Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:15:25
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Əsas səhifə
Turnir-Verilənlər Bazası
Avstriya çempionatı
Şəkillər
FAQ
Onlayn qeydiyyat
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Qeyd: Google, Yahoo və Co kimi axtarış sistemləri tərəfindən bütün linklərin (gündəlik 100.000 sayt və daha çox) gündəlik skan edilməsi həyata keçirilir. Server yükünü azaltmaq üçün 5 gündən (bitmə tarixi) keçmiş bütün turnirlər üçün istinadlar (linklər) aşağıdakı düyməyə çıqqıldatdıqdan sonra göstərilir:
Turnirin təfərrüatlarını göstər
HİRŞDK: III dərəcə (9 yaşadək-2008 il təvəllüdlü və kiçik yaşlı): HİRŞDK-nun "Novruz" bayramına həsr olunmuş şahmat üzrə açıq birinciliyi
Son yeniləmə27.03.2017 08:04:00, Müəllif/Son yükləmə: Ilgar Bajarani
Oyunçu üçün axtarın
Axtar
Başlanğıc sıralama
No.
Ad
FideID
FED
Rtg
Klub/Şəhər
1
Abdullayev Rəşid
AZE
1400
"Uniser"
2
Ağaquliyev Ziya
AZE
1400
HİRŞDK
3
Ağazadə Arif
AZE
1400
HİRŞDK
4
Bağırov Əliəşrəf
AZE
1400
HİRŞDK
5
Bektaş Berke Daniel
AZE
1400
HİRŞDK
6
Hacızadə Məhəmməd
AZE
1400
Sumqayıt ŞM
7
Hüseynli Nihad
AZE
1400
HİRŞDK
8
Həsənli Rauf
AZE
1400
"Dünya" ŞK
9
Əfəndiyev Cahangir
AZE
1400
"Dünya" ŞK
10
Həsənzadə Hüseyn
AZE
1400
HİRŞDK
11
Kökmən Məhəmmədəmir
AZE
1400
HİRŞDK
12
Kərimli Maqsud
AZE
1400
HİRŞDK
13
Məmmədbəyli Əmin
AZE
1400
HİRŞDK
14
Nağdəliyev Əliyar
AZE
1400
"Dünya" ŞK
15
Nəsibli Nəsib
AZE
1400
ŞMM
16
Qurbanov Rüfət
AZE
1400
HİRŞDK
17
Rəhimli Ayxan
AZE
1400
HİRŞDK
18
Sadıqzadə Faiq
AZE
1400
HİRŞDK
19
Səfiyev Faiq
AZE
1400
HİRŞDK
20
Xanlarlı Nadir
AZE
1400
ŞMM
21
Xudaverdiyev Suat
AZE
1400
HİRŞDK
22
İbrahimli Musa
AZE
1400
ŞMM
23
İsgəndərli Amin
AZE
1400
ŞMM
24
İsmayılzadə Kənan
AZE
1400
HİRŞDK
25
Şikar Şaiq
AZE
1400
HİRŞDK
26
Şikar Şikar
AZE
1400
HİRŞDK
27
Əhməd Muhamməd
AZE
1400
"Dünya" ŞK
28
Əhməd Yəhyə
AZE
1400
"Dünya" ŞK
29
Əhmədov Cəlal
AZE
1400
"Ağ Top"ŞK
30
Əhmədov Məmməd
AZE
1400
HİRŞDK
31
Əliyev Aydın
AZE
1400
"Ağ Top" ŞK
32
Əliyev Nihad
AZE
1400
HİRŞDK
33
Əliyev Xatir
AZE
1400
HİRŞDK
34
Əlizadə Əkbər
AZE
1400
ŞMM
35
Əsədov Əli
AZE
1400
160 №-li orta məktəb
36
Hüseynova Nərminə
AZE
1300
HİRŞDK
37
Nağıyeva Gövhər
AZE
1300
HİRŞDK
38
Nəsirova Xana
AZE
1300
HİRŞDK
39
Hümbətov Rüfət
AZE
1400
ŞMM
40
Məmmədov Ramal
AZE
1400
"Dünya" ŞK
41
İsmayılov Raul
AZE
1400
2 №li UGŞİM
42
Şıxəhmədi Nihat
AZE
1400
Suraxanı ŞM
43
Əhmədzadə Fateh
AZE
1400
ŞMM
44
Şükürlü Yusif
AZE
1400
"Dünya"ŞK
45
Həsənov Qadir
AZE
1400
"Elfim"
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Hüquqi təfərrüatlar/İstifadə şərtləri