Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

OPEN RAPID ŠENOV 2017

Poslední aktualizace08.04.2017 16:07:21, Creator/Last Upload: czech republic licence 91

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
IMPlát VojtěchCZE2571ŠK JOLY Lysá nad Labem8,044,556,043,0
22
GMTalla VladimírCZE2379ŠK HM Ostrava7,043,556,539,0
33
IMVesselovsky SergueiCZE2361Beskydská šachová škola z.s.7,043,056,039,5
413
IMKlíma LukášCZE2159ŠK Slavoj Poruba7,039,551,535,0
522
Podlesný PavelCZE2015Baník Havířov7,032,541,528,0
68
FMSobek JaroslavCZE2209ŠK Karviná o.s.6,542,054,034,5
716
Tomaszewski KacperPOL21226,539,551,535,5
810
Machýček LubomírCZE2173TJ Studénka6,539,050,034,0
918
FMFiřt StanislavCZE2115ŠK HM Ostrava6,538,550,034,5
105
FMMalík JanCZE2275TJ Ostrava6,536,546,530,5
116
FMVrána FrantišekCZE2252ŠK Staré Město6,535,546,532,5
1219
Didi JanCZE2052TJ Ostrava6,533,543,530,0
139
IMMichenka JozefCZE2190ŠK HM Ostrava6,041,552,037,0
1420
Cieslak PatrycjuszPOL20336,041,053,035,0
154
FMSerrano Salvador EduardoESP23486,040,553,034,0
1612
Mrva MarekCZE2160TJ Ostrava6,038,050,533,0
1725
Cieslak WiktoriaPOL19766,038,048,029,0
1845
Zielinski HubertPOL18176,037,045,530,5
1921
Zimniok LubomírCZE2025ŠK Karviná o.s.6,033,043,029,0
2014
Šplíchal StanislavCZE2142TJ Ostrava5,538,048,533,0
2117
FMLys JosefCZE2119Sokol Dobrá5,538,048,531,5
2248
Štec FrantišekCZE1794TJ Spartak Přerov5,534,040,025,5
2315
Weissmann LukášCZE2133Sokol Dobrá5,533,543,030,0
2428
Urbanik LukasSVK19385,533,043,027,0
2524
Pšenička PavelCZE2006HTJ Odra Ostrava5,533,043,026,5
2627
Čížek PetrCZE1943ŠK Šenov5,533,042,526,5
2726
Vránová ZdeňkaCZE1975ŠK Staré Město5,532,042,525,5
2823
Staněk StanislavCZE2012Jezdci Jundrov5,530,539,524,5
297
FMČempel JaroslavCZE2249Slezan Opava5,040,050,530,0
3053
Nešpor IvanCZE1777ŠK Šenov5,038,549,028,0
3111
Potomák VladimírCZE2166ŠK Slavoj Poruba5,037,548,030,5
3229
Pohludka OndřejCZE1935ŠK Šenov5,035,545,528,0
3347
Šoki ZdeněkCZE1805Sokol Vítkovice5,035,545,026,0
3440
Krampol VladimírCZE1840SK Stonava5,035,045,526,0
3538
Kotlář JarmilCZE1846ŠK Šenov5,035,045,026,5
3650
Pazdziora TadeuszCZE1790SK Stonava5,035,045,022,0
3734
Hyrš MartinCZE1853ŠK Duras BVK5,035,044,027,0
3855
Bienek PetrCZE1770TJ Nový Jičín5,031,540,523,0
3951
Crha BřetislavCZE1788Rychvaldský spolek šachový 19455,030,540,021,0
4068
Pisz BřetislavCZE1634SK Stonava5,029,538,519,0
4158
Špála JiříCZE1767TJ Ludgeřovice, z.s.5,028,538,021,0
4246
Cvik ŠtěpánCZE18104,537,545,029,5
4331
Dvořák VladimírCZE1904SK ROŠÁDA Prostějov4,537,046,526,0
4437
Neumann FilipCZE1847SK Slavia Orlová4,536,045,526,5
4543
Zimniok ZdeněkCZE1834ŠK Karviná o.s.4,535,544,525,5
4642
Štefaník MarekCZE1838TJ Ostrava4,534,042,524,0
4752
Novotný RadimCZE1783Slavoj Český Těšín4,533,042,524,0
4830
Lamper VlastimilCZE1921ŠK Rajnochovice4,532,543,025,0
4963
Herman PavelCZE1721Dynamo DP Ostrava4,531,540,023,0
5041
Tatarka JurajSVK18394,530,540,023,0
5136
Kriebel RudolfCZE1851ŠK TJ Dolní Benešov4,530,539,523,5
5249
Lepík JaroslavCZE1792Beskydská šachová škola z.s.4,530,040,521,5
5354
Balogh MilanCZE1775TJ Ostrava4,529,037,520,5
5456
Bayer VlastimilCZE1769ŠK Hošťálkovice4,529,037,520,0
5566
Dworok MieczyslawCZE1667SK Stonava4,528,036,520,5
5660
Opluštil JiříCZE1752Spartak Bílovec4,527,035,520,5
5733
Knopp RenéCZE1885SK Stonava4,035,044,024,0
5835
Kozelský MarekCZE1853ŠK Šenov4,033,042,523,0
5944
Brácha PavelCZE1829SK ROŠÁDA Prostějov4,031,540,021,0
6088
Kaňák MatyášCZE1354Beskydská šachová škola z.s.4,031,038,517,5
6139
Cyroň KarelCZE1845ŠK Hošťálkovice4,030,039,022,0
6278
Gajda RostislavCZE1541VOKD Poruba4,028,535,517,0
6371
Zygma JiříCZE15844,027,533,016,5
6461
Folwarczný JiříCZE1747ŠK Karviná o.s.4,027,037,016,5
6565
Macura JiriCZE16894,026,534,016,5
6675
Ryška JindřichCZE15734,026,533,015,0
6764
Petrov NikolajCZE1702ŠK Šenov4,026,034,518,0
6870
Glacner KarelCZE1614ŠK Bystrc Oilers4,025,534,517,0
6959
Sysala StanislavCZE1753Beskydská šachová škola z.s.4,024,532,516,0
7032
Hapka TomášCZE1886ŠK Rajnochovice3,531,541,022,0
7167
Štefan AlešCZE1644Slovan Ostrava3,530,038,518,5
7269
Schoffer MartinCZE1629ŠK Šenov3,530,037,017,0
7357
Brezík PetrCZE1767Rychvaldský spolek šachový 19453,529,538,018,0
7462
Červenka RomanCZE1744TJ Slovan Havířov3,529,037,020,0
7582
Burda JosefCZE1448Baník Havířov3,528,537,017,5
7683
Falhar BřetislavCZE1446Spartak Bílovec3,527,532,515,5
7780
Radko JanCZE1523HTJ Odra Ostrava3,527,034,016,5
7872
Machura JaroslavCZE15833,526,534,016,5
7977
Kořínek JaroslavCZE1560TJ Mariánské Hory3,031,541,019,5
8079
Miklosz MichaelCZE1537TJ Ostrava3,029,035,515,0
8189
Neumann KarelCZE1335SK Slavia Orlová3,027,535,512,5
8273
Bagar MiroslavCZE1576Sokol Vítkovice3,026,534,514,0
8376
Růžička LubomírCZE1560Sokol Vítkovice3,025,533,013,0
8484
Kubiczek MichalCZE1408Šachová akademie Ostrava3,025,034,012,0
8585
Hruška StanislavCZE1397ŠK Šenov3,025,032,010,0
8686
Walach IvoCZE1371ŠK Šenov3,023,030,011,0
8795
Jašurek FilipSVK0TJ Caissa Čadca3,020,025,08,0
8874
Polka BohumilCZE1575Baník Havířov2,530,038,015,0
8987
Hečko MiloslavCZE1362Baník Havířov2,525,031,012,0
9081
Sudolský JanCZE1476VOKD Poruba2,024,029,510,0
9193
Klokner AlbertCZE1000ŠK Šenov2,023,029,09,0
9290
Černý JanCZE1303ŠK Šenov2,022,527,07,0
9391
Šumský MiroslavCZE1161ŠK Šenov2,021,526,07,0
9492
Klega TomášCZE1000ŠK Šenov2,018,522,55,0
9597
Věžníková AlenaCZE0ŠK Šenov1,026,534,09,0
9694
Valovič VojtěchCZE1000ŠK Šenov1,018,022,54,0
9796
Polák MiroslavCZE00,018,525,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break

Advertisement