE1000TJ Sokol Valašská Bystřice
21Klučka DanielCZE1000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
22Kohoutek OndřejCZE1000ŠK Staré Město
23Kovářová KarolínaCZE1000TJ Sokol Ústí z.s.
24Krampota LukášCZE1000Zbrojovka Vsetín
25Maršálek David23712716CZE1000ŠK Staré Město
26Mc Evoy Thomas JamesCZE1000Sokol Postoupky
27Mikula DanielCZE1000SK EMKaD Holešov
28Mikulová ViktorieCZE1000SK EMKaD Holešov
29Mičutka DanielCZE1000ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
30Noščák DenisCZE1000ŠO Kunovice
31Obr LukášCZE1000Zbrojovka Vsetín
32Orságová BeátaCZE1000Zbrojovka Vsetín
33Paška RobinCZE1000ŠO TJ Karolinka
34Procházka EduardCZE1000ŠK Staré Město
35Procházka Rostislav23712783CZE1000ŠK Staré Město
36Ptáček PavelCZE1000Zbrojovka Vsetín
37Tahotný LubomírCZE1000ŠO TJ Karolinka
38Vysloužil FilipCZE1000ŠK Staré Město
39Zádrapová Amálie23710276CZE1000Zbrojovka Vsetín
40Šafarik JakubCZE1000Zbrojovka Vsetín
41Beneš DavidCZE0Holešov
42Goldefus ProkopCZE0ZŠ Integra Vsetín
43Kocurková VanessaCZE0ZŠ Integra Vsetín
44Kusala JanekCZE0ZŠ Jablůnka
45Křupala PetrCZE0ŠO Karolinka
46Nguyen TomášCZE0Holešov
47Pravec MartinCZE0Frýdek-Místek
48Ptáčková MarieCZE0ZŠ Integra Vsetín
49Schulz VojtěchCZE0ZŠ Integra Vsetín
50Zajíčková EliškaCZE0ZŠ Integra Vsetín
51Šromová LenkaCZE0ZŠ Integra Vsetín
52Štědrý JáchymCZE0ZŠ Integra Vsetín
Advertisement