Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:55:22
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
Первенство Беларуси среди юношей до 12 лет
Ultima actualizare30.03.2017 13:26:42, Creator/Last Upload: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
Club/Oras
1
Абразевич Евгений
BLR
2000
МгО Бобруйск МОСДЮШОР
2
Вайнерчук Борис
BLR
2000
МгО Бобруйск МОСДЮШОР
3
Галкин Глеб
BLR
2000
Мн СДЮШОР 11
4
Лазавик Денис
BLR
2000
Мн РЦОП
5
Наумович Ярослав
BLR
2000
Мн РЦОП
6
Синявский Артем
BLR
2000
Мн РЦОП
7
Спижарный Михаил
BLR
2000
ВтО Орша СДЮШОР 2
8
Стрибук Артем
BLR
2000
Мн РЦОП
9
Царук Максим
BLR
2000
ГмО Светлогорск СДЮШОР 4
10
Белявский Артем
BLR
1800
Мн ЦДО Арт
11
Дубяго Станислав
BLR
1800
ВтО Витебск СДЮШОР 8
12
Игнатенко Игорь
BLR
1800
Мн РЦОП
13
Карась Андрей
BLR
1800
ГрО Гродно ГГОДТДМ
14
Касперович Михаил
BLR
1800
Мн СДЮШОР 11
15
Качур Ян
BLR
1800
Мн СДЮШОР 11
16
Климко Ростислав
BLR
1800
БрО Брест СДЮШОР 7
17
Клочков Платон
BLR
1800
ГмО Рогачев ДЮСШ 1
18
Кореник Илья
BLR
1800
ГрО Лида РДЮФОЦ
19
Кузьменко Никита
BLR
1800
ГмО Гомель СДЮШОР 3
20
Кулеба Иван
BLR
1800
Мн РЦОП
21
Максимчик Савелий
BLR
1800
БрО Барановичи ДЮСШ 1
22
Мельников Алексей
BLR
1800
ГрО Гродно Гимназия 1
23
Мялик Артем
BLR
1800
Мн СДЮШОР 11
24
Остапчук Марк
BLR
1800
БрО Пинск ДЮСШ 2
25
Плотницкий Сергей
BLR
1800
ГрО Гродно ГГОДТДМ
26
Сафонов Евгений
BLR
1800
ГмО Гомель СДЮШОР 3
27
Силич Егор
BLR
1800
ВтО Витебск СДЮШОР 8
28
Скварнюк Давид
BLR
1800
БрО Брест СДЮШОР 7
29
Сокол Владислав
BLR
1800
Мн РЦОП
30
Стрижнев Иван
BLR
1800
Мн РЦОП
31
Тимошевич Михаил
BLR
1800
Мн СДЮШОР 11
32
Хворостин Кирилл
BLR
1800
Мн СДЮШОР 11
33
Цеслер Яков
BLR
1800
Мн РЦОП
34
Бачище Ростислав
BLR
1600
Мн РЦОП
35
Дубовский Ян
BLR
1600
ВтО Орша СДЮШОР 2
36
Стефанович Владислав
BLR
1600
МнО Смолевичи Ю стратег
37
Тюрин Илья
BLR
1600
Мн РЦОП
38
Шалейников Матвей
BLR
1600
ВтО Витебск СДЮШОР 8
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use