Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 16:33:24
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
TEMPO 04-02-2017 RSK
Zadnja izmjena04.02.2017 17:38:21, Creator/Last Upload: IA Mammadzade Nurali
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
FED
Rtg
1
FM
Asadli Vugar
13405764
AZE
2427
2
FM
Zeynalov Farid
13402250
AZE
2287
3
Zeynalli Rashad
13403320
AZE
2225
4
Babazada Khazar
13413554
AZE
2005
5
Kazimov Eynur
13428055
AZE
1983
6
Novruzov Emin
13403516
AZE
1942
7
Mammadova Aysel
13402161
AZE
1927
8
WCM
Allahverdiyeva Ayan
13412590
AZE
1918
9
Suleymanli Zaur
13419390
AZE
1906
10
Ismayilzada Ismayil
13413759
AZE
1820
11
Baghirov Ramis
13402170
AZE
1816
12
Gasimov Kanan
13415867
AZE
1726
13
Huseynli Agil
13423410
AZE
1725
14
Feyziyev Mirmusa
13415549
AZE
1723
15
Nasirov Elchin
13408330
AZE
1629
16
Aliyev Toghrul
13418564
AZE
1617
17
Orujov Nazim
13425684
AZE
1612
18
Rzayev Hasan-Agha
13404245
AZE
1592
19
Israfilov Emil
13423029
AZE
1586
20
Guliyev Ali
13422820
AZE
1503
21
Ismayilov Rasim
13416553
AZE
1458
22
Anjuta Seymur
13418718
AZE
1454
23
Talibov Uzeyir
13414011
AZE
1452
24
Akhmedov Novruz
13425102
AZE
1426
25
Akhundov Akif
13418556
AZE
1417
26
CM
Suleymanov Ali
13418548
AZE
1390
27
Javadov Habil
13424165
AZE
1381
28
Garayev Maharram
13416430
AZE
1371
29
Seyidli Mirmohsun
13420526
AZE
1337
30
Valiyev Shahin
13424203
AZE
1314
31
Aghayev Ismayil
13424696
AZE
1311
32
Akhundova Nargiz
13419897
AZE
1307
33
Ahmadov Ramil
13422642
AZE
1298
34
Hasanguliyev Ali
13413686
AZE
1297
35
Shukurova Aydan
13415000
AZE
1294
36
Aghayev Nihad
13424270
AZE
1293
37
Huseynzade Tamerlan
13425595
AZE
1291
38
Pashayeva Jamila
13417533
AZE
1245
39
Mustafayev Shahin
13425854
AZE
1238
40
Huseynli Murad
44161166
RUS
1186
41
Karimov Ibrahim
13422278
AZE
1127
42
Babayev Turan
AZE
1900
43
Manafov Yusif
13423657
AZE
1900
44
Hasanaliyev Zaur
AZE
1850
45
Huseynov Rasim
13423380
AZE
1850
46
Ismayilov Elvin
AZE
1850
47
Levashov Batir
13420844
AZE
1850
48
Mammadov Anar
AZE
1850
49
Najafov Rufat
13417347
AZE
1850
50
Abbasov Anar
AZE
1800
51
Abilov Babek
AZE
1800
52
Ahmadov Ramil Islam
AZE
1800
53
Amirov Fariz
AZE
1800
54
Binnatzada Davud
AZE
1800
55
Davudov Tunar
13422316
AZE
1800
56
Heydarov Elsev
13422839
AZE
1800
57
Humbataliyev Azizaga
AZE
1800
58
Levashov Mintimer
13420852
AZE
1800
59
Macidov Javidan
AZE
1800
60
Seyidli Mirfamil
13425633
AZE
1800
61
Aliyeva Nigar
AZE
1700
62
Abbasov Amin
13421263
AZE
1600
63
Balayeva Kamilla
13428500
AZE
1600
64
Ismayilova Khanim
AZE
1600
65
Mammadova Gulay
13417878
AZE
1600
66
Mammadov Ilham
AZE
1400
67
Mustafazade Adil
13424220
AZE
1400
68
Nasraddinov Huseyn
AZE
1400
69
Oruj Selcan
AZE
1400
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead