Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajsky prebor jednotlivcu KHSS

Poslední aktualizace08.05.2017 12:56:04, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgSkup.Klub/Místo
1FMVojta Tomas308781CZE2372Tj Spartak Vlasim
2Kowalczyk Pawel1130641POL2347TJ Hronov
3FMRadovanovic Jovica915912SRB2332
4FMJirasek Pavel319848CZE2279KPJSk Lipa, Z.S.
5FMKarlik Vladimir301027CZE2208Slavia Kromeriz
6Safarik Jakub323691CZE2164KPJTj Slavia Hradec Kralove
7Kaderabek Jiri306711CZE2099Sokol Bakov Nad Jizerou
8FMValenta Vit307440CZE2081Tj Sokol Velke Losiny
9Sedivy Martin320706CZE2074KPJSk Lipa, Z.S.
10Juricek Stanislav301809CZE2041Zbrojovka Vsetin
11Nehyba Martin377074CZE2013Tj Sokol Skalicka Z.S.
12Chalupecky Vladimir317039CZE1996KPJTj Spartak Vrchlabi
13Rusnak Jan325767CZE1993KPJTj Jiskra Horice V Podkrkonosi
14Vavrinec Tomas318353CZE1989Klub Sachistu Ricany 1925
15Novak Ludek316490CZE1964KPJSk Lipa, Z.S.
16Otruba Marek382418CZE1959Klub Sachistu Ricany 1925
17Prouza Tomas323675CZE1953KPJTj Jiskra Jaromer
18Gloser David381420CZE1949KPJSk Lipa, Z.S.
19Peniska Pavel308625CZE1947Tj Lokomotiva Liberec
20Framberk Jan321320CZE1939Caissa Uholicky
21Dungl Petr334065CZE1921Sk Zamberk
22Zvolensky David393770CZE1876Tj Jawa Brodce
23Vorisek Jakub364355CZE1867Tj Spartak Vlasim
24Vojta Jakub382515CZE1866Tj Spartak Vlasim
25Rigo Vit355534CZE1856KPJTj Spartak Vrchlabi
26Portych Vaclav331775CZE1855KPJSk Lipa, Z.S.
27Ruzickova Radka369853CZE1833KPJTj Jiskra Jaromer
28Kouba Petr333557CZE1827Sokol Lazne Bohdanec
29Havelka Petr323560CZE1817Sk Kdjs Sedlcany, Z.S.
30Michel Ladislav329363CZE1814KPJTj Hronov
31Tsapanidis Vasilis331945CZE1814KPJSk Lipa, Z.S.
32Kotyza Bohumil327840CZE1813KPJTj Spartak Rychnov Nad Kneznou
33Martinovsky Miroslav337447CZE1809KPJTj Jiskra Jaromer
34Korinkova Eva354678CZE1792Tj Zdar Nad Sazavou Z.S.
35Neubauer Vilem328057CZE1790KPJTj Lokomotiva Trutnov
36Vitova Anna365556CZE1749KPJSk Ad Jicin
37Simak Roman390887CZE1739Sk Kdjs Sedlcany, Z.S.
38Hlavacek Ondrej392197CZE1718Sk Kdjs Sedlcany, Z.S.
39Studzinski Boleslav376019CZE1717Klub Sachistu Ricany 1925
40Hatas Radim315648CZE1707Caissa Uholicky
41Svec Ludek323535CZE1699Tj Desko Liberec
42Otrubova Kristyna382426CZE1686Klub Sachistu Ricany 1925
43Palla Rostislav328715CZE1676KPJTj Spartak Rychnov Nad Kneznou
44Ret Adam Josef384240CZE16632222 Sk Polabiny, Z.S.
45Jirousek Tadeas382353CZE1552Klub Sachistu Ricany 1925
46Kubicz Jakub21837511POL1420
47Smukowski Bartosz21821852POL1337
48Kolodziejski Piotr21840962POL1307
Advertisement
Advertisement