Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:43:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Pfingst-Schachmarathon 2017 Aktiv
Останнє оновлення05.06.2017 13:48:02, Автор /Останнє завантаження: ASKÖ ESV ADMIRA VILLACH
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
стать
Тип
Клуб/Місто
1
IM
Mazi Leon
14600315
SLO
2355
S50
Sv Asvoe St.Veit/Glan
2
IM
Hresc Vladimir
14500426
CRO
2327
S65
Schachverein Wolfsberg
3
FM
Perhinig Robert Mag.
1602888
AUT
2206
Esv Askoe Admira Villach
4
Frank Paul Dr.
1612565
AUT
2186
Esv Askoe Admira Villach
5
MK
Meyer Paul Hr. Dr.
1604732
AUT
2136
S50
Sk Dolomitenbank Lienz
6
Bachlechner Julian
1632620
AUT
2129
U20
Sk Union Leisach
7
Putz Georg
1614479
AUT
2111
Sc Die Klagenfurter
8
Rabensteiner Klaus
1610848
AUT
2024
S50
Stocklauser Weitensfeld
9
Eichhorn Alfred
1610058
AUT
2021
S50
Sv Asvoe St.Veit/Glan
10
Lang Karl
1610813
AUT
2019
S50
Sv Sparkasse Feldkirchen
11
Puff Leo
1612425
AUT
1982
S65
Sg Magistrat Klagenfurt
12
Maresic Julian
1638610
AUT
1978
U16
Sk Dolomitenbank Lienz
13
Achleitner Robert
1607758
AUT
1964
S50
Schachfreunde Villach
14
Frey Armin
1614746
AUT
1961
S65
Sk Feistritz Paternion
15
Senfter Karl
1617885
AUT
1958
S50
Sk Dolomitenbank Lienz
16
Putzi Albert
1634054
AUT
1956
S65
Esv Askoe Admira Villach
17
Emberger Dietmar
1633805
AUT
1943
S50
Moebel Zimmermann Hermagor
18
Orec Ilija
14538172
CRO
1938
S50
Sv Sparkasse Feldkirchen
19
Oberbichler Martin
1642227
AUT
1926
Sk Union Leisach
20
Koemetter Reinhard
1606417
AUT
1910
S65
Post-Sv Kärnten
21
Ressmann Walter
1620932
AUT
1892
Esv Askoe Admira Villach
22
Raschun Gerhard
1619802
AUT
1887
S65
Sg Magistrat Klagenfurt
23
Erber Siegfried Di
1656678
AUT
1880
Sg Magistrat Klagenfurt
24
De Vora Reinhard Sen.
1633759
AUT
1875
S65
Sv Sparkasse Feldkirchen
25
Walder Elias
1644254
AUT
1869
U18
Sk Union Leisach
26
Lederer Peter Jun.
1613669
AUT
1853
Raiffeisen Kötschach-Mauthen
27
Truppe Thomas
1616099
AUT
1803
Sv Sparkasse Feldkirchen
28
Regar Herbert
1658891
AUT
1769
S65
Esv Askoe Admira Villach
29
Lederer Peter
1626280
AUT
1744
S65
Raiffeisen Kötschach-Mauthen
30
Kummer Heinz
1610970
AUT
1737
S65
Esv Askoe Admira Villach
31
Melcher Jakob
1611062
AUT
1724
S65
Askoe Finkenstein
32
Tusha John
1649914
AUT
1722
U20
Esv Askoe Admira Villach
33
Grubauer Gerhard Dr.
1619632
AUT
1696
S65
Sk Dolomitenbank Lienz
34
Simon Alexander
1658506
AUT
1660
U16
Union Ansfelden
35
Lippitsch Sandro
1623222
AUT
1642
Esv Askoe Admira Villach
36
Kuss Erich
1622382
AUT
1614
S65
Esv Askoe Admira Villach
37
Stiegler Helmut
1652966
AUT
1605
S50
Esv Askoe Admira Villach
38
Perathoner Lukas
1650823
AUT
1604
U18
Sk Union Leisach
39
Fritzenwanger Johann
1603183
AUT
1586
S50
Sk Union Leisach
40
Brak Marian
1152866
POL
1574
S50
Post-Sv Kärnten
41
Strasser Eugen
1653180
AUT
1565
S50
Sg Techelsberg-Pörtschach
42
Simon Christopher
1658514
AUT
1547
U14
Union Ansfelden
43
Dal Bo Francesco
ITA
1500
44
Söllei Andreas
1657542
AUT
1494
Sg Magistrat Klagenfurt
45
Guldenbrein Leopold
AUT
1486
S65
Esv Askoe Admira Villach
46
Lepuschitz Daniel
1641921
AUT
1475
U14
Post-Sv Kärnten
47
Eder Benjamin
1641859
AUT
1455
U16
Moebel Zimmermann Hermagor
48
Zraunig Anton
1661019
AUT
1376
S65
Die-Kaerntner Obervellach
49
Mohr Adolf
1646818
AUT
1283
S65
Esv Askoe Admira Villach
50
Egger Lukas
AUT
0
U18
Esv Askoe Admira Villach
51
Kobin Eva
EST
0
w
Esv Askoe Admira Villach
52
Ostermaier Clemens
AUT
0
Esv Askoe Admira Villach
53
Wastian Bruno
AUT
0
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use