Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Krajský přebor škol Ústeckého kraje, kategorie 1. stupeň základních škol

Poslední aktualizace01.02.2017 15:43:52, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  1. ZŠ a MŠ Povrly A (Rtg prům.:1194, PH 1: 27 / PH 2: 14)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Hrubec Adam13411301CZE11111117,071096
2Šíp Marek01273CZE11111117,071038
3Oláh Dan01129CZE11011116,071001
4Hampl Nikola01073CZE11111117,071000
  2. 4. ZŠ V. Talicha Most (Rtg prům.:1079, PH 1: 21 / PH 2: 11)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Semová Lada11851201CZE10101115,071111
2Veverka Vladimír01113CZE11101116,071051
3Schlosser Martin00CZE10100114,071019
4Lorenz Tomáš Mario01000CZE11101116,071010
  3. ZŠ Školní Štětí (Rtg prům.:1087, PH 1: 18 / PH 2: 10)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Jirotová Eliška01276CZE110111+6,071117
2Lev Lukáš01072CZE1001½½+4,071078
3Dvorný Matěj01000CZE111½1½+6,071023
4Bartáček Petr00CZE100000+2,071012
  4. ZŠ Buzulucká Teplice (Rtg prům.:1055, PH 1: 18 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Hübl Dominik01197CZE10100114,071111
2Češpiva Jakub01015CZE10100114,071065
3Kufel Vojtěch01007CZE101½1½15,071018
4Skála Martin01000CZE10110115,071010
  5. ZŠ E. Krásnohorské Ústí (Rtg prům.:1017, PH 1: 12,5 / PH 2: 8)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Mrkvan František00CZE100001,051156
2Nguyen Huy Hoang01068CZE111½03,551069
3Kubíček Vít00CZE110002,051048
4Hudský Václav01000CZE001001,051015
5Dobeš Kryštof01000CZE10113,041000
  6. ZŠ a MŠ Povrly B (Rtg prům.:1000, PH 1: 12,5 / PH 2: 7)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Kolouch Petr01000CZE0100012,061094
2Kubín Samuel01000CZE0101114,061048
3Šíma Štěpán01000CZE0100113,061023
4Janda Jiří00CZE01000½1,561012
  7. ZŠ J. A. Komenského Louny (Rtg prům.:1000, PH 1: 11 / PH 2: 7)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Krupka Aleš01000CZE0001001,061112
2Šubrt Vít00CZE0011½02,561033
3Libus Jan00CZE0011½02,561001
4Horský Denis00CZE0011103,061000
  8. ZŠ Duhová cesta Chomutov (Rtg prům.:1000, PH 1: 11 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Nádaský Matyáš01000CZE0111+04,061115
2Žikavský Filip00CZE0100+02,061069
3Baier Jan00CZE0100+02,061026
4Novotný Mikuláš00CZE0000+01,061015
  9. ZŠ Vojnovičova Ústí (Rtg prům.:1000, PH 1: 10 / PH 2: 6)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1David Ondřej01000CZE1010002,061117
2Huja Lukáš01000CZE010001,051094
3Čech Jan00CZE11002,041032
4Novák Jan01000CZE011002,051001
5Businský František00CZE01001,041018
  10. ZŠ Postoloprty (Rtg prům.:1000, PH 1: 7 / PH 2: 3)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Kresl Josef00CZE0000000,061033
2Vítek Filip00CZE0010001,061014
3Partyková Nikola00CZE0000½00,561001
4Krejčí Krištof00CZE11100½3,561000
  11. ZŠ Chlumec (Rtg prům.:1000, PH 1: 6 / PH 2: 4)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFED1234567BodyPartieRtg prům.
1Kuželka Vladimír01000CZE0101--2,061050
2Kraus Viktor00CZE0000--0,061028
3Hodan Marek00CZE0100--1,061000
4Hromas Václav00CZE0001--1,061000