XII Obert Internacional d'Escacs Tupinamba Grup 'A'

Darrera actualització30.03.2017 09:48:57, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (27)

Selecció del torneigGrup A, Grup B
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 2 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

2. Ronda El 2017/03/29 A les 19:15

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
112Poblet Puig Jordi 20511 ½ - ½1 IMVidarte Morales Arturo 23601
22FMExposito Amaro Josue 22881 1 - 01 Lopez Forn Marc 205111
324Barragan Hernandez Manel 18511 0 - 11 FMPicanol Alemany Antonio 22773
44FMCapellades Subirana Marc 22321 1 - 01 Planella Sanchez Jordi 197913
537Soto Balastegui Victor 17751 1 - 01 CMFernandez Madrid Carlos 21197
68Guirao Galcera Marc 20941 1 - 01 Vives Bellber Tomas 189419
739Mercader Rubio Luis 17631 0 - 11 MKSerrano Pertinez Miquel 20899
810MKDominguez Rueda Juan 20561 1 - 01 Gil Vega Marcel 184225
916Vargas Drechsler Carlos 1917½ 1 - 01 Rodriguez Isern Bernat 180035
1018Bernat Ernest 1907½ 1 - 0½ Arroyo Mateo Jose Miguel 176438
116Morales Montalban Miguel 21220 1 - 0½ Moysen Cortes Jessica 175140
1228Costa Trave Jaume 18370 0 - 10 MKGarcia Gil Javier 21625
1314Daguro Dasalla Armando 19620 0 - 10 Moner Lasheras Pablo 183827
1430Delgado Prada Benjamin 18290 0 - 10 Cervello I Tost Roger 195515
1532Seca Carol Ruben 18230 1 - 00 Colom Andres Xavier 191617
1620Vallbona Domingo Joan 18910 ½ - ½0 Madrid Sole Antonio 183629
1733Abarca Garcia Xavier 18030 0 - 10 Parayre Soguero Jordi 188921
1822Martinez Diaz Francisco Javie 18670 0 - 10 Delgado Prada Yeray 182431
1934Martin Valentin Francisco 18020 0 - 10 Farre Buil Carles 186023
2026Reverdy Micah Fabrice 18400 0 - 10 Albert Cristobal Jorge 178736
2141Tateo Ida 12170 1 bye
Advertisement
Advertisement