32. ROČNÍK BOHUSLAVICE OPEN 2017 10. ROČNÍK GRAND PRIX ČR V RAPID ŠACHU 2016-2017Poslední aktualizace22.04.2017 16:17:41, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 47
Startovní listina
Čís. | | Jméno | FED | RtgFIDE | pohlaví | Klub/Místo |
1 | GM | Navara David | CZE | 2703 | | 1. Novoborský ŠK |
2 | IM | Plát Vojtěch | CZE | 2564 | | ŠK JOLY Lysá nad Labem |
3 | IM | Zwardoň Vojtěch | CZE | 2492 | | Beskydská šachová škola z.s. |
4 | IM | Zpěvák Pavel | CZE | 2424 | | Tatran Litovel |
5 | IM | Kriebel Tadeáš | CZE | 2396 | | 1. Novoborský ŠK |
6 | IM | Bureš Jaroslav | CZE | 2383 | | ŠK AD Jičín |
7 | IM | Vesselovsky Serguei | CZE | 2361 | | Beskydská šachová škola z.s. |
8 | FM | Malík Jan | CZE | 2325 | | TJ Ostrava |
9 | FM | Holemář David | CZE | 2288 | | Moravská Slavia Brno |
10 | FM | Břečka Ivan | CZE | 2275 | | TJ Ostrava |
11 | FM | Vrána František | CZE | 2252 | | ŠK Staré Město |
12 | FM | Sobek Jaroslav | CZE | 2216 | | ŠK Karviná o.s. |
13 | IM | Michenka Jozef | CZE | 2190 | | ŠK HM Ostrava |
14 | IM | Klíma Lukáš | CZE | 2190 | | ŠK Slavoj Poruba |
15 | | Machýček Lubomír | CZE | 2179 | | TJ Studénka |
16 | FM | Čempel Jaroslav | CZE | 2177 | | Slezan Opava |
17 | | Orzechowski Jacek | POL | 2177 | | KSz SILESIA Raciborz |
18 | | Židek Václav | CZE | 2166 | | Slezan Opava |
19 | | Rakús Pavel | CZE | 2165 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
20 | | Muratidis Nikos | CZE | 2160 | | Slezan Opava |
21 | | Gibiec Ernest | CZE | 2155 | | Slavoj Český Těšín |
22 | | Šplíchal Stanislav | CZE | 2142 | | TJ Ostrava |
23 | | Weissmann Lukáš | CZE | 2133 | | Sokol Dobrá |
24 | | Slepov Kyryl | CZE | 2125 | | VSK Universita Brno |
25 | FM | Fiřt Stanislav | CZE | 2115 | | ŠK HM Ostrava |
26 | FM | Lys Josef | CZE | 2109 | | Sokol Dobrá |
27 | | Didi Jan | CZE | 2105 | | TJ Ostrava |
28 | | Zimniok Lubomír | CZE | 2101 | | ŠK Karviná o.s. |
29 | FM | Markovič Ivan | CZE | 2095 | | ŠK Hustopeče |
30 | | Šnyta Zdeněk | CZE | 2092 | | ŠKTP Hrabyně |
31 | | Jelínek Marek | CZE | 2091 | | TJ Ostrava |
32 | | Očkay Tomáš | CZE | 2089 | | ŠK Slavoj Poruba |
33 | | Bureš Martin | CZE | 2080 | | Baník Havířov |
34 | | Slavinský Rostislav | CZE | 2078 | | TJ Nový Jičín |
35 | | Záleský Karel | CZE | 2072 | | Slezan Opava |
36 | | Staněk Stanislav | CZE | 2061 | | Jezdci Jundrov |
37 | | Kaminský Rudolf | CZE | 2060 | | TJ Slovan Havířov |
38 | | Suchánek Miroslav | CZE | 2048 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
39 | | Cudnik Andrzej | POL | 2045 | | Rybnik |
40 | | Bulava Petr | CZE | 2042 | | Baník Havířov |
41 | | Byma Pavel | CZE | 2025 | | ŠO TJ Velká Polom |
42 | | Vysoglad Petr | CZE | 2020 | | Beskydská šachová škola z.s. |
43 | | Podlesný Pavel | CZE | 2015 | | Baník Havířov |
44 | | Olšar Robin | CZE | 2001 | | Slezan Opava |
45 | | Krupa Radim | CZE | 1991 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
46 | | Káňa Pavel | CZE | 1989 | | ŠK Karviná o.s. |
47 | | Beneš Miroslav | CZE | 1979 | | Slavia Kroměříž |
48 | | Stonawski Igor | CZE | 1977 | | Slavoj Český Těšín |
49 | | Cieslak Wiktoria | POL | 1976 | w | Rybnik |
50 | | Vránová Zdeňka | CZE | 1975 | w | ŠK Staré Město |
51 | | Tioka Zdeněk | CZE | 1973 | | Jezdci Jundrov |
52 | | Nováček Pavel | CZE | 1971 | | TJ Mariánské Hory |
53 | | Holeček Vladimír | CZE | 1963 | | Beskydská šachová škola z.s. |
54 | | Bačák Petr | CZE | 1957 | | Slavia Kroměříž |
55 | | Pavera Vít | CZE | 1956 | | Orel Opava |
56 | | Weczerek Marek | CZE | 1952 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
57 | | Malinovský Petr | CZE | 1948 | | Lokomotiva Krnov |
58 | | Hasinski Krystian | POL | 1944 | | TS Kuźnia Rybnik |
59 | | Vitásek Tomáš | CZE | 1940 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
60 | | Urbanik Lukas | SVK | 1938 | | |
61 | | Hapka Tomáš | CZE | 1932 | | ŠK Rajnochovice |
62 | | Vlachopulos Georgis | CZE | 1931 | | Sokol Vrbno p/P |
63 | | Lamper Vlastimil | CZE | 1921 | | ŠK Rajnochovice |
64 | | Melecký Jaroslav | CZE | 1914 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
65 | | Šrámek Tomáš | CZE | 1907 | | SK Slavia Orlová |
66 | | Šrámek Ondřej | CZE | 1906 | | SK Slavia Orlová |
67 | | Dvořák Vladimír | CZE | 1904 | | SK ROŠÁDA Prostějov |
68 | | Uhlíř Jiří | CZE | 1903 | | ŠK Rajnochovice |
69 | | Dostál Petr | CZE | 1902 | | ŠK Slavoj Poruba |
70 | | Podlesný Petr | CZE | 1894 | | Baník Havířov |
71 | | Kozelský Marek | CZE | 1863 | | ŠK Šenov |
72 | | Klobouk Jiří | CZE | 1862 | | ŠO U Lípy Malé Hoštice |
73 | FM | Bharadwaj Dhanush | IND | 1857 | | Indie |
74 | | Hyrš Martin | CZE | 1853 | | ŠK Duras BVK |
75 | | Jureček Daniel | CZE | 1842 | | Orel Opava |
76 | | Cyroň Karel | CZE | 1840 | | ŠK Hošťálkovice |
77 | | Brácha Pavel | CZE | 1829 | | SK ROŠÁDA Prostějov |
78 | | Husár Ivo | CZE | 1828 | | ŠO TJ Velká Polom |
79 | | Krampol Vladimír | CZE | 1825 | | SK Stonava |
80 | | Zielinski Hubert | POL | 1817 | | |
81 | | Bergloviec Jan | CZE | 1814 | | ŠK POGO Budišov n/B. |
82 | | Bělka Lubomír | CZE | 1814 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
83 | | Godovský Jiří | CZE | 1811 | | SK Kravaře |
84 | | Šoki Zdeněk | CZE | 1805 | | Sokol Vítkovice |
85 | | Štec František | CZE | 1794 | | TJ Spartak Přerov |
86 | | Skalka Jan | CZE | 1791 | | ŠK Veselí n/M |
87 | | Crha Břetislav | CZE | 1788 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
88 | | Novotný Radim | CZE | 1783 | | Slavoj Český Těšín |
89 | | Špála Jiří | CZE | 1783 | | TJ Ludgeřovice, z.s. |
90 | | Kramář Lumír | CZE | 1779 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
91 | | Jančálek Jan | CZE | 1776 | | TJ Vítkov |
92 | | Opluštil Jiří | CZE | 1773 | | Spartak Bílovec |
93 | | Bienek Petr | CZE | 1770 | | TJ Nový Jičín |
94 | | Bayer Vlastimil | CZE | 1769 | | ŠK Hošťálkovice |
95 | | Brezík Petr | CZE | 1767 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
96 | | Nešpor Ivan | CZE | 1765 | | ŠK Šenov |
97 | | Zpěváková Kateřina | CZE | 1747 | w | Spartak Uherský Brod |
98 | | Folwarczný Jiří | CZE | 1747 | | ŠK Karviná o.s. |
99 | | Vavřínek Radomír | CZE | 1736 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
100 | | Petrov Nikolaj | CZE | 1732 | | ŠK Šenov |
101 | | Káňa Zdeněk | CZE | 1731 | | Tatra Kopřivnice |
102 | | Glinz Leo | CZE | 1730 | | SK Kravaře |
103 | | Tkadleček Petr | CZE | 1728 | | TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek |
104 | | Brzezny Petr | CZE | 1722 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
105 | | Herman Pavel | CZE | 1721 | | Dynamo DP Ostrava |
106 | | Skalka Michal | CZE | 1719 | | ŠK Veselí n/M |
107 | | Marčík Miroslav | CZE | 1717 | | ŠK U Freda Darkovičky |
108 | | Zgraja Hubert | POL | 1706 | | KSz SILESIA Raciborz |
109 | | Peťovský Ľudovít | CZE | 1705 | | Slezan Opava |
110 | | Repák Jan | CZE | 1699 | | TJ Ostrava |
111 | | Broskevič Lumír | CZE | 1694 | | ŠK Šenov |
112 | | Macura Jiří | CZE | 1689 | | neregistrovaný |
113 | | Petřik Alfred | CZE | 1688 | | SK Kravaře |
114 | | Vlček Antonín | CZE | 1685 | | TJ Vítkov |
115 | | Duda Ondřej | CZE | 1674 | | ŠK 1935 Bolatice, z.s. |
116 | | Benek Jiří | CZE | 1670 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
117 | | Kaczmarczyk Jakub | POL | 1643 | | MKS Rokita Brzeg Dolny. |
118 | | Růžička Lubomír | CZE | 1642 | | Sokol Vítkovice |
119 | | Meisel Karel | CZE | 1638 | | ŠK GOBE Píšť |
120 | | Ramian Zdeněk | CZE | 1635 | | TJ Mariánské Hory |
121 | | Kwiatkowski Zygmunt | POL | 1635 | | KSz SILESIA Raciborz |
122 | | Binar Vítězslav | CZE | 1630 | | Orel Opava |
123 | | Schoffer Martin | CZE | 1626 | | ŠK Šenov |
124 | | Tesárek Adolf | CZE | 1623 | | TJ Hradec n/Moravicí |
125 | | Skuplík Jaroslav | CZE | 1621 | | SK Kravaře |
126 | | Smuda Tomasz | POL | 1614 | | UKS Mat Zabrze-Grzybowice |
127 | | Glacner Karel | CZE | 1610 | | ŠK Bystrc Oilers |
128 | | Kořínek Jaroslav | CZE | 1606 | | TJ Mariánské Hory |
129 | | Šíma Patrik | CZE | 1601 | | TJ Ludgeřovice, z.s. |
130 | | Malina Roman | CZE | 1596 | | ŠK Slavoj Poruba |
131 | | Machura Jaroslav | CZE | 1583 | | |
132 | | Jeziorski Piotr | CZE | 1563 | | LKS Tworków |
133 | | Bagar Miroslav | CZE | 1562 | | Sokol Vítkovice |
134 | | Karásek Jaroslav | CZE | 1559 | | ŠK POGO Budišov n/B. |
135 | | Fojtík Josef | CZE | 1558 | | ŠK U Freda Darkovičky |
136 | | Gajda Rostislav | CZE | 1541 | | VOKD Poruba |
137 | | Gadas Lukáš | CZE | 1531 | | ŠK Rajnochovice |
138 | | Strachota Jan | CZE | 1518 | | ŠK GOBE Píšť |
139 | | Kympergr Vojtěch | CZE | 1511 | | TJ Spartak Přerov |
140 | | Sudolský Jan | CZE | 1502 | | VOKD Poruba |
141 | | Panek Bartosz | POL | 1502 | | UKS "Ognisko" Rydułtowy |
142 | | Falhar Břetislav | CZE | 1480 | | Spartak Bílovec |
143 | | Vojvodík Robert | CZE | 1472 | | Orel Opava |
144 | | Gemsová Tereza | CZE | 1451 | w | ŠK TJ Dolní Benešov |
145 | | Blokscha Vladimír | CZE | 1426 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
146 | | Ludvová Marie | CZE | 1425 | w | Sokol Vítkovice |
147 | | Pirhala Ladislav | CZE | 1422 | | Dynamo DP Ostrava |
148 | | Sekanina Petr | CZE | 1413 | | SK Slavia Orlová |
149 | | Hruška Stanislav | CZE | 1408 | | ŠK Šenov |
150 | | Kubiczek Michal | CZE | 1408 | | Šachová akademie Ostrava |
151 | | Cieslak Waldemar | POL | 1403 | | |
152 | | Slanina Maxmilián | CZE | 1401 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
153 | | Peterek Zbyněk | CZE | 1400 | | TJ Ostrava |
154 | | Nezval Jiří | CZE | 1396 | | TJ Slovan Havířov |
155 | | Glabasňa Tomáš | CZE | 1392 | | SK Kravaře |
156 | | Piechota Kamil | POL | 1387 | | UKS Ognisko Rydułtowy |
157 | | Kampík David | CZE | 1382 | | ŠK 1935 Bolatice, z.s. |
158 | | Wojtek Grzegorz | POL | 1371 | | LKS Tworków |
159 | | Strachota Tomáš | CZE | 1365 | | Beskydská šachová škola z.s. |
160 | | Cieslak Jessica | POL | 1338 | w | |
161 | | Mrázek Roman | CZE | 1308 | | Rychvaldský spolek šachový 1945 |
162 | | Kopecký Matěj | CZE | 1287 | | Zbrojovka Vsetín |
163 | | Konderla Matej | CZE | 1287 | | |
164 | | Brzyszkowski Robert | POL | 1267 | | Rybnik |
165 | | Langer Rudolf | CZE | 1243 | | Spartak Bílovec |
166 | | Bulenda Rafal | POL | 1235 | | LKS Tworków |
167 | | Křefký Jakub | CZE | 1226 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
168 | | Brzyszkowski Zbigniew | POL | 1198 | | Rybnik |
169 | | Kraus Rudolf | CZE | 1197 | | Slavoj Český Těšín |
170 | | Stonawski Krystian | CZE | 1171 | | Slavoj Český Těšín |
171 | | Traczyk Kinga | POL | 1136 | w | K.Sz. Zefir Boguszowice |
172 | | Nezval Filip | CZE | 1121 | | TJ Slovan Havířov |
173 | | Tlon Michal | POL | 1063 | | LKS Tworków |
174 | | Pastuszka Igor | POL | 1014 | | K.Sz. Zefir Boguszowice |
175 | | Škrobánek Vít | CZE | 1000 | | TJ Hradec n/Moravicí |
176 | | Klein Jiří | CZE | 1000 | | TJ Hradec n/Moravicí |
177 | | Lička Alfons | CZE | 1000 | | ŠK U Freda Darkovičky |
178 | | Řičica Lubomír | CZE | 1000 | | ŠK Hodonín |
179 | | Chvěja Roman | CZE | 1000 | | ŠK U Freda Darkovičky |
180 | | Moravec Jindřich | CZE | 1000 | | ŠK U Freda Darkovičky |
181 | | Zdražila Jaromír | CZE | 1000 | | ŠO TJ Velká Polom |
182 | | Hampl Pavel | CZE | 1000 | | ŠO TJ Velká Polom |
183 | | Peřina Stanislav | CZE | 1000 | | SK Kravaře |
184 | | Kučera Tomáš | CZE | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
185 | | Lacina Josef | CZE | 1000 | | ŠK Dubňany o.s. |
186 | | Nezval Petr | CZE | 1000 | | TJ Slovan Havířov |
187 | | Bitta Ondřej | CZE | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
188 | | Hranoš Marek | CZE | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
189 | | Melecký Martin | CZE | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
190 | | Křefký Ondřej | CZE | 1000 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
191 | | Byma Michael | CZE | 1000 | | ŠO TJ Velká Polom |
192 | | Doležal Daniel | CZE | 1000 | | Slavoj Český Těšín |
193 | | Kopecký Michal | CZE | 1000 | | TJ Hradec n/Moravicí |
194 | | Kotas Adam | CZE | 1000 | | Slavoj Český Těšín |
195 | | Moravec Hynek | CZE | 1000 | | TJ Hradec n/Moravicí |
196 | | Rosenbaum Dominik | CZE | 1000 | | TJ Hradec n/Moravicí |
197 | | Bharadwaj Ajrun | IND | 1000 | | Indie |
198 | | Jeziorski Pavel | POL | 1000 | | LKS Tworków |
199 | | Kula Anna | POL | 1000 | w | KS "Roszada " Żory |
200 | | Kula Tomasz | POL | 1000 | | KS "Roszada " Żory |
|
|
|
|
|
|
|