XXIX Internacional Vila de Sant Boi - Memorial Mateu Chalmeta - Grup B Code 157979

Darrera actualització22.04.2017 01:28:37, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (13)

Selecció del torneigGrup A, Grup B, Grup C
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1
PartidesHi ha 10 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 1 ronda

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFIDEEloNClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
11MKSanglas Clariana Josep21932317Molins De Rei C.E. Foment1,00,00,00,0
5Iglesias Ojeda Fernando20472165Sant Boi C.E.1,00,00,00,0
6Prats Alonso Oscar20012150Sant Boi C.E.1,00,00,00,0
10Munoz De La Orden DavidA19562092Penya Mollet Xxi, Club D'escac1,00,00,00,0
11Ros Alonso JoanaU16A19522075Sant Boi C.E.1,00,00,00,0
12Solera Castellano XavierA19472075Cornella C.E.1,00,00,00,0
13Palacios Sanchez GabrielB19421949Cornella C.E.1,00,00,00,0
15Valarezzo Ricard PedroS60A18812072Castelldefels, C.E.1,00,00,00,0
21Flores Linan Jose LuisS60B18232013Barcelona, Club Escacs1,00,00,00,0
22Chavero Trujillo LuisB18192016Sant Boi C.E.1,00,00,00,0
29Cuxart Taltavull AlbertS60B16051818Cornella C.E.1,00,00,00,0
122Bada Navarra Jordi21222262Sant Boi C.E.0,50,00,50,0
3MKChalmeta Torredemer JosepS6020832186Sant Boi C.E.0,50,00,50,0
14Romeu Perulles JaumeA19002070Moli Nou C.C.0,50,00,50,0
17Granados Tellos RomanB18522024Ivars D'urgell C.E.0,50,00,50,0
18Boloix Pahissa XavierS60B18492023Cornella C.E.0,50,00,50,0
27Alquezar Calpena MarcB17551921Peon Doblado0,50,00,50,0
184Miguel Centeno David20582195Cornella C.E.0,00,01,00,0
7Gaona Gonzalez GerardA19772143Penya Mollet Xxi, Club D'escac0,00,01,00,0
8MKPrats Rodriguez Juan BoscoA19662102Sant Boi C.E.0,00,01,00,0
9Mari Miguel DanielA19572140Viladecans C.E.0,00,01,00,0
16Plazas Pinar MiquelS60B18662002Cornella C.E.0,00,01,00,0
19Castells Pagan RaulB18261989Castelldefels, C.E.0,00,01,00,0
20Moyano Barrero AntoniB18241989Cornella C.E.0,00,01,00,0
23Alquezar Mancho RenatoS60B18082011Sant Boi C.E.0,00,01,00,0
24Bise Fenoy JordiB17811972Cornella C.E.0,00,01,00,0
25Aldeguer Latorre JosepS60B17781980Castelldefels, C.E.0,00,01,00,0
26Roche Peris EduardS60B17631983Catalunya C.E.0,00,01,00,0
28Varela Cuadrado CesarB17341933Sant Joan Despi C.E.0,00,01,00,0

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Advertisement