Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:16:54
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
42. Mühlviertler Meisterschaft im Turnierschach
Zadnja izmjena14.06.2017 12:27:08, Creator: Hr. Robert Spitzl,Last Upload: Dipl.Ing.Heinz Herzog
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
Klub/Grad
1
Leisch Lukas
1632094
AUT
2098
Tsu Wartberg/Aist
2
Raber Florian Mag.
1610937
AUT
2090
Sv Steyregg
3
CM
Wadsack Wolfgang
1603779
AUT
2087
Sv Amstetten
4
Koller Hans-Jürgen
1626612
AUT
2079
Sv Freistadt
5
Posch Roland
1609394
AUT
2078
Sv Urfahr
6
Rechberger Franz
1624717
AUT
2078
Tsu Wartberg/Aist
7
Traunwieser Georg Dr.
1606638
AUT
2049
Sv Freistadt
8
Ganglberger Robert
1617095
AUT
2017
Tsu Vorderweissenbach
9
Farthofer Josef
1629492
AUT
1939
Tsu Wartberg/Aist
10
Postlmayer Jakob
1643622
AUT
1896
Jsv U. Mühlviertel
11
Heuschober Walter
1616137
AUT
1867
Asv Linz
12
Gruenzweil David
AUT
1840
Tsu Vorderweissenbach
13
Raab Hermann
1642421
AUT
1827
Sv Sokrates Bad Zell
14
Grabenweger Hans
1629867
AUT
1826
Sk Voest Linz
15
Bumberger Emmerich
1612751
AUT
1820
Asv Linz
16
Denk Franz
1632434
AUT
1803
Sv Eferding
17
Ploss Johannes Dr.
1651323
AUT
1794
Sv Urfahr
18
Luger Andreas
1632507
AUT
1791
Askoe Unterweitersdorf
19
Modric Milos
981052
SRB
1781
Ask Nettingsdorf
20
Pühringer Alois
1626728
AUT
1775
Askoe Unterweitersdorf
21
Bruckner Guenther
1636286
AUT
1768
Sc Ottensheim
22
Fugger Christian
1618431
AUT
1760
Ask Nettingsdorf
23
Reichoer Stefan DI.
1636448
AUT
1758
Tsu Wartberg/Aist
24
Steidl Gerhard
1630210
AUT
1736
Sv St. Georgen/Gusen
25
Groiss Stefan
1647733
AUT
1735
Askoe Unterweitersdorf
26
Wadsack Thomas
1635646
AUT
1732
Sv Amstetten
27
Pineker Werner
AUT
1723
Askoe Unterweitersdorf
28
Spitzl Robert
1611070
AUT
1691
Sc Ottensheim
29
Moherndl Gerhard
1637975
AUT
1671
Asv Linz
30
Boehme Dieter DI.
1643541
AUT
1665
Askoe Unterweitersdorf
31
Hofmann Robert Ing.
1620428
AUT
1665
Askoe Unterweitersdorf
32
Manzenreiter Klaus
1632523
AUT
1638
Askoe Unterweitersdorf
33
Poetscher Reinhard
AUT
1601
Tsu Vorderweissenbach
34
Pomierny Slawomir
POL
1599
Jsv U. Mühlviertel
35
Schaller Walter
1647598
AUT
1580
Union Hartkirchen
36
Hofer Franz
AUT
1569
Tsu Vorderweissenbach
37
Gruenberger Erich
1635050
AUT
1553
Sportunion Rainbach
38
Bloechl Franz
AUT
1546
Sportunion Rainbach
39
Reisinger Thomas
1625225
AUT
1485
Sv St. Georgen/Gusen
40
Simon Alexander
1658506
AUT
1484
Union Ansfelden
41
Mittermayr Johann
1656821
AUT
1477
Sv Raika Kleinzell
42
Schmutzhart Johannes
AUT
1471
Askoe Unterweitersdorf
43
Binder Christopher
1643592
AUT
1460
Sv Urfahr
44
Zauner Franz
1619136
AUT
1459
Sv Urfahr
45
Nimmervoll Gottfried
AUT
1451
Tsu Vorderweissenbach
46
Steininger Josef
AUT
1441
Sv Sokrates Bad Zell
47
Pointner Gerhard
AUT
1434
Askoe Unterweitersdorf
48
Stoeglehner Hubert
1626205
AUT
1434
Sportunion Rainbach
49
Zeindlinger Helmut Dr.
AUT
1428
Sportunion Rainbach
50
Hauzenberger Anton
1647164
AUT
1427
Sv Raika Kleinzell
51
Lederle Wolfgang
GER
1412
Sk Sandl
52
Bruckner Thomas
1642391
AUT
1404
Sc Ottensheim
53
Gruber Herbert
AUT
1396
Sv Sokrates Bad Zell
54
Hofer Sabine
1643568
AUT
1390
Askoe Unterweitersdorf
55
Rauscher Erwin
1618253
AUT
1389
Asv Linz
56
Steinkellner Franz
1650947
AUT
1373
Sc Ottensheim
57
Woess Helmut
1626868
AUT
1367
Union Hartkirchen
58
Hofstadler Mario
1660497
AUT
1361
Su Bad Leonfelden
59
Simon Christopher
1658514
AUT
1359
Union Ansfelden
60
Schober Hermann
1616048
AUT
1353
Su Bad Leonfelden
61
Riegler Katharina
AUT
1344
Jsv U. Mühlviertel
62
Lehner Josef
AUT
1330
Su Bad Leonfelden
63
Zeindlinger Oskar
AUT
1327
Sportunion Rainbach
64
Koprivnjak Stefan Ing.
1656775
AUT
1316
Sv Urfahr
65
Diwold Karl Heinz
AUT
1302
Sv Sokrates Bad Zell
66
Haida Johannes Wolfgang DI.
12951072
GER
1276
Sv Amstetten
67
Szolga Ludwig
1655639
AUT
1241
Sv Urfahr
68
Danninger Simon
1658425
AUT
1199
Jsv U. Mühlviertel
69
Hochreiter Bruno
AUT
1183
Su Bad Leonfelden
70
Lasinger Christoph
1658441
AUT
1054
Jsv U. Mühlviertel
71
Praschl Michelle
1657933
AUT
956
Jsv U. Mühlviertel
72
Ahmadi Ahmad
AFG
0
vereinslos
73
Jafari Rasul
AFG
0
vereinslos
74
Pölzl Thomas
AUT
0
vereinslos
75
Rezai Hamidolla
AFG
0
vereinslos
76
Sharifi Hasan
AFG
0
vereinslos
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use