Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:03:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Etusivu
Turnaustietokanta
AUT mestaruus
Kuvat
FAQ
Online-rekisteröinti
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse
26. KO´BURG OPEN und WeinV Schnellschach-Einzelmeisterschaft
Viimeisin päivitys03.05.2017 16:18:29, Creator: NÖ.-Schachverband,Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Search for player
Haku
Aloitusranking
Nr
Nimi
FideID
FED
Rtg
Kerho/Kaupunki
1
IM
Grötz Harald Mag.
1605607
AUT
2322
Sv Stockerau
2
Schirmbeck Hannes DI.
1604201
AUT
2158
Sv Stockerau
3
Gajic Zoran
923869
BIH
2112
Sv Stockerau
4
Wetscherek Gerhard
1602152
AUT
2093
Sv Bisamberg
5
Schirmbeck Stefanie Mag.
319953
CZE
2066
Sv Stockerau
6
Piringer Florian MMag.
1612042
AUT
2063
Sv Stockerau
7
Schmidrathner Christian
1612069
AUT
2059
Korneuburg
8
Hofbauer Peter
1602900
AUT
2054
Sc Donaustadt
9
Miazhynski Yuri
1651595
AUT
2050
Sz Favoriten
10
Birg Jovan
1611836
AUT
2012
Sv Stockerau
11
Krpo Sulejman
1645650
AUT
1958
12
Karall Lorenz
1604058
AUT
1950
Sk Bad Sauerbrunn
13
Wais Michael Mag.
1606557
AUT
1921
Sk Austria Wien
14
Enkhjargal Budjav
24665614
GER
1907
Sv Stockerau
15
Iro Christian
1637606
AUT
1906
Sk Austria Wien
16
Proksch Gerhard Mag.
1619080
AUT
1868
Währinger Sk
17
Seidler Dieter
24675962
GER
1860
Korneuburg
18
Dittel Herbert
1616471
AUT
1848
Sk Sparkasse Bad Vöslau
19
Nemetz Markus
1656295
AUT
1844
Sv Mödling
20
Gockner Martin
1620568
AUT
1839
Sc Donaustadt
21
Komarek Ludwig
1616668
AUT
1834
Sc Donaustadt
22
Wetzenkircher Markus
1618997
AUT
1811
Scu Altlichtenwarth
23
Kutschker Alexander
1605950
AUT
1803
Sk Parndorf
24
Broneder Kurt
1611844
AUT
1800
Korneuburg
25
Grand Michael
1633139
AUT
1786
Korneuburg
26
Wirthumer Gunter
1641409
AUT
1735
Sk Donau
27
Zelenka Helmut
1608444
AUT
1703
Sk Hietzing
28
Schiessl Paul
1654810
AUT
1657
Korneuburg
29
Linhart Felix
1648128
AUT
1638
Sv Wolkersdorf
30
Werle Herbert
1635751
AUT
1627
Sk Moosbierbaum
31
Handrich Lothar
GER
1597
Korneuburg
32
Baronbeck Johann
1621718
AUT
1551
Sk Niederabsdorf
33
Gockner Hans
1625950
AUT
1530
Sc Donaustadt
34
Korostensky Gerald
AUT
1515
Korneuburg
35
Cabala Nathan
1639510
AUT
1476
Sc Donaustadt
36
Pertl Roman
1654799
AUT
1470
Korneuburg
37
Krueckel Franz
AUT
1435
Sv Stockerau
38
Ochsenhofer Walter
1629069
AUT
1416
Sk Hietzing
39
Frank Gerhard
1653547
AUT
1299
Sc Hörndlwald
40
Miazhynski Michael
AUT
1286
Sz Favoriten
41
Englisch Tobias
1658123
AUT
1276
Sv Mistelbach
42
Simon Alexander
AUT
1268
Union Ansfelden
43
Holzinger Hubert
AUT
1255
Korneuburg
44
Amtmann Patrick
AUT
1226
Sv Mistelbach
45
Ueberall Gerhard
1621661
AUT
1216
Vhs Poysdorf
46
Linhart Clemens
1649469
AUT
1212
Sv Wolkersdorf
47
Amtmann Jürgen
AUT
1203
Sv Mistelbach
48
Simon Christopher
AUT
1184
Union Ansfelden
49
Grzywacz Phillip
1650025
AUT
1108
Sk Aljechin
50
Beroev Mikhail
RUS
963
Tschaturanga
51
Broneder Kurt
1654730
AUT
956
Korneuburg
52
Schirmbeck David
AUT
845
Sv Stockerau
53
Schirmbeck Klara
AUT
800
Sv Stockerau
54
Böhm Simon
AUT
0
55
Lahner Gabriele
AUT
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Yhteystiedot