Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:
покажи данните за турнира
22. Steirische Jugendschach-Olympiade Burschen U14 Schnellschach-LandesmeisterschaftenПоследно обновяване15.02.2017 19:13:00, Creator/Last Upload: HR. ERICH GIGERL
Стартов лист
No. | Name | RtgN | Клуб/Град |
1 | Hadler Johannes | 1328 | NMS St.Stefan i.R. |
2 | Engelmaier Alexander Sergej | 1257 | Bischöfliches Gymnasium Graz |
3 | Gruber Martin | 1250 | BG/BRG Judenburg |
4 | Wendl Paul | 1238 | BRG Petersgasse Graz |
5 | Martetschläger Stefan | 1217 | BG/BRG Judenburg |
6 | Karner Stefan | 1201 | BG Seebacher Graz |
7 | Guttmann Georg | 1185 | NMS St.Stefan i.R. |
8 | Breitfuß Bernhard | 921 | BG/BRG Köflach |
9 | Fauster Patrick | 868 | BRG Lichtenfels Graz |
10 | Steindl Mathias | 857 | NMS Ratten |
11 | Tarskich Thomas | 830 | WIKU Graz |
12 | Ferk Nico | 800 | NMS Leibnitz |
13 | Thuswaldner Johannes | 800 | BG/BRG Leoben II |
14 | Walla Michael | 800 | NMS Krottendorf |
15 | Dafiev Junus | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
16 | Domes Dominik | 0 | NMS Stainz |
17 | Dorneger Jakob | 0 | BRG Kepler Graz |
18 | Fuchs Hannes | 0 | NMS Stainz |
19 | Glisic Marko | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
20 | Golob Markus | 0 | NMS Wies |
21 | Gosch Gabriel | 0 | NMS Wies |
22 | Gottsbacher Sascha | 0 | BG/BRG Leoben I |
23 | Hang Tony | 0 | BRG Kepler Graz |
24 | Hanl Pascal | 0 | NMS Kalsdorf |
25 | Hanschek Maximilian | 0 | NMS Deutsch-Goritz |
26 | Harb Dominic | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
27 | Ildeniz Ozan | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
28 | Kogler Anton | 0 | BG/BRG Leoben I |
29 | Kurf Ömer | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
30 | Lackner Lorenz | 0 | NMS Deutsch-Goritz |
31 | Niederwieser Matthias | 0 | NMS Deutsch-Goritz |
32 | Ploder Jakob | 0 | BRG Kepler Graz |
33 | Rabl Lukas | 0 | BG/BRG Fürstenfeld |
34 | Schumacher Lorenz | 0 | BG/BRG Leoben II |
35 | Steininger Stefan | 0 | NMS Stainz |
36 | Urbanitsch Lukas | 0 | NMS Deutsch-Goritz |
37 | Wariwoda Sandro | 0 | BG/BRG Fürstenfeld |
38 | Wayd Marcel | 0 | NMS Dr.Renner Graz |
39 | Wlach Benjamin | 0 | NMS Ursulinen Graz |
40 | Zec Denis | 0 | BG/BRG Leoben II |
41 | Messner Kelwin | 0 | NMS Fehring |
42 | Albl Angelo | 0 | NMS Fehring |
43 | Drongowski Julian | 0 | BG/BRG Fürstenfeld |
44 | Galaton Dimitriy | 0 | BG/BRG Fürstenfeld |
45 | Neubauer Lars | 0 | NMS Ursulinen Graz |
|
|
|
|