VI Obert d'escacs Vall del Tenes 2017 (156315)

OrganitzadorClub Escacs Vall del Tenes
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigCentelles Vives, Aleix (32037457)
Àrbitre principalIA Dr. Zaiats, Vladimir (14109344)
Control de temps90 min for the game + 30 sec/move, cumulative from move 1
SeuCentre Cívic "La Fàbrica", Camí del Gual, s/n, Santa Eulàlia de Ronçana
Data2017/04/21 Al 2017/06/16
Mitjana d'Elo1864
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització20.05.2017 00:53:35, Creador/Darrera càrrega: escola d'escacs d'osona

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 5 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
PartidesHi ha 49 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

5. Ronda El 2017/05/19 A les 21:00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
13Soler Colome Valenti 21574 1 - 0 Reyes Menendez Antonio 201415
21MKBosch Porta David 22543 1 - 03 Costa Trave Jaume 20997
39Centelles Vives Aleix 20843 0 - 13 MKFabre Massana Miquel 22252
411Turon Mora Joan 20613 ½ - ½3 Mas Recorda Pere 21484
55Simon Del Sol Jaume 21073 1 - 03 Ruiz Planas Adelito 198418
620Ramos Aguayo Josep Joan 19523 - - +3 Sanz Ogaya Mario 21006
731Lucena Perianez Jordi 18683 ½ - ½3 Abreu Flores Daniel 20928
813Sola Lluch Miquel 2032 ½ - ½3 Bouzas Arcos Juan Manuel 200117
924Vicente Soriano Josep 1917 1 - 0 Valero Soler Jaume 202414
1026Barea Serra Josep 1908 0 - 1 Martin Ares Miguel Angel 195619
1110Cordomi Forns Francesc 20812 1 - 0 Perez Roses Sergi 186832
1236Barcons Gallach Alfons 18352 0 - 12 Urena Casacuberta Lluis 204412
1345Riera Mestres Josep 18012 0 - 12 Rius Soler Benjami 200516
1421Flores Munoz Daniel 19352 0 - 12 Barcons Rovira Jordi 180941
1547Martinez Medina Jose Juan 17832 0 - 12 Ruiz Rodriguez Ferran 188828
1629Saborit Verdaguer Roger 18822 0 - 12 Viaplana Puigdomenech Santi 173951
1733Yanguas Martinez Hermogenes 18482 1 - 02 Salinas Duffo Gaspar 169559
1822Abreu Guerrero J.Antoni 1922 1 - 0 Bellpuig Mencos Gerard 180444
1927Mas Sayos Lluis 1900 0 - 1 Marso Anglada Oriol 180843
2038Nicomedes Carmona Jose 1817 0 - 1 Argemi Camp Jaume 187030
2160Romano Cases Jordi 1682 ½ - ½ Ribas Baraldes Arnau 183735
2240Soler Colome Juan 1811 1 - 0 Martinez Navaro Josep M 183537
2325Melich Martinez Josep 19161 1 - 01 Carvajal Rodriguez Juan 170256
2462Genis Traveria Ferran 16561 0 - 11 Garcia Torres Adolfo 178646
2549Castells Garriga Pere 17601 - - +1 Castano Sanchez Tomas 165264
2652Cregut David Jean Louis 17361 1 - 01 Vilalta Noguera Laura 170057
2766Barres Roca Francesc 15501 0 - 11 Barcons Gallach Salvador 173453
2868Izquierdo Fuster Joan 15441 0 - 11 Amoros Carafi Marc 170655
2961Masclans Badia Xavier 16811 + - -½ Chavero Falero Alfonso 176248
3050Salinas Perez Gonzalo 17430 1 - 00 Valls Matheu Albert 160965
3163Perez Ronquillo Santi 16540 1 - 00 Espanol Bada Nuria 154967
3223Roquet Estrada Albert 19223 0 Sense emparellar
3334Puigdueta Xalabarder Antoni 1840 0 Sense emparellar
3439Garcia Cachinero Jesus 18152 0 Sense emparellar
3542Lopez Torralba Oscar 18092 0 Sense emparellar
3654Lopez Sanchez Pedro 17121 0 Sense emparellar
3758Xofra Lopez Eduard 1700½ 0 Sense emparellar