Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor škol Ústeckého kraje, kategorie 1. stupeň základních škol

Poslední aktualizace01.02.2017 15:43:52, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Nejlepší hráči: podle bodů

Minimální požadovaný počet partií: 60%

Board 1
Poř.JménoRtgFIDERtgNDružstvoBody%Partie
1Hrubec Adam1301ZŠ a MŠ Povrly A7,0100,07
2Jirotová Eliška1276ZŠ Školní Štětí5,083,36
3Semová Lada12014. ZŠ V. Talicha Most5,071,47
4Hübl Dominik1197ZŠ Buzulucká Teplice4,057,17
5Nádaský Matyáš1000ZŠ Duhová cesta Chomutov3,060,05
6David Ondřej1000ZŠ Vojnovičova Ústí2,033,36
7Kolouch Petr1000ZŠ a MŠ Povrly B2,033,36
8Mrkvan František0ZŠ E. Krásnohorské Ústí1,020,05
9Krupka Aleš1000ZŠ J. A. Komenského Louny1,016,76
Board 2
Poř.JménoRtgFIDERtgNDružstvoBody%Partie
1Šíp Marek1273ZŠ a MŠ Povrly A7,0100,07
2Veverka Vladimír11134. ZŠ V. Talicha Most6,085,77
3Kubín Samuel1000ZŠ a MŠ Povrly B4,066,76
4Češpiva Jakub1015ZŠ Buzulucká Teplice4,057,17
5Nguyen Huy Hoang1068ZŠ E. Krásnohorské Ústí3,570,05
6Lev Lukáš1072ZŠ Školní Štětí3,050,06
7Šubrt Vít0ZŠ J. A. Komenského Louny2,541,76
8Žikavský Filip0ZŠ Duhová cesta Chomutov1,020,05
9Huja Lukáš1000ZŠ Vojnovičova Ústí1,020,05
10Vítek Filip0ZŠ Postoloprty1,016,76
Board 3
Poř.JménoRtgFIDERtgNDružstvoBody%Partie
1Oláh Dan1129ZŠ a MŠ Povrly A6,085,77
2Dvorný Matěj1000ZŠ Školní Štětí5,083,36
3Kufel Vojtěch1007ZŠ Buzulucká Teplice5,071,47
4Schlosser Martin04. ZŠ V. Talicha Most4,057,17
5Šíma Štěpán1000ZŠ a MŠ Povrly B3,050,06
6Libus Jan0ZŠ J. A. Komenského Louny2,541,76
7Kubíček Vít0ZŠ E. Krásnohorské Ústí2,040,05
8Novák Jan1000ZŠ Vojnovičova Ústí2,040,05
9Baier Jan0ZŠ Duhová cesta Chomutov1,020,05
10Hudský Václav1000ZŠ E. Krásnohorské Ústí1,020,05
11Partyková Nikola0ZŠ Postoloprty0,58,36
Board 4
Poř.JménoRtgFIDERtgNDružstvoBody%Partie
1Hampl Nikola1073ZŠ a MŠ Povrly A7,0100,07
2Lorenz Tomáš Mario10004. ZŠ V. Talicha Most6,085,77
3Skála Martin1000ZŠ Buzulucká Teplice5,071,47
4Krejčí Krištof0ZŠ Postoloprty3,558,36
5Horský Denis0ZŠ J. A. Komenského Louny3,050,06
6Janda Jiří0ZŠ a MŠ Povrly B1,525,06
7Bartáček Petr0ZŠ Školní Štětí1,016,76