Logged on: Gast
Servertime 19.03.2024 13:33:19
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Начало
Турнирна база данни
AUT шампионат
Снимки
FAQ
Онлайн регистрация
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
2. Bundesliga Ost 2017/2018
Последно обновяване14.04.2018 09:03:49, Creator/Last Upload: SV Pamhagen
Search for player or team
Търси
Двойки по дъски
5. Кръг на 2017/12/02 в 15:00
Маса
3
SC Data Technology Pressbaum/E.
Rtg
-
12
SK Advisory Invest Baden
Rtg
3 : 3
PGN
1.1
IM
Lizak Peter
2451
-
FM
Sharashenidze Akaki
2351
1 - 0
PGN
1.2
IM
Videki Sandor
2416
-
WIM
Unuk Laura
2362
0 - 1
PGN
1.3
FM
Rumpl Erwin
2267
-
Ly Dominik
2286
½ - ½
PGN
1.4
FM
Neumeier Klaus
2302
-
Zojer Stefan
2128
0 - 1
PGN
1.5
MK
Hechl Gerald
2325
-
Hofegger Jakob
2117
1 - 0
PGN
1.6
Lucaci Marius
2187
-
Juenger Heinz
2116
½ - ½
PGN
Маса
4
tschaturanga
Rtg
-
2
SK Mostarrichi
Rtg
3 : 3
PGN
2.1
FM
Sadilek Peter
2298
-
FM
Burlacu Bogdan
2293
1 - 0
PGN
2.2
NM
Kreindl Helmut
2189
-
FM
Hofmann Thomas
2304
0 - 1
PGN
2.3
Morgunov Marc
2203
-
Ehs Dominik
2082
1 - 0
PGN
2.4
MK
Sadilek Maximilian
2271
-
Rechberger Franz
2141
0 - 1
PGN
2.5
Morgunov Daniel
2231
-
Poell Markus
2125
½ - ½
PGN
2.6
Leitner Gerald
2118
-
Ly Daniel
2041
½ - ½
PGN
Маса
5
ASVÖ Mattersburg
Rtg
-
1
SK Austria
Rtg
2½:3½
PGN
3.1
IM
Schroll Gerhard
2293
-
IM
Hangweyrer Manfred
2370
½ - ½
PGN
3.2
FM
Certek Pavel
2256
-
Sardy Peter
2358
0 - 1
PGN
3.3
IM
Petran Peter
2315
-
FM
Nagy Bence
2343
1 - 0
PGN
3.4
CM
Brod Manfred
2244
-
WIM
Newrkla Katharina
2168
0 - 1
PGN
3.5
MK
Salamon Werner
2162
-
Higatsberger Michael
2121
½ - ½
PGN
3.6
MK
Wiedner Robert
2157
-
Iro Christian
2035
½ - ½
PGN
Маса
6
L.A. Kraftanlage Ottakring 2
Rtg
-
11
SK Sparkasse Bad Vöslau
Rtg
3½:2½
PGN
4.1
IM
Schneider-Zinner Harald
2408
-
IM
Juhasz Kristof
2404
½ - ½
PGN
4.2
FM
Blohberger Felix
2408
-
FM
Grimm Daniel
2310
1 - 0
PGN
4.3
Steiner Adam
2179
-
Wilke Werner
2248
0 - 1
PGN
4.4
Steindl Johannes
2236
-
Miazhynski Yuri
2156
0 - 1
PGN
4.5
CM
Bauer Thomas
2168
-
Dittel Herbert
2067
1 - 0
PGN
4.6
Peyrer Konstantin
2133
-
Haas Bernhard
2016
1 - 0
PGN
Маса
7
SK Hietzing
Rtg
-
10
ASVÖ Pamhagen 2
Rtg
1½:4½
PGN
5.1
FM
Penz Harald
2311
-
FM
Horvath Dominik
2369
½ - ½
PGN
5.2
Djeno Drago
2238
-
IM
Lipka Juraj
2416
0 - 1
PGN
5.3
Belke Frank
2299
-
FM
Vitouch Anatol
2330
½ - ½
PGN
5.4
NM
Wagner Stefan
2132
-
FM
Rubil Marko
2252
- - +
5.5
Stadler Peter
2035
-
IM
Alvir Aco
2337
½ - ½
PGN
5.6
Prager Manfred
2017
-
IM
Franzen Jozef
2267
0 - 1
PGN
Маса
8
SC Donaustadt
Rtg
-
9
Blackburne Nickelsdorf
Rtg
4 : 2
PGN
6.1
GM
Stanec Nikolaus
2470
-
IM
Pinter Erik
2362
1 - 0
PGN
6.2
IM
Kummer Helmut
2285
-
IM
Schwarhofer Christopher
2370
1 - 0
PGN
6.3
FM
Pingitzer Harald
2330
-
IM
Lendwai Reinhard
2389
½ - ½
PGN
6.4
WIM
Exler Veronika
2175
-
FM
Vlcek Stanislav
2258
½ - ½
PGN
6.5
Schwab Lukas
2196
-
Gutsch Franz
2078
1 - 0
PGN
6.6
NM
Schwab Rene
2139
-
MK
Bachofner Christian
1991
0 - 1
PGN
Шах-Турнир-Резултати-Сървър
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 12.03.2024 12:22
Заглавие