Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 21:25:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
Երևանի մ.10տ. առաջնություն
Ultima actualizare22.02.2017 09:46:44, Creator/Last Upload: Chess House
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
Tip
1
Հայրապետյան Էդգար
ARM
2012
2
Մեսրոպյան Հայկ
ARM
2004
3
Հովյան Նիկոլայ
ARM
1984
4
Ղազարյան Դավիթ
ARM
1984
5
Մուրադյան Անահիտ
ARM
1983
6
Փաշիկյան Ռուդոլֆ
ARM
1979
7
Արամյան Խաչիկ
ARM
1972
8
Դավթյան Արա
ARM
1969
9
Հակոբյան Մենուա
ARM
1963
10
Խաչատրյան Նարեկ Ս.
ARM
1959
11
Օհանյան Երվանդ
ARM
1947
12
Մարտիկյան Նարեկ Տ.
ARM
1945
13
Գևորգյան Դավիթ
ARM
1939
14
Խաչատրյան Էրիկ Վր.
ARM
1926
15
Ալեքսանյան Դավիթ
ARM
12
16
Թունյան Նարեկ Ս.
ARM
12
17
Միտոյան Ժորես
ARM
12
18
Շահինյան Վլադիմիր
ARM
12
19
Սարգսյան Լիլիթ
ARM
12
20
Ագասարով Բենիկ
ARM
11
U8
21
Անդրեասյան Էդգար
ARM
11
22
Գաբրիելյան Վալերի
ARM
11
23
Կարապետյան Վիգեն
ARM
11
24
Հակոբյան Ալլեն
ARM
11
25
Հայրյան Տիրան
ARM
11
26
Մուշեղյան Էմիլ
ARM
11
27
Վահանյան Լևոն
ARM
11
28
Ասլանյան Արթուր
ARM
10
U8
29
Բոտոյան Արմեն
ARM
10
U8
30
Գասպարյան Արմեն
ARM
10
31
Գեոկչյան Խաչատուր
ARM
10
32
Գրիգորյան Էդվարդ
ARM
10
33
Գրիգորյան Նարեկ Էդգարի
ARM
10
34
Գևորգյան Գագիկ
ARM
10
35
Եղիազարյան Տիգրան
ARM
10
36
Թության Հակոբ
ARM
10
37
Խալաթյան Սարգիս
ARM
10
38
Խաչատրյան Դավիթ
ARM
10
U8
39
Խաչատրյան Էդուարդ
ARM
10
40
Կոստանյան Դավիթ
ARM
10
41
Հակոբյան Ռուբեն
ARM
10
42
Հակոբյան Վալերի
ARM
10
43
Հովսեփյան Էդիկ
ARM
10
44
Մակարյան Հայկ
ARM
10
45
Մարտիրոսյան Շահեն
ARM
10
46
Միրզոյան Հովհաննես
ARM
10
U8
47
Մկրտչյան Արարատ
ARM
10
48
Մկրտչյան Գոռ
ARM
10
49
Մկրտչյան Համլետ
ARM
10
50
Մկրտչյան Հովհաննես
ARM
10
51
Նավոյան Գագիկ
ARM
10
U8
52
Շիրինյան Ռոբերտ
ARM
10
53
Պետրոսյան Ռաֆայել
ARM
10
54
Պողոսյան Սամվել
ARM
10
55
Սագսյան Դավիթ Կ.
ARM
10
56
Սահակյան Ռոբերտ
ARM
10
57
Սայադյան Նարեկ
ARM
10
58
Սարգսյան Էմիլ
ARM
10
59
Սեդրակյան Արայիկ
ARM
10
60
Ստեփանյան Աշոտ
ARM
10
61
Ստեփանյան Մանվել
ARM
10
62
Ստեփանյան Մերուժան
ARM
10
63
Վարդանյան Մամիկոն
ARM
10
U8
64
Բուռնազյան Էրիկ
ARM
9
65
Գևորգյան Էմիլ Արամի
ARM
9
66
Սողոմոնյան Տիգրան
ARM
9
U8
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use