Mistrovství ČR juniorů a dorostenců 2017 Poslední aktualizace18.03.2017 13:24:13, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34
Alphabetical list all groups
Čís. | | Jméno | RtgFIDE | FED | Klub/Místo | Jméno |
1 | | Akhedzhak Ruslan | 0 | CZE | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | LOK |
2 | | Ambrožová Lucie | 1870 | CZE | ŠK Staré Město | D16 |
3 | | Anaškin Arsenij | 2141 | CZE | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | FIDE |
4 | | Archlebová Stela | 0 | CZE | TJ Hronov | D10 |
5 | | Babula Vlastimil | 1504 | CZE | ŠK Staré Město | H12 |
6 | | Barák David | 1658 | CZE | ŠK Duras BVK | H14 |
7 | | Bareš Jáchym | 1891 | CZE | Agentura 64 Grygov | FIDE |
8 | | Bareš Jáchym | 1891 | CZE | Agentura 64 Grygov | blesk |
9 | | Bartošová Hana | 1502 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D16 |
10 | | Beránek Ondřej | 1864 | CZE | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | FIDE |
11 | | Beránek Ondřej | 1864 | CZE | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | blesk |
12 | | Berezjuk Rostislav | 1846 | CZE | Interchess z.s. | FIDE |
13 | | Bierská Adéla | 1674 | CZE | Zbrojovka Vsetín | LOK |
14 | | Bohuňovská Tereza | 0 | CZE | ŠK Svitavy | D16 |
15 | | Brož Pavel | 1854 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | blesk |
16 | | Brož Petr | 1645 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | H16 |
17 | | Brož Jan | 1153 | CZE | ŠK Duras BVK | LOK |
18 | | Brožka Karel | 1355 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H10 |
19 | | Brožová Renata | 1733 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
20 | | Bruna Martin | 1490 | CZE | ŠK DDM Planá u Mar.Lázní | blesk |
21 | | Brunová Blanka | 1784 | CZE | ŠK Karlovy Vary | blesk |
22 | | Brunová Blanka | 1784 | CZE | ŠK Karlovy Vary | FIDE |
23 | | Buchta Bartoloměj | 1195 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | LOK |
24 | | Buchtová Viktorie | 0 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
25 | | Buločkin Martin | 2041 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H16 |
26 | | Černý David | 1942 | CZE | TJ Hronov | H16 |
27 | | Černý Michal | 1434 | CZE | ŠK Zlín-Malenovice, z.s. | LOK |
28 | | Chalupa Adam | 0 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
29 | | Chlebek Jan | 1789 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H16 |
30 | | Chwistek Karel | 1969 | CZE | Slezan Opava | H16 |
31 | | Cimburek Jan | 0 | CZE | SK Řetězárna | H12 |
32 | | Čipl Jan | 1318 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
33 | | Coufalová Laura | 0 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D10 |
34 | | David Adam | 1443 | CZE | ŠK Libštát | H10 |
35 | | Dejmal Ondřej | 1580 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | FIDE |
36 | | Demko Robert | 1805 | CZE | Interchess z.s. | H14 |
37 | | Dobsa Emma | 0 | CZE | Unichess | D10 |
38 | | Dolanský Lukáš | 2017 | CZE | ŠK Sokol Klatovy | H16 |
39 | | Dolenský Filip | 0 | CZE | ŠK Libštát | H10 |
40 | | Dudek Vojtěch | 1595 | CZE | TJ Jawa Brodce | H12 |
41 | | Dudová Pavlína | 1322 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D12 |
42 | | Dvořáková Olga | 1631 | CZE | Spartak Adamov | D14 |
43 | | Ecler Matěj | 0 | CZE | TJ Spartak Pelhřimov | LOK |
44 | | Eichler Břetislav | 1715 | CZE | Moravská Slavia Brno | blesk |
45 | | Encinas Michelle Diane | 1406 | CZE | ŠK Sokol Vyšehrad | D16 |
46 | | Eret Jonáš | 2235 | CZE | ŠK Sokol Klatovy | JUN |
47 | | Eret Jonáš | 2235 | CZE | ŠK Sokol Klatovy | blesk |
48 | | Faja Vilém | 1500 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | blesk |
49 | | Faja Vilém | 1500 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H12 |
50 | | Filipová Vanesa | 0 | CZE | Interchess z.s. | D10 |
51 | | Fizer Marek | 1350 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H10 |
52 | | Fizerová Lucie | 1325 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D12 |
53 | | Folková Markéta | 1027 | CZE | SK Petřín Plzeň | D12 |
54 | | Frank Adam | 1805 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
55 | | Gemsová Tereza | 1387 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | D16 |
56 | | Glasbergerová Lucie | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D12 |
57 | | Glozar Petr | 1619 | CZE | ŠK Duras BVK | H14 |
58 | | Gnojek Petr | 1803 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
59 | FM | Gregor Jiří | 2231 | CZE | TJ Neratovice | FIDE |
60 | FM | Gregor Jiří | 2231 | CZE | TJ Neratovice | blesk |
61 | | Gregůrková Nikola | 1316 | CZE | Agentura 64 Grygov | D14 |
62 | | Gřesová Zuzana | 1801 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D16 |
63 | | Habina Martin | 1967 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | FIDE |
64 | | Habinová Alice | 1312 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | D12 |
65 | | Hák David | 1759 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | H12 |
66 | | Hampl Martin | 0 | CZE | Tatran Litovel | LOK |
67 | | Hampl Martin | 0 | CZE | Tatran Litovel | blesk |
68 | | Hartinger Antonín | 1689 | CZE | TJ Libina | LOK |
69 | | Hartingerová Martina | 1681 | CZE | Šachy Hošťálková z.s. | LOK |
70 | | Hastík Svatopluk | 2007 | CZE | TJ Sokol Velké Losiny | blesk |
71 | FM | Havelka Josef | 2282 | CZE | Region Panda, z.s. | JUN |
72 | | Havelka Stanislav | 0 | CZE | QCC České Budějovice | LOK |
73 | | Havelková Beáta | 1056 | CZE | QCC České Budějovice | D10 |
74 | | Hejsek Lukáš | 1747 | CZE | TJ Bohemians Praha | H14 |
75 | | Hetfleischová Elen | 0 | CZE | Region Panda, z.s. | D10 |
76 | | Hladká Leontýna | 0 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D10 |
77 | | Hladký Tadeáš | 1312 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H10 |
78 | | Hladký Jiří | 1310 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | LOK |
79 | | Hlaváč Rudolf | 2002 | CZE | TJ Olympie Hroznětín | FIDE |
80 | | Hlaváč Rudolf | 2002 | CZE | TJ Olympie Hroznětín | blesk |
81 | | Hlavina Matouš | 1704 | CZE | Sokol Nebušice | H12 |
82 | | Hložek David | 1788 | CZE | ŠK 64 Plzeň | FIDE |
83 | | Hložek David | 1788 | CZE | ŠK 64 Plzeň | blesk |
84 | | Hofman Kryštof | 1779 | CZE | 1. Novoborský ŠK | H14 |
85 | | Holásková Veronika | 1208 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | D14 |
86 | | Holásková Veronika | 1208 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
87 | FM | Hollan Petr | 2332 | CZE | Tatran Litovel | JUN |
88 | | Homolková Ivana | 1783 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | FIDE |
89 | | Homolková Ivana | 1783 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | blesk |
90 | | Horák Martin | 2094 | CZE | TJ Spartak Vlašim | FIDE |
91 | | Hosová Sandra | 1142 | CZE | Sokol Nebušice | D12 |
92 | | Hosová Stella | 0 | CZE | Sokol Nebušice | D10 |
93 | | Hrbek Štěpán | 1830 | CZE | Unichess | H12 |
94 | | Hrbek Jáchym | 1147 | CZE | Šachy Štěpán | LOK |
95 | | Hrbková Johana | 0 | CZE | Šachy Štěpán | D10 |
96 | | Hurdzan Tomáš | 2187 | CZE | ŠK Sokol Klatovy | H16 |
97 | | Húsek Martin | 2174 | CZE | ŠK Staré Město | JUN |
98 | | Húsek Martin | 2174 | CZE | ŠK Staré Město | blesk |
99 | | Janošová Kateřina Anna | 1282 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | D14 |
100 | | Janoušek Petr | 2138 | CZE | TJ Šakal Kozolupy | FIDE |
101 | | Janoušková Adéla | 0 | CZE | ŠK Líně | D10 |
102 | | Jareš Michal | 1688 | CZE | ŠS Železné hory | H12 |
103 | | Jareš Michal | 1688 | CZE | ŠS Železné hory | blesk |
104 | | Jareš Ondřej | 1446 | CZE | ŠS Železné hory | blesk |
105 | | Jareš Ondřej | 1446 | CZE | ŠS Železné hory | LOK |
106 | | Jarešová Vendula | 0 | CZE | TJ Hronov | D10 |
107 | | Jelínek Michal | 2056 | CZE | SK OAZA Praha | JUN |
108 | | Jiroušek Tadeáš | 1639 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | FIDE |
109 | | Jiroušek Jan | 1595 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | FIDE |
110 | | Jun Rudolf | 1755 | CZE | TJ CHS Chotěboř | H12 |
111 | | Jun Rudolf | 1755 | CZE | TJ CHS Chotěboř | blesk |
112 | | Jun Robert | 1306 | CZE | TJ CHS Chotěboř | LOK |
113 | | Jurásek Vojtěch | 1947 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H16 |
114 | | Kabelka Ondřej | 2097 | CZE | ŠK AD Jičín | FIDE |
115 | | Kabelka Tomáš | 0 | CZE | ŠK AD Jičín | LOK |
116 | | Kaňák Matyáš | 1317 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | LOK |
117 | | Kaňka Matěj | 1742 | CZE | QCC České Budějovice | FIDE |
118 | | Kaňka Matěj | 1742 | CZE | QCC České Budějovice | blesk |
119 | | Klaus Matyáš | 0 | CZE | Gambit Jihlava | LOK |
120 | | Klausová Kateřina | 0 | CZE | ZŠ O. Březiny Jihlava | D12 |
121 | | Klubal Jiří | 1684 | CZE | TJ Jiskra Humpolec | FIDE |
122 | | Kočí Magda | 0 | CZE | ŠK ZŠ Hrabišín | D12 |
123 | | Kolář Jan | 1593 | CZE | ŠK Mohelnice, z.s. | H12 |
124 | | Kolář Jan | 1593 | CZE | ŠK Mohelnice, z.s. | blesk |
125 | | Kolář Radomír | 1564 | CZE | ŠK Mohelnice, z.s. | H16 |
126 | | Kopcová Ludmila | 1816 | CZE | TJ Ostrava | D16 |
127 | | Kopec Ladislav | 1713 | CZE | TJ Ostrava | H14 |
128 | | Kopecký Matěj | 1287 | CZE | Zbrojovka Vsetín | H10 |
129 | | Koršinskij Marek | 1464 | CZE | SK OAZA Praha | H10 |
130 | | Koršinskij Nikolas | 1511 | CZE | SK OAZA Praha | LOK |
131 | | Košut Tomáš | 1815 | CZE | TJ Náměšť n/Oslavou | FIDE |
132 | | Košut Tomáš | 1815 | CZE | TJ Náměšť n/Oslavou | blesk |
133 | | Koubová Anna Marie | 1921 | CZE | Unichess | D14 |
134 | | Kozák Pavel | 1938 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | blesk |
135 | | Kožúšek Daniel | 2216 | CZE | Region Panda, z.s. | JUN |
136 | | Kratochvíl Vít | 2218 | CZE | TJ Náměšť n/Oslavou | FIDE |
137 | | Kratochvílová Kristýna | 1339 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | D16 |
138 | | Krejčok Tobiáš | 1702 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H14 |
139 | | Kučera Tomáš | 0 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | LOK |
140 | | Kučera Tomáš | 0 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | blesk |
141 | | Kureš Michael | 1693 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | blesk |
142 | | Kureš Michael | 1693 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H12 |
143 | | Kůsa Jakub | 1735 | CZE | Karlovarský šachklub Tietz | H12 |
144 | | Lajbl Jan | 1703 | CZE | ŠK AD Jičín | FIDE |
145 | | Lang Šimon | 0 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | H10 |
146 | | Langová Hana | 0 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
147 | | Laurincová Kristýna | 1855 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D14 |
148 | | Levitner Matěj | 0 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | LOK |
149 | | Lhotská Anna | 1527 | CZE | SK OAZA Praha | D12 |
150 | | Lička Denis | 1135 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | LOK |
151 | | Liška Jiří | 2223 | CZE | 1. Novoborský ŠK | JUN |
152 | | Londin Šimon | 1714 | CZE | Oddíl šachů SK Prostějov | FIDE |
153 | | Lukeš Martin | 1479 | CZE | SK OAZA Praha | LOK |
154 | | Macek Oldřich | 1704 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | FIDE |
155 | | Macek Oldřich | 1704 | CZE | T.J. Sokol Šumperk | blesk |
156 | | Mach Petr | 1717 | CZE | TJ Kobylisy | H12 |
157 | | Macháček Lukáš | 1579 | CZE | ŠK Staré Město | H14 |
158 | FM | Macháň Jan | 2294 | CZE | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | JUN |
159 | | Marešová Michaela | 1406 | CZE | ŠK 64 Plzeň | D12 |
160 | | Marková Kristýna | 1597 | CZE | Interchess z.s. | D14 |
161 | | Martinek Lukáš | 0 | CZE | SK OAZA Praha | LOK |
162 | | Martinková Magdalena | 0 | CZE | SK OAZA Praha | D10 |
163 | | Martirosyan Ara | 1881 | CZE | ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar | H14 |
164 | | Matůš Filip | 1733 | CZE | TJ Sokol Ústí z.s. | LOK |
165 | | Matůš Jakub | 1191 | CZE | TJ Sokol Ústí z.s. | H10 |
166 | | Mavrev David | 1713 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H14 |
167 | | Měřínský Václav | 1457 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | LOK |
168 | | Miča Marek | 1893 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H14 |
169 | | Miesbauer Jan | 2191 | CZE | ŠACHklub Písek | H16 |
170 | | Milfort Václav | 1502 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh | LOK |
171 | | Mládek Richard | 2110 | CZE | TJ Spartak Vlašim | H16 |
172 | | Mládek Richard | 2110 | CZE | TJ Spartak Vlašim | blesk |
173 | | Mohapl Tomáš | 1236 | CZE | Agentura 64 Grygov | H10 |
174 | | Mrkus František | 2054 | CZE | ŠK Staré Město | FIDE |
175 | | Myšková Veronika | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D10 |
176 | | Nagy Ladislav | 1882 | CZE | QCC České Budějovice | H14 |
177 | | Nagyová Daniela | 1164 | CZE | QCC České Budějovice | D12 |
178 | | Nechutný Michal | 1648 | CZE | SK Petřín Plzeň | H14 |
179 | | Nechutný Michal | 1648 | CZE | SK Petřín Plzeň | blesk |
180 | | Nehyba Martin | 2029 | CZE | TJ Sokol Skalička z.s. | blesk |
181 | | Nehyba Martin | 2029 | CZE | TJ Sokol Skalička z.s. | H16 |
182 | | Nejedlý Radek | 0 | CZE | TJ CHS Chotěboř | H10 |
183 | | Němcová Karin | 1984 | CZE | SK OAZA Praha | D16 |
184 | | Němcová Kamila | 1945 | CZE | SK OAZA Praha | FIDE |
185 | | Němec David | 1688 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | H14 |
186 | | Němec David | 1688 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | blesk |
187 | | Němec Jakub | 1640 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | blesk |
188 | | Němec Jakub | 1640 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | LOK |
189 | | Němec Jáchym | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | LOK |
190 | | Nesporá Taťána | 1154 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh | D12 |
191 | | Nesporý Šimon | 1563 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh | LOK |
192 | | Netušil Jakub | 1930 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
193 | | Neumann Filip | 1790 | CZE | SK Slavia Orlová | H12 |
194 | | Nguyen Thai Dai Vinh | 1859 | CZE | Interchess z.s. | H12 |
195 | | Nguyen Thai Dang Vi | 1234 | CZE | ŠK Praha-Smíchov | LOK |
196 | | Novák Aleš | 0 | CZE | ŠK Tachov | LOK |
197 | | Nováková Barbora | 1191 | CZE | ŠK Tachov | D12 |
198 | | Novotný Martin | 1847 | CZE | DDM Symfonie Poděbrady | H14 |
199 | | Novotný David | 1693 | CZE | Sokol Praha-Kobylisy | LOK |
200 | | Nový Filip | 2227 | CZE | SK OAZA Praha | FIDE |
201 | | Obšivačová Jana | 1148 | CZE | Agentura 64 Grygov | D16 |
202 | | Očenášek Jan | 0 | CZE | Karlovarský šachklub Tietz | LOK |
203 | | Očko Dominik | 1806 | CZE | Interchess z.s. | H14 |
204 | | Otáhalová Nela | 1257 | CZE | Zbrojovka Vsetín | D14 |
205 | | Otruba Marek | 2005 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | H16 |
206 | | Otrubová Kristýna | 1604 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D14 |
207 | | Paseka Matyáš | 1393 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H10 |
208 | | Pavlík Vladimír | 1719 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | H16 |
209 | | Pavlík Vladimír | 1719 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | blesk |
210 | | Pejcha Ivoš | 0 | CZE | Gambit Jihlava | LOK |
211 | | Pejřimovská Viola Ruby | 1430 | CZE | TJ CHS Chotěboř | D12 |
212 | | Pejřimovský Tadeáš Rubel | 1295 | CZE | TJ CHS Chotěboř | LOK |
213 | | Petr Jakub | 2020 | CZE | TJ Bohemians Praha | H16 |
214 | | Petříček Lukáš | 1567 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | H12 |
215 | | Petříček Lukáš | 1567 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | blesk |
216 | | Pilná Jitka | 1336 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | D14 |
217 | IM | Plát Vojtěch | 2510 | CZE | ŠK JOLY Lysá nad Labem | blesk |
218 | | Pluhařová Asja | 0 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | D12 |
219 | | Polanský Adam Luboš | 1763 | CZE | ŠK Spartak Ústí nad Labem | H14 |
220 | | Pospíšil Jiří | 1762 | CZE | ŠK Libštát | LOK |
221 | | Postránecká Zuzana | 1252 | CZE | ŠK Sokol Vyšehrad | D16 |
222 | | Přibyl Jiří | 1112 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | LOK |
223 | | Ptáček Jan | 1785 | CZE | TJ Jiskra Humpolec | FIDE |
224 | | Ptáček Vladimír | 1446 | CZE | TJ Jiskra Humpolec | LOK |
225 | FM | Půlpán Jakub | 2394 | CZE | ŠK Rapid Pardubice, o.s. | JUN |
226 | FM | Půlpán Jakub | 2394 | CZE | ŠK Rapid Pardubice, z.s. | blesk |
227 | | Půlpán Matěj | 2051 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | H16 |
228 | | Pýcha Patrik | 2035 | CZE | TJ Spartak Vlašim | FIDE |
229 | | Richter Rudolf | 1199 | CZE | SK Baník Ratíškovice | LOK |
230 | | Richterová Julie | 1691 | CZE | SK Baník Ratíškovice | D14 |
231 | | Richterová Nataša | 1262 | CZE | SK Baník Ratíškovice | LOK |
232 | | Říha Vojtěch | 2071 | CZE | ŠO Hlinsko | H16 |
233 | | Rokoš Filip | 1768 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | H12 |
234 | | Rosenbaumová Lea | 1564 | CZE | ŠK Zdice | D16 |
235 | | Rut Vojtěch | 2154 | CZE | ŠK Sokol Vyšehrad | blesk |
236 | | Růžičková Ema | 1373 | CZE | Agentura 64 Grygov | D12 |
237 | | Sasková Renata | 0 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | D14 |
238 | | Sedlák Jan | 0 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | LOK |
239 | | Sedmihradský Tomáš | 1028 | CZE | ŠK Spartak Čelákovice | H10 |
240 | | Šedý Matěj | 0 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
241 | | Sehnoutková Laura | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D10 |
242 | | Sikora Jan | 2200 | CZE | TŽ Třinec | FIDE |
243 | | Sikorová Jana | 1075 | CZE | TŽ Třinec | D10 |
244 | | Šimčáková Julie | 1544 | CZE | Sokol Postoupky | LOK |
245 | | Šimek Viktor | 1376 | CZE | ŠK Zlín | H10 |
246 | | Šimůnek Jakub Šimon | 0 | CZE | QCC České Budějovice | H10 |
247 | | Skalský Alexandr | 2024 | CZE | ŠK Staré Město | H16 |
248 | | Skalský Alexandr | 2024 | CZE | ŠK Staré Město | blesk |
249 | | Škrabánek Matěj | 1636 | CZE | DDM Symfonie Poděbrady | FIDE |
250 | | Skýpala Ondřej | 1713 | CZE | TJ AERO Odolena Voda | H12 |
251 | | Slanicay Gabriel | 1760 | CZE | ŠO Kunovice | FIDE |
252 | | Slovák Kilián | 2143 | CZE | TJ Kobylisy | JUN |
253 | | Slovák Kilián | 2143 | CZE | Sokol Praha-Kobylisy | blesk |
254 | | Šmajzrová Kateřina | 1691 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
255 | | Šmajzrová Veronika | 1557 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | blesk |
256 | | Šmajzrová Veronika | 1557 | CZE | ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. | D16 |
257 | | Šmíd Pavel | 1754 | CZE | ŠK Spartak Ústí nad Labem | H14 |
258 | | Šmolík Jáchym | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | H10 |
259 | | Šošovička Jakub | 2000 | SVK | SK Strelec Devinská Nová Ves | FIDE |
260 | | Souralová Jana | 0 | CZE | TJ Praha-Pankrác | D10 |
261 | | Spáčilová Klára | 0 | CZE | ŠK Staré Město | D10 |
262 | | Špička Jan | 1924 | CZE | ŠK Karlovy Vary | FIDE |
263 | | Špička Jan | 1924 | CZE | ŠK Karlovy Vary | blesk |
264 | | Špička Petr | 0 | CZE | ŠK Karlovy Vary | H10 |
265 | | Špreňar Petr | 1900 | CZE | ŠK Karlovy Vary | H14 |
266 | | Špreňar Petr | 1900 | CZE | ŠK Karlovy Vary | blesk |
267 | | Šrámek Vojtěch | 2048 | CZE | SK Slavia Orlová | blesk |
268 | | Šrámek Vojtěch | 2048 | CZE | SK Slavia Orlová | H16 |
269 | | Šrámek Ondřej | 1973 | CZE | SK Slavia Orlová | blesk |
270 | CM | Stalmach Richard | 1896 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
271 | | Stanke Petr | 1249 | CZE | SK OAZA Praha | LOK |
272 | | Stanke Vilém | 1258 | CZE | SK OAZA Praha | LOK |
273 | | Šťastná Martina | 1461 | CZE | Šachová akademie VŠTE | D12 |
274 | | Stinka Jakub | 2061 | CZE | ŠACHklub Písek | H14 |
275 | CM | Strašil Pavel | 2072 | CZE | ŠK 1921 Zábřeh | blesk |
276 | | Stříbná Julie | 0 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | D10 |
277 | | Strnadová Monika | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D12 |
278 | | Sucharda Tomáš | 1667 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | LOK |
279 | | Suchomel Jaromír | 1400 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
280 | | Šulcová Tereza | 1161 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | D12 |
281 | | Švanda Ondřej | 2022 | CZE | TJ Štefanydes Polička | H14 |
282 | | Švanda Adam | 1731 | CZE | TJ Štefanydes Polička | LOK |
283 | | Švarc Kryštof | 0 | CZE | Sokol Buštěhrad | H10 |
284 | | Švehlová Alena | 0 | CZE | ŠK Rozrazil z.s. | D10 |
285 | | Švejda Karel | 0 | CZE | QCC České Budějovice | LOK |
286 | | Szotkowski Jakub | 2379 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | JUN |
287 | | Szotkowski David | 1793 | CZE | Interchess z.s. | H14 |
288 | | Tajovský Šimon | 1159 | CZE | ŠK Kuřim, z.s. | H10 |
289 | | Tauš Martin | 2013 | CZE | SK Stonava | FIDE |
290 | | Tauš Zdeněk | 1181 | CZE | Interchess z.s. | H10 |
291 | | Tichá Sofie | 0 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
292 | | Tichá Valérie | 0 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | D10 |
293 | | Třasáková Adéla | 1095 | CZE | 2222 ŠK Polabiny, z.s. | D12 |
294 | | Třešňák Lukáš | 1864 | CZE | ŠK Zdice | FIDE |
295 | | Tůma Jan | 2049 | CZE | TJ CHS Chotěboř | FIDE |
296 | | Tůmová Anna | 1674 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | D16 |
297 | | Turický David | 1856 | CZE | ŠK Zdice | FIDE |
298 | | Váhala Marek | 0 | CZE | Gambit Jihlava | LOK |
299 | FM | Valenta Vít | 2061 | CZE | TJ Sokol Velké Losiny | FIDE |
300 | | Vaňková Marie | 1214 | CZE | ŠO Kunovice | D12 |
301 | | Vantuch Lucian | 1706 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H12 |
302 | | Vašíček Tomáš | 2064 | CZE | Sokol Domažlice | FIDE |
303 | | Vašínek Martin | 1440 | CZE | Beskydská šachová škola z.s. | H10 |
304 | | Vavřínek Tomáš | 1748 | CZE | ŠK TJ Dolní Benešov | LOK |
305 | | Vavřínková Eliška | 1692 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D16 |
306 | | Vavřínková Eliška | 1692 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | blesk |
307 | | Vavřínková Anna | 1393 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D14 |
308 | | Vavřínková Marie | 1124 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | D10 |
309 | | Vestfál Jan | 0 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | LOK |
310 | | Veverková Dorota | 0 | CZE | Sokol Tábor | D10 |
311 | | Vilímová Julie | 1798 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D16 |
312 | | Viták Jiří | 2068 | CZE | TJ Desko Liberec | H16 |
313 | | Viták Jiří | 2068 | CZE | TJ Desko Liberec | blesk |
314 | | Vítová Anna | 1726 | CZE | ŠK AD Jičín | D16 |
315 | | Vlachynská Lilian | 0 | CZE | SK OAZA Praha | D12 |
316 | | Vojta Jakub | 1825 | CZE | TJ Spartak Vlašim | H12 |
317 | | Vokoun Tomáš | 1394 | CZE | TJ Žďár nad Sázavou z.s. | H12 |
318 | | Volák Šimon | 1691 | CZE | ŠK Rozrazil z.s. | H14 |
319 | | Volanin Jaromír | 1731 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | LOK |
320 | | Volaninová Šárka | 1768 | CZE | ŠK Světlá nad Sázavou | FIDE |
321 | | Voříšek Jakub | 1967 | CZE | TJ Spartak Vlašim | H14 |
322 | | Voříšková Anna | 0 | CZE | ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. | D12 |
323 | | Vraj Ondřej | 1830 | CZE | Šachy Hošťálková z.s. | LOK |
324 | | Vraj Karel | 1783 | CZE | Šachy Hošťálková z.s. | H16 |
325 | | Všetulová Viktorie | 1348 | CZE | ŠK Staré Město | D14 |
326 | FM | Vykouk Jan | 2424 | CZE | ŠK AD Jičín | JUN |
327 | FM | Vykouk Jan | 2424 | CZE | ŠK AD Jičín | blesk |
328 | | Výprachtický David | 2301 | CZE | SK OAZA Praha | FIDE |
329 | | Walek Petr | 2154 | CZE | ŠK Caissa Třebíč z.s. | FIDE |
330 | | Walek Petr | 2154 | CZE | ŠK Caissa Třebíč z.s. | blesk |
331 | | Werner Hong Quan Dan | 1524 | CZE | ŠK Spartak Ústí nad Labem | H10 |
332 | | Winter Ondřej | 0 | CZE | ŠK Lípa, z.s. | H10 |
333 | | Záleský Karel | 2059 | CZE | Slezan Opava | FIDE |
334 | | Záluský Matěj | 0 | CZE | ŠACHklub Písek | H10 |
335 | | Záluský Matěj | 0 | CZE | ŠACHklub Písek | blesk |
336 | | Zelenková Alice | 0 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | D10 |
337 | | Zeman Matyáš | 2113 | CZE | Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn | H16 |
338 | | Zeman Matyáš | 2113 | CZE | Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn | blesk |
339 | | Zemanová Nikola | 0 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | D12 |
340 | | Zemenová Veronika | 1217 | CZE | Klub šachistů Říčany 1925 | LOK |
341 | | Žilavá Anežka | 1251 | CZE | ŠACHklub Tábor z.s. | D12 |
342 | | Žitný Michal | 1761 | CZE | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. | H16 |
343 | | Žižka Petr | 1905 | CZE | TJ Bohemians Praha | H16 |
344 | | Zvolánek Tomáš | 0 | CZE | ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod | LOK |
|
|
|
|
|
|
|