č. | Meno | EloN | pohlavie | Klub |
1 | Kaňák Matyáš | 1499 | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | Tauš Zdeněk | 1439 | | Interchess z.s. |
3 | Czepiec Richard | 1336 | | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | Matusík Ondřej | 1331 | | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | Strachota Tomáš | 1293 | | Beskydská šachová škola z.s. |
6 | Bravanský Lukáš | 1276 | | TJ Ostrava |
7 | Buchta Bartoloměj | 1269 | | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | Jaššo Matěj | 1257 | | TJ Město Albrechtice z.s. |
9 | Tichá Sofie | 1225 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
10 | Mika Ondřej | 1190 | | SK Slavia Orlová |
11 | Filipová Vanesa | 1150 | w | Interchess z.s. |
12 | Šigut Ondřej | 1139 | | Beskydská šachová škola z.s. |
13 | Stonawski Krystian | 1130 | | Slavoj Český Těšín |
14 | Lička Denis | 1126 | | Beskydská šachová škola z.s. |
15 | Zemek Antonín | 1107 | | Interchess z.s. |
16 | Bitta Ondřej | 1100 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
17 | Knettig Matyáš | 1100 | | TJ Ostrava |
18 | Melecký Martin | 1100 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
19 | Stříbná Julie | 1100 | w | ŠK TJ Dolní Benešov |
20 | Vaněk Jakub | 1100 | | TJ Ostrava |
21 | Šuchma Jakub | 1100 | | TJ Ostrava |
22 | Juračák David | 1076 | | Interchess z.s. |
23 | Halamíček Filip | 1071 | | Beskydská šachová škola z.s. |
24 | Kolomazník Martin | 1035 | | Lokomotiva Krnov |
25 | Váca Viktor | 1032 | | Interchess z.s. |
26 | Buchtová Viktorie | 1021 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
27 | Birčák Filip | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
28 | Budinská Andrea | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
29 | Böhmová Anežka | 1000 | w | TJ Slovan Havířov |
30 | Bělocký Daniel | 1000 | | TJ Slovan Havířov |
31 | Chromiák Ondřej | 1000 | | Interchess z.s. |
32 | Friedlová Jana | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
33 | Grček Matyáš | 1000 | | TJ Město Albrechtice z.s. |
34 | Horková Tereza | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
35 | Hudeček Hubert | 1000 | | Slezan Opava |
36 | Hájková Adéla | 1000 | | TJ Dolní Benešov |
37 | Juchelka Theodor | 1000 | | Slezan Opava |
38 | Jurček Adrian | 1000 | | TJ Slovan Havířov |
39 | Klobouk Robin | 1000 | | ŠO U Lípy Malé Hoštice |
40 | Kotas Adam | 1000 | | Slavoj Český Těšín |
41 | Kotrba Matěj | 1000 | | Interchess z.s. |
42 | Kotásková Klára | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
43 | Kubiczek Petr | 1000 | | Šachová akademie Ostrava |
44 | Kusyn Oliver | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
45 | Matusík Petr | 1000 | | Beskydská šachová škola z.s. |
46 | Mlčoch Marek | 1000 | | Slezan Opava |
47 | Očko Nikolas | 1000 | | Interchess z.s. |
48 | Perout Martin | 1000 | | Lokomotiva Krnov |
49 | Porubčan Antonín | 1000 | | TJ Slovan Havířov |
50 | Sobek David | 1000 | | Slezan Opava |
51 | Stříž Tadeáš | 1000 | | Lokomotiva Krnov |
52 | Tichá Valérie | 1000 | w | Beskydská šachová škola z.s. |
53 | Tůma Matyáš | 1000 | | Slezan Opava |
54 | Zámarská Natálie | 1000 | w | Lokomotiva Krnov |