Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:59:23
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Αρχική
Βάση Τουρνουά
Πρωτάθλημα Αυστρίας
Φωτογραφίες
FAQ
Εγγραφή Online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Σημείωση: Για να ελαττωθεί ο φόρτος του διακομιστή από τον ημερήσιο έλεγχο όλων των συνδέσμων από μηχανές αναζήτησης όπως Google, Yahoo κλπ., όλοι οι σύνδεσμοι για τουρνουά παλαιότερα των 2 εβδομάδων (ημ. λήξης) εμφανίζονται πατώντας το προσεχές πλήκτρο:
προβολή στοιχείων τουρνουά
Landesfinale Schülerliga Schach Nachwuchsbewerb
Τελευταία ενημέρωση06.04.2017 16:00:23, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: Vbg. Schachverband
Search for player
Αναζήτηση
Αρχική Κατάταξη
Α/Α
Όνομα
FIDE ID
ΧΩΡ
Έλο
Σύλλογος
1
Vojic Isak
1652338
AUT
1414
BG Feldkirch Rebberggasse
2
Babic Adrijan
AUT
1089
BG Feldkirch Rebberggasse
3
Ahl Leon
AUT
800
BG Bludenz
4
Magnes Benedikt
AUT
800
BG Feldkirch Rebberggasse
5
Muther Corinna
AUT
800
BG Bregenz-Gallusstraße
6
Nussbaumer Tobias
AUT
800
BG Bludenz
7
Aciköz Esma
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
8
Adigüler Sena
AUT
0
MS Feldkirch-Gisingen 1
9
Altinkaya Hilal
AUT
0
MS Bludenz 2
10
Ates Esma
AUT
0
MS Bludenz 2
11
Bachmann Rudi
AUT
0
MS Bludenz 1
12
Benz Jonas
AUT
0
BG Feldkirch Rebberggasse
13
Bitschnau Rafael
AUT
0
BG Bludenz
14
Brandstätter Celina
AUT
0
MS Feldkirch-Gisingen 1
15
Brdaric Ante
AUT
0
BG Blumenstraße Bregenz
16
De Leon Kenneth
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
17
Debbabi Ahmed
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
18
Dická Lubomira
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
19
Ermin Kadir
AUT
0
MS Götzis 1
20
Fernandez Ella
AUT
0
Sacre Coeur
21
Ferreira-Reis Dominik
AUT
0
MS Bludenz 1
22
Feuerstein Adrian
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
23
Fink Diego
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
24
Fließer David
AUT
0
BG Blumenstraße Bregenz
25
Fritz Quentin
AUT
0
BG Blumenstraße Bregenz
26
Germanovits Marjam
AUT
0
MS Bludenz 2
27
Golubovic Leonardo
AUT
0
BG Dornbirn
28
Gülderen Ayca
AUT
0
MS Bludenz 2
29
Habibi Mostafa
AUT
0
BG Dornbirn
30
Hagspiel David
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
31
Hardouzi Sami
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
32
Hefel Julian
AUT
0
BG Bregenz-Gallusstraße
33
Hoch Laurin
AUT
0
BG Bludenz
34
Holdermann Sarah
AUT
0
Collegium Mehrerau 2
35
Jurca Alex
AUT
0
MS Bludenz 1
36
Kienast Flavio
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
37
Kieninger Samuel
AUT
0
MS Götzis 1
38
Kikelj Jan
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
39
Küng Daniel
AUT
0
BG Bludenz
40
Loacker Leonard
AUT
0
BG Dornbirn
41
Loacker Nives
AUT
0
MS Götzis 2
42
Lorenzo santana Borja Fermin
AUT
0
MS Feldkirch-Gisingen 1
43
Lukenda Teo
AUT
0
ÖKO-MS Mäder
44
Madlener Lukas
AUT
0
MS Götzis 1
45
Meliashkevich Sofiya
AUT
0
BG Bregenz-Gallusstraße
46
Mall Jakob
AUT
0
Collegium Mehrerau 1
47
Muther Dejvid
AUT
0
MS Bludenz 1
48
Pasion Antoni
AUT
0
BRG/BORG Feldkirch
49
Schelo Conrad
AUT
0
BG Dornbirn
50
Schwendinger Alwin
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
51
Simmerle Marvin
AUT
0
BG Blumenstraße Bregenz
52
Singer Lukas
AUT
0
BG Bregenz-Gallusstraße
53
Suppan Nico
AUT
0
MS Götzis 1
54
Tapiklama Ali-Efe
AUT
0
MS Bludenz 1
55
Tekin Gizem
AUT
0
MS Bludenz 2
56
Urban Jonas
AUT
0
MS Feldkirch-Gisingen 1
57
Urban Marco
AUT
0
MS Feldkirch-Gisingen 1
58
Walser Jessica
AUT
0
MS Rankweil-Ost
59
Wegscheider Julian
AUT
0
BG Blumenstraße Bregenz
60
Winder Richard
AUT
0
MS Dornbirn Bergmannstr.
61
Wohlgenannt Benjamin
AUT
0
MS Götzis 1
62
Zellmer Amelie
AUT
0
Sacre Coeur
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
επικεφαλίδα