Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:


pokaži podatke o turniru
 

VI. otvoreno prvenstvo Krapinsko-zagorske-županije u ubrzanom šahu

Zadnja izmjena21.05.2017 17:29:07, Creator/Last Upload: wgm mirjana medic

Konačni poredak nakon 9 Kola

Mj.SNo ImeVrstaFEDRtgIRtgNKlub/GradBod. TB1  TB2  TB3 
11
GMMartinović SašaCRO25492514GŠK Solin-Cemex, Solin7,548,574,06,0
22
GMLalić BogdanCRO24722483ŠK Petar Sedlar-Pepe, Kaštel Novi6,549,066,04,0
34
IMMrđa MilanCRO24272336ŠK Vukovar '91, Vukovar6,548,066,04,0
47
IMHrešć VladimirCRO235523956,547,564,05,0
514
FMKastelic MarianSLO218306,546,564,06,0
615
FMBender IvanCRO21732227ŠK Dubrovnik, Dubrovnik6,544,564,06,0
711
NMJurković AnteCRO22822268ŠK Goranka, Ravna Gora6,541,066,04,0
83
IMRogulj BrankoCRO24452378ŠK Caissa (rad s mladima), Zagreb6,048,560,05,0
99
FMPandurević MiroBIH22972257ŠK Velika Gorica, Velika Gorica6,047,560,06,0
1010
FMRosandić DenisCRO22892237ŠK Vukovar '91, Vukovar6,043,562,05,0
115
GMŽaja IvanCRO24042417ŠK Oroslavje, Oroslavje6,043,062,05,0
1240
MKKukas OliverU16CRO18342101ŠK Oroslavje, Oroslavje6,042,060,06,0
1312
FMSamovojska DamirCRO22222191ŠK Straža, Hum Na Sutli6,039,560,05,0
146
IMAlvir AcoAUT23622355ŠK Polet, Zabok5,546,554,05,0
1518
MKBasarić SrđanCRO21142097ŠK Oroslavje, Oroslavje5,043,050,05,0
1625
IIKolednjak TomislavCRO19771901ŠK Gaj, Mače5,043,048,04,0
1713
MKSoldo RobertCRO22072174ŠK Oroslavje, Oroslavje5,042,550,05,0
1823
MKSvrtan ZlatkoCRO19902104ŠK Gaj, Mače5,042,548,04,0
1917
MKZelenika ZoranCRO21672125ŠK Straža, Hum Na Sutli5,041,050,03,0
2016
MKMravunac DamirCRO21702141ŠK Špansko, Zagreb5,040,050,05,0
2128
IISindik DarioCRO19341972ŠK Ban Jelačić, Zaprešić5,040,050,04,0
2230
IIPoljak NikolaCRO19101952ŠK Špansko, Zagreb5,039,552,04,0
2319
IGaloić BorisCRO21012060ŠK Gaj, Mače5,039,550,04,0
2424
Kubale MarkoSLO19781921ŠK Straža, Hum Na Sutli5,039,050,05,0
2522
NMFrank VladimirCRO20452110ŠK Krapina, Krapina5,039,050,04,0
2621
MKMeštrović ToniCRO20572121ŠK Straža, Hum Na Sutli5,036,550,04,0
2733
IKatulić ZlatkoCRO18781920ŠK Velika Gorica, Velika Gorica5,035,050,05,0
2826
MKTišljar StjepanCRO19402018ŠK Oroslavje, Oroslavje5,035,050,04,0
2932
IIGorup DamirCRO18981981ŠK Pregrada, Pregrada4,542,546,03,0
3035
Brilej JakaU16SLO186604,541,544,03,0
3127
IIDrvar IzidorCRO19341977KŠK Karlovački šahovski klub, Karlo4,540,046,04,0
328
IMSindik ErvinCRO23082295ŠD Međimurje, Čakovec4,539,546,03,0
3344
VKIsmaili NedžbiCRO18081680ŠK Pregrada, Pregrada4,539,044,04,0
3437
MKHrgetić IvanCRO18411862ŠK Oroslavje, Oroslavje4,535,044,03,0
3542
IILacko ZlatkoCRO18321908ŠK Straža, Hum Na Sutli4,533,046,03,0
3638
IIVidić ZoranCRO18361976ŠK Oroslavje, Oroslavje4,039,042,03,0
3734
IIJakolić JosipCRO18671943ŠK Oroslavje, Oroslavje4,038,538,03,0
3820
MKKrklec JosipCRO20952045ŠK Krapina, Krapina4,036,040,04,0
3941
IIŽigovečki VladimirCRO18321943ŠK Gaj, Mače4,035,538,02,0
4031
IBabić MladenCRO18991907ŠK Oroslavje, Oroslavje4,035,040,03,0
4159
Iljaz IgorSLO00Ptuj4,034,540,04,0
4236
IIIHuljak KrešimirCRO18561870ŠK Gaj, Mače4,034,540,04,0
4350
Selisek LeonSLO16310Ptuj4,034,040,03,0
4439
IIMudrinić NenadCRO18361933ŠK Novi Zagreb, Zagreb4,032,040,03,0
4543
Dominko DarkoSLO18190Ptuj3,536,536,03,0
4656
IVRogan FabianU16CRO13911721ŠK Oroslavje, Oroslavje3,531,036,02,0
4751
IIVeverec IvoU16CRO15991937ŠK Oroslavje, Oroslavje3,531,034,03,0
4855
IIKlapač PatrikU16CRO15341936ŠK Oroslavje, Oroslavje3,034,532,02,0
4958
Lajic NikolaGER02000ŠK Krapinske Toplice, Krapinske Top3,033,030,03,0
5029
IIIŠtruklec MilanCRO19231789ŠK Pregrada, Pregrada3,033,028,02,0
5148
IVKrklec JosipCRO16691724ŠK Straža, Hum Na Sutli3,032,030,02,0
5245
Goručan JožefSLO17761795ŠK Straža, Hum Na Sutli3,031,530,02,0
5346
Kuzner CirilSLO17660Ptuj3,031,030,03,0
5449
Setina ZeljkoSLO16550Novo Mesto3,028,530,03,0
5547
IIIVincelj LeopoldCRO17041702ŠK Krapina, Krapina3,025,530,03,0
5652
IIICipan ViktorCRO15771773ŠK Straža, Hum Na Sutli2,528,526,02,0
5760
Kosir MiroslavSLO002,525,026,02,0
5853
IVŠpiljak StjepanCRO15541687ŠK Straža, Hum Na Sutli2,026,520,02,0
5954
VKOreški ZdravkoCRO15361695ŠK Straža, Hum Na Sutli1,530,014,01,0
6057
IIIGaloić DavidU16CRO12651861ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja1,527,514,01,0

Bilješka:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Arranz System (Win:1 / Draw: 0.6 black, 0.4 white, lost: 0)
Tie Break3: The greater number of victories (variable)

Advertisement
Advertisement