Vuite Torneig Obert Ciutat de l''Hospitalet Jake Club II Memorial Juan Ponce

Darrera actualització29.05.2017 19:36:14, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d’escacs (2)

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 8 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
PartidesHi ha 70 partides per descarregar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

8. Ronda El 2017/05/27 A les 17.00

T.Núm.NomEloPts. ResultatPts. NomEloNúm.
19Ayala Abenza Jose Luis 19976 ½ - ½ FMCapellades Subirana Marc 21811
211Aracil Campoy Manuel 1934 0 - 15 Layola Barrionuevo Javier 20128
37Cervello I Tost Roger 20125 0 - 15 Garcia Ruiz Adrian 191614
413Rivera Padron Joaquin 19225 0 - 15 Bernat Ernest 186919
516Gil Vega Marcel 18875 ½ - ½5 Palomares Fite Jordi 189615
620Pallares Gurrea Aitor Alexand 1825 0 - 1 Puertas Manzano Jose Luis 21023
74Lopez Baena David 2028 1 - 0 Maqueda Berdugo Francisco 174629
821Flores Linan Jose Luis 1823 0 - 14 Rodriguez Regull German 20186
92MKGomez-Pardo Gordillo Victor 21524 1 - 04 Salazar Navas Josep 174430
105Masferrer Niubo Enric 20204 1 - 04 Varela Cuadrado Cesar 173432
1110Daguro Dasalla Armando 19614 1 - 04 Villa Cardenas Jorge 169437
1218Pinilla Sanchez Josep A. 18704 1 - 04 Fernandez Benito Carlos Pablo 161040
1327Peris Morte Joaquim 17594 0 - 14 Martinez Balaguer Josep 176925
1436Escoriza Lusilla Pedro 16994 0 - 14 Monteagudo Aguilera Maximo 176126
1512Espuny Vinye Ramon 1932 1 - 0 Fernandez Benito Fco.Javier 170934
1648Paez Nunez David 1513 ½ - ½ Bonay Toscas Santiago 181822
1724Ysern Comas Juan Antonio 1810 1 - 0 Lopez Arjona Emilio 155944
1839Saez Ortega Jose 1622 0 - 1 Gomez-Pardo Criado Juan Anton 174928
1933Valbuena Castro Gregorio 1728 0 - 1 Clanchet Olle Josep 169338
2054Moreno Lopez Maximiliano 13263 + - -3 Vetrugno Marco 174431
2141Arroyo Garcia Francisco 16043 0 - 13 Granada Pellicer Pau 145650
2249Aunes Cabanero Jose 14753 0 - 13 Tortosa Moros Joan 159042
2343Suarez Garcia Mario 15843 1 - 03 Khmaruk Andrei 137452
2445Banzo Sabate David 15523 0 - 13 Membrives Pino Didac 170060
2558Martinez Herrador Octavio 17253 0 - 13 Lopez Cortes Aitor Jose 154646
2657Martinez Garcia Xavier 18023 0 - 13 Castro Estrella Joan Gabriel 151647
2761Prats Mir Sergi 1700 - - +3 Escoriza Gallardo Pedro 131055
2823Madrid Sole Antonio 1817 1 - 0 Escoriza Lusilla Laura 159667
2970Quispe Tapia Adrian Jairo 15782 1 - 02 Muntane Munte Josep Maria 119556
3059Membrives Cano Diego 17002 1 - 02 Martin Martinez Ana Maria 159168
3174Alia Castillejos Ferran 14982 0 - 12 Rondoni Garcia Oscar 168864
3269Parreno Benitez Ivan 15881 1 - 01 Ramirez Tapia Dafne 152873
3372Antolinos Lascons Cornelia 15641 0 - 11 Alia Castillejos Julia 156671
3417Valarezzo Ricard Pedro 18810 0 Sense emparellar
3535Romero Funieles Rafael 17040 0 Sense emparellar
3651Rojas Portilla Fabian 14460 0 Sense emparellar
3753Valcarcel Paz Ramon 13392 0 Sense emparellar
3862Rueda Grau Marc 17000 0 Sense emparellar
3963Cevallos Fajardo Manuel Marce 16932 0 Sense emparellar
4065Baroja Allo Carlos 16702 0 Sense emparellar
4166Gonzales Torres Jesus Eduardo 16332 0 Sense emparellar
4275Vazquez Valero Diego 14601 0 Sense emparellar
4376Sordo Pardo Arturo 13661 0 Sense emparellar
Advertisement
Advertisement