Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:20:46
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Первенство Республики Беларусь среди мальчиков до 10 лет
Son güncelleme23.04.2017 11:59:18, Oluşturan/Son Yükleme: BELARUS CHESS FEDERATION
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FIDE ID
FED
Rtg
Kulüp/Şehir
1
Науменко Михей
BLR
1800
Орша СДЮШОР-2
2
Стрибук Артем
BLR
2000
Минск РЦОП
3
Белявский Артем
BLR
1800
Минск ЦДО АРТ
4
Богданов Евгений
BLR
1800
Бобруйск МОСДЮШОР
5
Борисчик Сергей
BLR
1800
Минск ЦДО АРТ
6
Гвоздев Тимур
BLR
1800
Могилев МОСДЮШОР
7
Кузьменко Никита
BLR
1800
Гомель СДЮШОР-3
8
Лозовский Мартин
BLR
1800
Гродно ШШ Мастер
9
Максимчик Семен
BLR
1800
Барановичи ДЮСШ-1
10
Мещеряков Кирилл
BLR
1800
Белоозерск ЦДОДиМ
11
Мищенко Юрий
BLR
1800
Гомель СДЮШОР-3
12
Оленев Максим
BLR
1800
Брест СДЮШОР-7
13
Петренко Иван
BLR
1800
Рогачев ДЮСШ-1
14
Прокопук Василий
BLR
1800
Минск СДЮШОР-11
15
Ранченко Всеволод
BLR
1800
Минск РЦОП
16
Синюкович Иван
BLR
1800
Смолевичи ШШ Юный Стратег
17
Стрижнев Иван
BLR
1800
Минск РЦОП
18
Шелег Павел
BLR
1800
Минск РЦОП
19
Барсегян Алик
BLR
1600
Могилев МОСДЮШОР
20
Бруцкий Денис
BLR
1600
Брест СДЮШОР-7
21
Бурденюк Дмитрий
BLR
1600
Гомель СДЮШОР-3
22
Готовчиц Иван
BLR
1600
Кобрин КСДЮШОР
23
Гузов Давид
BLR
1600
Бобруйск МОСДЮШОР
24
Зарецкий Денис
BLR
1600
Кобрин КСДЮШОР
25
Касперович Валерий
BLR
1600
Минск СДЮШОР-11
26
Сагалович Яков
BLR
1600
Минск СДЮШОР-11
27
Сафончик Михаил
BLR
1600
Гродно ШШ Мастер
28
Федорук Тимофей
BLR
1600
Барановичи ДЮСШ-1
29
Яновский Дмитрий
BLR
1600
Витебск СДЮШОР-8
30
Бурачевский Артем
BLR
1400
Молодечно
31
Гайдук Никита
BLR
1400
Молодечно
32
Домбровский Игнат
BLR
1400
Молодечно
33
Еременок Олег
BLR
1400
Крупки
34
Золотенков Василий
BLR
1400
Могилев МОСДЮШОР
35
Исаев Владимир
BLR
1400
Могилев МОСДЮШОР
36
Кисляк Егор
BLR
1400
Брест СДЮШОР-7
37
Козлов Павел
BLR
1400
Гродно ШШ Мастер
38
Переплетник Артем
BLR
1400
Орша СДЮШОР-2
39
Поляков Никита
BLR
1400
Минск Школа Шахмат
40
Сакун Илья
BLR
1400
Гомель СДЮШОР-3
41
Сушко Андрей
BLR
1400
Молодечно
42
Филичкин Илья
BLR
1400
Орша СДЮШОР-2
43
Шахазизян Леон
BLR
1400
Минск Школа Шахмат
44
Асинский Никита
BLR
1200
Орша СДЮШОР-2
45
Попкович Денис
BLR
1200
Смолевичи СШ-1
46
Сенчило Дмитрий
BLR
1200
Орша СДЮШОР-2
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları