Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

B Hradní věž 2017

Poslední aktualizace08.05.2017 05:24:05, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Babula VlastimilCZE1539Šk Staré Město7,021,528,528,50
29Babula MatějCZE1000Šk Staré Město6,022,531,527,00
319Havlík FrantišekCZE1000Šk Zlín-Malenovice, Z.s.5,519,527,019,75
42Černý MichalCZE1524Šk Zlín-Malenovice, Z.s.5,023,533,523,00
55Boháček Jan AndrejCZE1122Šk Zlín-Malenovice, Z.s.5,022,032,020,00
67Samohýl AdamCZE1020Šk Zlín-Malenovice, Z.s.5,021,029,518,00
737Vávra JanCZE1000Šk Staré Město5,019,527,518,50
827Kozel OndřejCZE1000Šk Zlín-Malenovice, Z.s.5,019,525,516,00
96Pfeifer JanCZE1098Šk Ddm Slavičín5,018,528,517,50
1034Procházka EduardCZE1000Šk Staré Město5,018,026,015,00
114Šošovičková MartinaSVK1124s.ZŠ Nová Dubnica4,522,031,015,25
1213Blažek VítCZE1000Šk Ddm Slavičín4,517,525,514,00
133Valkovič MarekCZE1349Šk Zlín-Malenovice, Z.s.4,023,033,016,00
1436Spáčilová KláraCZE1000Šk Staré Město4,023,031,515,50
1518Hampala MartinCZE1000Šk Staré Město4,021,029,516,00
1635Procházka RostislavCZE1000Šk Staré Město4,020,028,015,00
1731Noščák DenisCZE1000Šo Kunovice4,020,028,012,00
1822Holubec JakubCZE1000Šk Duras Bvk4,020,027,513,50
1946Medek MartinCZE0Šo Kunovice4,019,527,511,00
208Vašek JakubCZE1017Kk-Šk Osvětimany4,019,026,014,00
2110Baránek JanCZE1000Šk Zlín, Z.s.4,018,025,012,00
2233Ponížil MatějCZE1000Šk Zlín, Z.s.4,018,024,012,00
2317Gargulák JáchymCZE1000Šk Zlín, Z.s.4,017,524,512,75
2449Suchánek JanCZE0Šk Zlín4,016,524,513,00
2547Mičutka DanielCZE0Šk Zlín-Malenovice, Z.s.4,015,020,59,50
2642Hrbáček AdamCZE0Francova Lhota3,519,527,011,50
2750Vycudilík DavidCZE0Šk Staré Město3,518,526,011,25
2825Jakšík DenisCZE1000Šk Staré Město3,021,028,59,50
2930Maršálek DavidCZE1000Šk Staré Město3,019,527,07,50
3020Hlaváček OndřejCZE1000Kk-Šk Osvětimany3,018,526,09,00
3126Janáček VítCZE1000Sk Brumov-Bylnice, Z.s.3,018,026,06,50
3228Kozáček DavidCZE1000Sk Brumov-Bylnice, Z.s.3,018,024,58,00
3323Hubáček RadekCZE1000ŠSK Želechovice3,017,524,57,00
3443Hrbáček DavidCZE0Francova Lhota3,016,021,56,50
3524Jakubčák MarekCZE1000Sk Horní Lhota3,015,019,54,50
3615Dula DavidCZE1000Šk Staré Město3,014,519,55,50
3712Bažantová AdélaCZE1000ŠSK Želechovice3,013,519,54,50
3845Machuča JanCZE0Sk Brumov-Bylnice3,013,517,06,00
3938Zahrádka FilipCZE1000Šk Zlín, Z.s.3,013,019,06,25
4051Změlík DavidCZE0Francova Lhota3,012,517,56,50
4111Bažant RadekCZE1000ŠSK Želechovice2,514,520,54,00
4244Lišková NatálieCZE0Sk Brumov-Bylnice2,514,020,04,75
4329Kratochvílová AdélaCZE1000Šk Zlín-Malenovice, Z.s.2,512,517,53,75
4416Fiodorová KláraCZE1000Sk Horní Lhota2,017,025,03,50
4521Holba VilémCZE1000Sk Brumov-Bylnice, Z.s.2,016,523,06,00
4614Chovančík JanCZE1000ŠSK Želechovice2,016,021,53,00
4732Pastyřík JanCZE1000ŠSK Želechovice2,014,020,04,50
4848Pfeiferová MarieCZE0ŠK Ddm Slavičín2,012,517,01,50
4940Doskočil TadeášCZE0Šk Staré Město1,511,517,54,00
5041Havlíková BarboraCZE0Šk Zlín-Malenovice, Z.s.1,510,014,04,00
5139Štefaník PatrikCZE1000Šk Staré Město1,011,515,03,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger Tie-Break (with modified points, analogous to Buchholz Tie-Break)

Advertisement