XII Obert Internacional d'Escacs Tupinamba Grup 'B'

Darrera actualització24.05.2017 23:26:33, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (27)

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

1. Ronda El 2017/03/22 A les 19:15

T.Núm.NomEloClub/CiutatPts. ResultatPts. NomEloClub/CiutatNúm.
11Del Castillo Aguila Antonio 1881Torrenegra C.E.0 0 - 10 Menendez Cabrera Enric 1593Colon Sabadell37
238Lopez Arjona Emilio 1591Espiga0 0 - 10 Costa Ribalta Andres 1789Tres Peons C.E.2
33Sanchez Artigas Antoni 1782Sant Feliu0 ½ - ½0 Langstrom Sammy 1590Tres Peons C.E.39
440Rivera Jimenez Cesar 1585Tres Peons C.E.0 0 - 10 Montero Domenech Felix 1775Agusti4
55Garcia Guardiola Joan 1754Cornella C.E.0 ½ - ½0 Salom Jovani Oriol 1584Amposta C.E.41
642Guirado Martinez David 1578Peon Doblado0 ½ - ½0 Iglesias Lopez Albert 1743Tres Peons C.E.6
77Codina Blasco Joan 1738Congres C.E.0 1 - 00 Pascual Soro Antonio 1571Tres Peons C.E.43
844Riera Mestres Josep 1555Tres Peons C.E.0 + - -0 Valbuena Castro Gregorio 1724Jake C.E.8
99Orriols Codina Joan 1722Tres Peons C.E.0 0 - 10 Castro Estrella Joan Gabriel 1545Tres Peons C.E.45
1046Delgado Fernandez Luis 1540Cadena Escacs0 1 - 00 Cuellar Grau Lluis 1720Tres Peons C.E.10
1111Alvarez Vega Salvador 1710Tres Peons C.E.0 ½ - ½0 Farell Duran Josep 1538Passio47
1248Jimenez Molina Victor 1532Tres Peons C.E.0 1 - 00 Martinez Garcia Lluis 1705Collblanc C.E.12
1313Hernandez Lopez Jose Miguel 1697Tres Peons C.E.0 1 - 00 Astor Martinez Juan Fernando 1530Ideal D'en Clave.49
1450Oliveras Ballus Marc 1528Espiga0 0 - 10 Aparicio Escudero Hector F. 1689Masnou C.E.14
1515Hostalot Rodriguez Sergi 1687Viladecans C.E.0 1 - 00 Ignatyev Olexandr 1527Viladecans C.E.51
1652Garcia Gargallo Joaquin 1526Tres Peons C.E.0 + - -0 Perolet Perez Miquel 1678Tres Peons C.E.16
1717Soler Ferrer Felipe 1676Terrassa0 1 - 00 Febrero Perez Lluis 1516Comtal C.E.53
1854Bonil Marti Xavier 1498Tres Peons C.E.0 0 - 10 Genoves Dexeus David 1672Espiga18
1919Munoz Jordan Carlos 1666Barcelona0 1 - 00 Forcadell Escouffier Albert 1497Tres Peons C.E.55
2056Quemades Schmid Ricardo 1493Sant Boi C.E.0 1 - 00 Serentill Tost Eduard 1662Sant Josep20
2121Saez Lopez Carlos 1657Congres C.E.0 + - -0 Armengou Bernal Pere 1492Olot57
2258Molina Tabernero Jordi 1487Tres Peons C.E.0 0 - 10 Tsulaia Mariam 1654Torrenegra C.E.22
2323Masferrer Andreu Josep Miquel 1653Tres Peons C.E.0 1 - 00 Calvet Blesa Jordi 1458Barcelones60
2461Folch Ferrando Carlos 1408Llavaneres0 0 - 10 Zambrano Risco Byron 1651Peon Doblado24
2525Serentill Moya Emmanuel 1640Tres Peons C.E.0 1 - 00 Hernandez Mediavilla Juan Jos 1398Foment62
2663Pifarre Gene Joan Baptista 1365Tres Peons C.E.0 1 - 00 Viader Oliver Mauro 1635Tres Peons C.E.26
2727Martin Sanchez Antoni 1633Sant Marti C.E.0 1 - 00 Moreno Rivilla Francisco 1337Tres Peons C.E.64
2865Ortiz Padro Pol 1292Tres Peons C.E.0 0 - 10 Ortega Lopez Jose 1630Franqueses28
2929Sans Bascu Joaquin 1628Tres Peons C.E.0 ½ - ½0 Molins Rafa Xavier 1166Llavaneres66
3067Abad Juanpera Jordi 1152Escola D'escacs0 0 - 10 Bagur Cantallops Antoni 1628Tres Peons C.E.30
3132Ibanez Camara Oscar 1626Colon Ateneu0 1 - 00 Orts Gonzalez Rafael 1088Sant Marti C.E.68
3269Moreno Pino Pedro 1741Sant Feliu0 0 - 10 Grasa Solanas Oscar 1619Marcos Frechin33
3334Alcala Mund Daniel 1616Tres Peons C.E.0 1 - 00 Garcia Vidueira Juan Carlos 1700Agusti70
3471Tsulaia Oleg 1697Torrenegra C.E.0 1 - 00 Palomero Galvez Antonio 1606Sant Boi C.E.35
3536Rodriguez Beltran Fernando 1601Tres Peons C.E.0 0 - 10 Berlanda Giuseppe 1692Torrenegra C.E.72
3673Gonzalez Martin Amador 1671Espiga0 1 bye
3731Leiro Pelaez Alex 1627Tres Peons C.E.0 0 Sense emparellar
3859Cervera Alemany Serafi 1476Tres Peons C.E.0 0 Sense emparellar
Advertisement
Advertisement