Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovstvi Cech mladeze do 12 let

Poslední aktualizace31.10.2009 12:26:56, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Startovní listina

Čís.JménoFEDRtgKlub/Místo
1Pulpan JakubCZE19072222 Sk Polabiny
2Pajersky MichalCZE1686Tj Desko Liberec
3Vykouk JanCZE1675Ddm Most
4Rydl JiriCZE1642Tj Spartak Vlasim
5Abelyan MuradCZE1613Tj Bohemians Praha
6Ptacek TomasCZE1597Sokol Hradec Kralove
7Pychova NelaCZE1595Tj Spartak Vlasim
8Reznicek DominikCZE15942222 Sk Polabiny
9Jandl VojtechCZE1586Sachklub Tabor
10Dolezalova LadaCZE1583Sachklub Tabor
11Horak AlesCZE1569Tj Sokol Udlice
12Vasicek TomasCZE1561Sokol Domazlice
13Liska JiriCZE1551Sk Zs Tyrsova Ceska Lipa
14Kastl DanielCZE1546Sk Most
15Kozusek DanielCZE1494Sachova Skola Panda Rychn
16Pulpan MatejCZE14912222 Sk Polabiny
17Gregor JiriCZE1466Sachova Skola Panda Rychn
18Hanzlik TomasCZE1438Sk Most
19Steinhauser VaclavCZE1431Remdih Strmilov
20Novotna BarboraCZE1428Tj Desko Liberec
21Zilavy JanCZE1422Sachklub Tabor
22Kostelecky DanielCZE1409Sokol Praha-Kobylisy
23Hofman OskarCZE14082222 Sk Polabiny
24Starychfojtu JosefCZE1407Sk Revnice
25Wagner VojtechCZE1391Sk Ortex-Reta Hradec Kral
26Mackova VeronikaCZE1381Sk Praha-Smichov
27Trojak BenediktCZE1377Sachklub Tabor
28Krupicka JosefCZE1372Sk Praha-Smichov
29Filip VojtechCZE1367Tj Spartak Vlasim
30Bocek LukasCZE1354Sk Medvedi Zvole
31Novak LukasCZE1351Sachklub Tabor
32Simon LukasCZE1333Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt
33Stich JanCZE1324Ddm Most
34Slovak KilianCZE1266Sokol Praha-Kobylisy
35Benesova MartinaCZE1250Ddm Most
36Brejnik GustavCZE1250Klub Sachistu Steti
37Dolecek MatejCZE1250Tj Lanskroun
38Flachs RadekCZE1250Sk Decin
39Furbacher MilanCZE1250Sk Sokol Klatovy
40Gabriel PatrikCZE1250Tj Auto Skoda Mlada Boles
41Gruber TomasCZE1250Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt
42Hejduk MiroslavCZE1250Tj Desko Liberec
43Hora FilipCZE1250Ddm Most
44Hradecky OndrejCZE1250Tj Desko Liberec
45Jires MichalCZE1250Sachova Skola Panda Rychn
46Kolomy AdamCZE1250Tj Lanskroun
47Kupsa MatejCZE1250Tj Lanskroun
48Liptak ZdenekCZE1250Banik Hexion Sokolov
49Nuc KrystofCZE1250Qcc Ceske Budejovice, Spo
50Suchomelova SimonaCZE1250Tj Jiskra Havlickuv Brod
51Visek OndrejCZE1250Sk Ddm Slany
52Zateckova KarolinaCZE1250Sk Decin
53Zitkova KristynaCZE1250Sk Ddm Plana U Mar.Lazni
54Nemcova KamilaCZE1100Sk Oaza Praha
55Pokorna JanaCZE1100Sk Rakovnik
56Suchomel JanCZE1100Tj Jiskra Havlickuv Brod
57Truksa VaclavCZE1100Tj Slavoj Tachov, O.S.
58Vlach DanielCZE1100Sachklub Tabor
59Ambrozova LucieCZE1000Sk Svitavy
60Broz JakubCZE1000Sk Karlovy Vary
61Bures MartinCZE10002222 Sk Polabiny
62Cach JakubCZE10002222 Sk Polabiny
63Chvatil SimonCZE1000Sk Ortex-Reta Hradec Kral
64Dedkova KlaraCZE1000Sk Svitavy
65Dunder OndrejCZE1000Tj Bohemians Praha
66Hofmanova VilmaCZE10002222 Sk Polabiny
67Holaskova VeronikaCZE1000Tj Jiskra Usti Nad Orlici
68Horejsi KaterinaCZE1000Tj Kaucuk Kralupy Nad Vlt
69Kabelka OndrejCZE1000Sk Ad Jicin
70Kabelka TomasCZE1000Sk Ad Jicin
71Kalinova EliskaCZE1000Sk Spartak Usti N.L.
72Kubal OndrejCZE1000Sokol Domazlice
73Maslo OndrejCZE1000Sk Medvedi Zvole
74Nemcova KarinCZE1000Sk Oaza Praha
75Romaniuk OndrejCZE1000Tj Jiskra Tanvald
76Rosenbaumova LeaCZE1000Sachovy Klub Zdice
77Sejak MichalCZE1000Sk Line
78Sulc MarekCZE1000Sk Svitavy
79Vrecion JiriCZE1000Sachovy Klub Zdice
80Vystrcil MartinCZE1000Tj Tourist Biomedica Rica
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž