Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:40:59
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Почетна
Турнирска база
Првенство Аустрије
Pictures
FAQ
Онлине Пријава
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Нота: Како би смањили рад сервера дневним уносом свих линкова на претраживача попут Гоогле-а, Иахоо-а и Цо-а, сви линкови за турнире старије од две недеље (време завршетка турнира) приказати ће се након клика на следећу тастер:
покажи податке о турниру
18. posamično državno prvenstvo mladih v pospešenem šahu - F16
Последња измена07.03.2017 12:23:02, Creator/Last Upload: slochess
Search for player
Претражи
Листа по носитељству
Бр
Име
ФидеИД
ФЕД
РтгИ
РтгН
Клуб / Град
1
MK
Amon Nejc
14610132
SLO
2026
2240
ŠD Šentjur
2
MK
Stevanič David
14613921
SLO
1903
2214
ŠD Kočevje
3
II
Brečevič Liam
14617510
SLO
1895
2132
ŠD Piran
4
CM
Brinovec David
14608642
SLO
1871
2312
ŠK Žalec
5
I
Juvan Jaka
14618850
SLO
1814
2145
ŠK Slovenj Gradec
6
I
Meglič Jaka
14611554
SLO
1778
2097
ŠD Radenska - Pomgrad
7
II
Markošek Maj
14613476
SLO
1777
2124
ŠK Komenda
8
II
Tisaj Domen
14628708
SLO
1751
2189
ŠK Komenda
9
III
Bajo Tin
14613816
SLO
1694
2118
ŠD Kočevje
10
III
Bajc Aleksander
14611570
SLO
1681
2066
ŠK Triglav Krško
11
II
Ačimovič Vasja
14614170
SLO
1669
2123
ŠD Kočevje
12
III
Mohr Pablo
14631849
SLO
1570
1849
ŽŠK Maribor
13
II
Gabrijan Timotej
14624559
SLO
1559
1969
ŠD Fram
14
II
Janko Marko
14618842
SLO
1503
1956
ŠD KRKA Novo mesto
15
II
Marič Vild Fabijan
14611546
SLO
1491
1905
ŠD Radenska - Pomgrad
16
Boc Gregor
14631636
SLO
1486
1966
ŽŠK Maribor
17
Lazarev Vladislav
14631822
SLO
1471
1798
ŠK Val - Koper
18
IV
Povh Blaž
14620324
SLO
1386
1847
ŠD KRKA Novo mesto
19
III
Ocepek Jan
73001252
SLO
1306
1799
ŠD Mengeš-Trzin
20
Butolen Nejc
54600642
SLO
1246
1849
ŠD Ptuj
21
IV
Rudman Rok
14620308
SLO
1207
1705
ŠD KRKA Novo mesto
22
IV
Kobe Matic
14620367
SLO
1157
1766
ŠD KRKA Novo mesto
23
III
Pregelj Svit
14614375
SLO
1096
1672
ŠK Val - Koper
24
Strniša Blaž
14634708
SLO
1089
1672
ŽŠK Maribor
25
Kos Jernej
54600634
SLO
0
1750
ŠD Ptuj
26
Rajlič David
14638568
SLO
0
1635
ŠD Savinjčan
27
Žvižej Žiga
14638657
SLO
0
1570
Celjski ŠK
28
Bartolič Daniel
73005266
SLO
0
1546
ŠK Val - Koper
Цхесс-Тоурнамент-Ресултс-Сервер
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
мастхеад