Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor družstev mladších žáků Lib.kraje 2016/17

Poslední aktualizace20.04.2017 13:09:26, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  12. ZŠ Arnultovice (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 77,5)
Šach.JménoRtgFEDFideID1234567BodyPartieRtg prům.
1Semak David1000CZE0001012,061122
2Ležák Tadeáš1000CZE1011003,061090
3Vokál Daniel1000CZE0000000,061035
4Roh Tomáš1000CZE0111014,061029
5Pomeisl František1000CZE0101,031024
6Michálková Ema1000CZE000000,051030
7Vaňourek Vojtěch1000CZE1+02,031000

Info o hráči

Semak David 1000 CZE Rp:997
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
241Macháček Jan1252CZE4,5w 01
361Hampl Nikola1184CZE4,0s 01
430Fotr Michal1000CZE5,0w 01
573Čermák Petr1044CZE1,5s 11
637Blažek Tomáš1183CZE1,0w 01
71Mauer Pavel1070CZE3,0s 11
Ležák Tadeáš 1000 CZE Rp:1090
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
242Křelina David1028CZE3,5s 12
362Sichrovský Filip1070CZE5,0w 02
431Janáček Vojtěch1000CZE1,0s 12
574Drda David1000CZE0,0w 12
639Maršík Matěj1168CZE2,0s 02
72Křelina Jan1275CZE2,0w 02
Vokál Daniel 1000 CZE Rp:235
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
243Danilevič Patrik1000CZE3,5w 03
363Vomela Patrik1094CZE5,0s 03
432Pustka Adam1000CZE2,0w 03
575Antosz Lukáš1000CZE2,0s 03
638Jirásek Oskar1113CZE5,0w 03
73Vrňata Vilém1000CZE1,0s 03
Roh Tomáš 1000 CZE Rp:1154
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
244Hrubý Tomáš1000CZE2,0s 04
364Sebai Adam1031CZE2,0w 14
433Jankovič Julius1000CZE2,0s 14
576Mach Jiří1077CZE2,0w 14
636Blažek Matěj1068CZE6,0s 04
74Pařízek Vojtěch1000CZE0,5w 14
Pomeisl František 1000 CZE Rp:899
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
365Löffler Šimon1072CZE2,0s 05
577Folkrtová Aneta1000CZE0,0s 15
75Kučina Ondřej1000CZE4,0s 05
Michálková Ema 1000 CZE Rp:230
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
366Novotná Adéla1000CZE4,0w 06
434Gavrun Samuel1000CZE4,0w 05
578Grešl Roman1100CZE4,5w 06
635Maršík Ondřej1049CZE5,0w 05
76To Duy Quang1000CZE3,0w 06
Vaňourek Vojtěch 1000 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
245Hrubý Lukáš1000CZE1,0w 15
40Brett nicht besetzt00,0- 1K6
640Tůmová Pavlína1000CZE4,0s 06

Nasazení hráčů

2. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.13  ZŠ ArnultoviceELO-8  TJ Bižuterie JablonecELO2 : 3
4.1
Semak, David
1000-
Macháček, Jan
12520 - 1
4.2
Ležák, Tadeáš
1000-
Křelina, David
10281 - 0
4.3
Vokál, Daniel
1000-
Danilevič, Patrik
10000 - 1
4.4
Roh, Tomáš
1000-
Hrubý, Tomáš
10000 - 1
4.5
Vaňourek, Vojtěch
1000-
Hrubý, Lukáš
10001 - 0
4.6
bez hráče
0-
bez hráče
0- - -
3. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.6  Novoborská Akademie BELO-13  ZŠ ArnultoviceELO5 : 1
4.1
Hampl, Nikola
1184-
Semak, David
10001 - 0
4.2
Sichrovský, Filip
1070-
Ležák, Tadeáš
10001 - 0
4.3
Vomela, Patrik
1094-
Vokál, Daniel
10001 - 0
4.4
Sebai, Adam
1031-
Roh, Tomáš
10000 - 1
4.5
Löffler, Šimon
1072-
Pomeisl, František
10001 - 0
4.6
Novotná, Adéla
1000-
Michálková, Ema
10001 - 0
4. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.13  ZŠ ArnultoviceELO-11  Desko Liberec BELO3 : 3
6.1
Semak, David
1000-
Fotr, Michal
10000 - 1
6.2
Ležák, Tadeáš
1000-
Janáček, Vojtěch
10001 - 0
6.3
Vokál, Daniel
1000-
Pustka, Adam
10000 - 1
6.4
Roh, Tomáš
1000-
Jankovič, Julius
10001 - 0
6.5
Michálková, Ema
1000-
Gavrun, Samuel
10000 - 1
6.6
Vaňourek, Vojtěch
1000-
bez hráče
0+ - -
5. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.9  ŠK Libštát BELO-13  ZŠ ArnultoviceELO2 : 4
6.1
Čermák, Petr
1044-
Semak, David
10000 - 1
6.2
Drda, David
1000-
Ležák, Tadeáš
10000 - 1
6.3
Antosz, Lukáš
1000-
Vokál, Daniel
10001 - 0
6.4
Mach, Jiří
1077-
Roh, Tomáš
10000 - 1
6.5
Folkrtová, Aneta
1000-
Pomeisl, František
10000 - 1
6.6
Grešl, Roman
1100-
Michálková, Ema
10001 - 0
6. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.13  ZŠ ArnultoviceELO-5  Slavie LiberecELO0 : 6
4.1
Semak, David
1000-
Blažek, Tomáš
11830 - 1
4.2
Ležák, Tadeáš
1000-
Maršík, Matěj
11680 - 1
4.3
Vokál, Daniel
1000-
Jirásek, Oskar
11130 - 1
4.4
Roh, Tomáš
1000-
Blažek, Matěj
10680 - 1
4.5
Michálková, Ema
1000-
Maršík, Ondřej
10490 - 1
4.6
Vaňourek, Vojtěch
1000-
Tůmová, Pavlína
10000 - 1
7. Kolo Datum kola 2017/04/02
Šach.7  ŠK Frýdlant, z.sELO-13  ZŠ ArnultoviceELO4 : 2
5.1
Mauer, Pavel
1070-
Semak, David
10000 - 1
5.2
Křelina, Jan
1275-
Ležák, Tadeáš
10001 - 0
5.3
Vrňata, Vilém
1000-
Vokál, Daniel
10001 - 0
5.4
Pařízek, Vojtěch
1000-
Roh, Tomáš
10000 - 1
5.5
Kučina, Ondřej
1000-
Pomeisl, František
10001 - 0
5.6
To Duy, Quang
1000-
Michálková, Ema
10001 - 0
Advertisement