Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
III CAMPIONAT D’EDATS Последња измена31.07.2017 13:11:06, Creator/Last Upload: Jesús Caballero Maytin
Листа по носитељству
Бр | | | Име | ИД | ФЕД | Ртг | пол | Тип | Ск. | Клуб / Град |
1 | | | Horta Gafarot Biel | 335760 | CAT | 1923 | | U14 | | Gerunda, C.E. |
2 | | | Zheng Hong Wei | 29744 | CAT | 1840 | | U14 | | Montornes C.E. |
3 | | | Tubert Mascort Joan | 28171 | CAT | 1835 | | U14 | | Cassa C.E. |
4 | | | Moles Benali Joan | 28001 | CAT | 1834 | | U10 | | Santa Eugenia Escacs |
5 | | | Roqueta Maffei Oscar Nahuel | 27384 | CAT | 1829 | | U12 | | Santa Eugenia Escacs |
6 | | | Casares Bonals Ainhoa | 28205 | CAT | 1811 | w | U12 | | Llinars, Club D'escacs |
7 | | | Casares Bonals Asier | 28257 | CAT | 1771 | | U12 | | Llinars, Club D'escacs |
8 | | | Vila I Bague Arnau | 29691 | CAT | 1685 | | U10 | | Montgri, C.E. |
9 | | | Farré I Benseny Miquel | 28719 | CAT | 1663 | | U14 | | Sant Gregori C.E. |
10 | | | Pano Soriano Sergio | 29210 | CAT | 1659 | | U12 | | Figueres C.E. |
11 | | | Pano Soriano Gonzalo | 29193 | CAT | 1640 | | U12 | | Figueres C.E. |
12 | | | Kostov Krumovski Trayan | 29052 | CAT | 1625 | | U12 | | Santa Eugenia Escacs |
13 | | | Casado Graboleda Jokin | 334243 | CAT | 1591 | | U12 | | Figueres C.E. |
14 | | | Romero Kovina Daniel | 334951 | CAT | 1578 | | U10 | | Maritim Blanes, Club Escacs |
15 | | | Silion Alexandru | 334865 | CAT | 1569 | | U14 | | Montornes C.E. |
16 | | | Compte Auge Lluis | 334264 | CAT | 1562 | | U10 | | Figueres C.E. |
17 | | | Barraca Borozenets Enric | 355662 | CAT | 1544 | | U10 | | Santa Eugenia Escacs |
18 | | | Benseny Martinez Guerau | 357433 | CAT | 1532 | | U10 | | Lleida C.E. |
19 | | | Roman Pavlov | 377643 | CAT | 1510 | | U12 | | Platja D'aro, Club Escacs |
20 | | | Galvany Pozo Arnau | 379797 | CAT | 1500 | | U12 | | Gerunda, C.E. |
21 | | | Fernandez Syropyatova Daniel | 335857 | CAT | 1497 | | U10 | | Gerunda, C.E. |
22 | | | Prokudin Igor | 355684 | RUS | 1436 | | U10 | | Platja D'aro, Club Escacs |
23 | | | Moreno Delmoral Cristina | 378546 | CAT | 1424 | | U12 | | Santa Eugenia Escacs |
24 | | | Horta Gafarot Marc | 356174 | CAT | 1375 | | U12 | | Cassa C.E. |
25 | | | Prada Villagrasa Adrià | 358137 | CAT | 1354 | | U10 | | Paretana D'escacs, Associacio |
26 | | | Marcos Rodriguez Raul | 356613 | CAT | 1335 | | U10 | | Colon Ateneu C.E. |
27 | | | Carrasco Gomez Adahara | 355509 | CAT | 1321 | w | U10 | | Montornes C.E. |
28 | | | Navarro López Marc | 356708 | CAT | 1294 | | U08 | | Montornes C.E. |
29 | | | Villa Tornero Alex | 356925 | CAT | 1272 | | U08 | | Montornes C.E. |
30 | | | Carrasco Gomez Ariadna | 355510 | CAT | 1263 | w | U08 | | Montornes C.E. |
31 | | | Prada Villagrasa Pau Manel | 357456 | CAT | 1259 | | U08 | | Paretana D'escacs, Associacio |
|
|
|
|