Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:31:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
Первенство Беларуси среди мальчиков до 8 лет
Останнє оновлення12.03.2017 10:56:26, Автор /Останнє завантаження: BELARUS CHESS FEDERATION
Search for player
Пошук
Стартовий список
Ном.
Ім'я
код FIDE
ФЕД.
Рейт.
Клуб/Місто
1
Андреев Дмитрий
BLR
1800
ЦДОДиМ ""АРТ"
2
Пасешниченко Дмитрий
BLR
1800
МО СДЮШОР
3
Бурак Вячеслав
BLR
1600
СДЮШОР
4
Гаврюшин Степан
BLR
1600
СДЮШОР, Академия
5
Копылец Михаил
BLR
1600
ЦДОДиМ ""АРТ"
6
Короцевич Михаил
BLR
1600
Пинск ДЮСШ 2
7
Коханский Никита
BLR
1600
Гомель СДЮШОР 3
8
Маркевич Ермолай
BLR
1400
ЦДОДиМ ""АРТ"
9
Мещеряков Николай
BLR
1600
Белоозерск ЦДОДиМ
10
Потапович Митрофан
BLR
1600
СДЮШОР
11
Рабенок Никита
BLR
1600
МО СДЮШОР
12
Руднев Андрей
BLR
1600
СДЮШОР
13
Цыганов Андрей
BLR
1600
Бобруйск ЦТДиМ
14
Ченуша Юрий
BLR
1600
ЦДОДиМ ""АРТ"
15
Баран Михаил
BLR
1400
Гродно
16
Гарбуз Ярослав
BLR
1400
СДЮШОР
17
Гусаров Егор
BLR
1400
Гомель СДЮШОР 3
18
Деркач Александр
BLR
1400
Гомель СДЮШОР 3
19
Ермакович Евгений
BLR
1400
Пинск ДЮСШ 2
20
Жихар Денис
BLR
1400
СДЮШОР
21
Кисляк Тимур
BLR
1400
Брест СДЮШОР 7
22
Клибашев Денис
BLR
1400
СДЮШОР*
23
Лемтюгов Арсений
BLR
1400
Бобруйск ЦТДиМ
24
Липпа Евгений
BLR
1400
Школа шахмат
25
Личик Михаил
BLR
1400
Белоозерск ЦДОДиМ
26
Макаревич Дмитрий
BLR
1400
Брест СДЮШОР 7
27
Минич Максим
BLR
1400
ГУДО ОРЦФП Осиповичи
28
Нипадистов Владислав
BLR
1400
СДЮШОР
29
Паферов Глеб
BLR
1400
СДЮШОР
30
Петрушенко Данила
BLR
1400
СДЮШОР
31
Рукавицын Никифор
BLR
1400
СДЮШОР
32
Старовойтов Михаил
BLR
1400
Гомель СДЮШОР 3
33
Харкевич Константин
BLR
1400
ОРША СДЮШОР 2
34
Ходас Иван
BLR
1400
Светлогорск СДЮШОР 4
35
Шарапов Денис
BLR
1400
МДДМ
36
Шевченко Илья
BLR
1400
СДЮШОР
37
Басалыго Арсений
BLR
1200
СДЮШОР
38
Васюткин Михаил
BLR
1200
Минск Академия
39
Веренич Алексей
BLR
1200
Брест ЦМТ
40
Вертинский Савелий
BLR
1200
Гродно
41
Глебов Денис
BLR
1200
ОРША СДЮШОР 2
42
Глинский Алексей
BLR
1200
Ветразь
43
Дубатов Радимир
BLR
1200
СДЮШОР
44
Дупанов Платон
BLR
1200
Гомель СДЮШОР 3
45
Жлоба Артур
BLR
1200
Гродно
46
Завадский Артем
BLR
1200
ОРША СДЮШОР 2
47
Изофатов Гордей
BLR
1200
Школа шахмат
48
Карпинский Михаил
BLR
1200
Гродно
49
Козлов Егор
BLR
1200
Витебск СДЮШОР 8
50
Конюшко Арсений
BLR
1200
Гродно
51
Королев Герман
BLR
1200
Витебск СДЮШОР 8
52
Куприянов Артур
BLR
1200
МДДМ
53
Науменко Макар
BLR
1200
ОРША СДЮШОР 2
54
Пинигин Арсений
BLR
1200
Школа шахмат
55
Прохорчук Анатолий
BLR
1200
Минск Академия
56
Сецко Артем
BLR
1200
Школа шахмат
57
Солодухин Антон
BLR
1200
Школа шахмат
58
Солоневич Платон
BLR
1200
Гродно
59
Шиман Алексей
BLR
1200
Школа шахмат
60
Шустиков Павел
BLR
1200
Могилев
61
Полхович Артем
BLR
1000
Смолевичи Юный стратег
62
Юрчук Валентин
BLR
1000
Школа шахмат
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use