Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 05:58:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
Vabariiklik noorte kiirturniiride sari III etapp. C-turniir
Last update 18.02.2017 15:01:03, Creator/Last Upload: Eesti Maleliit
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FideID
FED
Rtg
Club/City
1
Pedoson Georg A
EST
2071
Ma Vabaettur
2
Olde Grete
EST
1925
Tallinna Mk
3
Uibokant Mathias R
EST
1913
Tallinna Mk
4
Tõnso Liina
EST
1798
Ma Vabaettur
5
Nazarov Vladislav
EST
1741
Lootuse Malekool
6
Hansson Markus
EST
1724
Pärnu Linna Sk
7
Liiv Kristiina
EST
1715
Tallinna Mk
8
Rõtšagov Nikita
EST
1703
Malekool 64
9
Tõnisson Trent Asso
EST
1649
Mustamäe Loomingumaja
10
Blokhin Sofia
EST
1647
Tallinna Mk
11
Laanemets Emil
EST
1646
Sk Reval-Sport
12
Savinov Matvei
EST
1643
MK Areng
13
Randrüüt Robin
EST
1638
Järva Noorte Mk
14
Bondarevskaja Emilin
EST
1629
Lootuse Malekool
15
Raag Ardi
EST
1620
SK Reval-Sport
16
Nazarova Veronika
EST
1619
Lootuse Malekool
17
Smirnova Jekaterina
EST
1619
Lootuse Malekool
18
Jõerand Jenna
EST
1616
Mk Areng
19
Kalju Edvard
EST
1615
Ma Vabaettur
20
Tähiste Marc-Joosep
EST
1611
T. Truusi Mkk
21
Kuznetsova Valeria
EST
1610
Ma Vabaettur
22
Sade Carolina
EST
1609
Tallinna Mk
23
Kõlar Karl-Ustav
EST
1600
Sk Reval-Sport
24
Ruugla Raul
EST
1599
Järva Noorte Mk
25
Värton Eva
EST
1592
Tallinna Mk
26
Naestema Joonas A
EST
1588
Mk Areng
27
Tõnso Hannes
EST
1588
Ma Vabaettur
28
Bauman Grettel
EST
1581
Tallinna Mk
29
Gross Uku
EST
1580
Sk Reval-Sport
30
Hirvi Katarina
EST
1561
Ma Vabaettur
31
Aedla Mariel
EST
1560
Nõmme Noortemaja
32
Padari Tuudur Jakob
EST
1540
Rae Huvialakool
33
Taro Marko
EST
1536
Ma Vabaettur
34
Saue Karl Elias
EST
1529
Mk Areng
35
Raudväli Anders
EST
1525
Saku Mk
36
Moppel Miko
EST
1505
Järva Noorte Mk
37
Kang Paul
EST
1487
Saku Mk
38
Peegel Henrik
EST
1437
Nõmme Noortemaja
39
Bhomrah Edward
EST
1435
Ma Vabaettur
40
Lainevool Mirko
EST
1407
Rae Huvialakool
41
Volkodavov Vladislav
EST
1275
Ma Vabaettur
42
Suhhanov Egor
EST
1215
Mk Areng
43
Kozlov Valeri
EST
1181
Tõnu Truusi MKK
44
Provodin Aleksandr
EST
1153
Ma Vabaettur
45
Gutmann Christopher
EST
0
Rae Huvialakool
46
Hirvi Juri
EST
0
MA Vabaettur
47
Morozyuk Pavel
EST
0
Laagri Huvialakool
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use