Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 16:06:55
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Acasa
Baza de date a turneului
Campionatul Austriei
Fotografii
FAQ
Inregistrare online
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:
2nd Bahrain Chess Academy Kids Open Tournament (Under 14)
Ultima actualizare22.01.2017 10:27:57, Creator/Last Upload: Bahrain Chess Academy
Search for player
Cautare
Lista de start
Nr.
Numele
Fide ID
FED
Rtg.
sex
Tip
1
Surya Jaya
11202920
IND
1610
U14
2
Abuan Alison Dwyne
11202653
PHI
1600
U12
3
Maroof Salman
11202394
BRN
1380
U12
4
Gopi Krishna Saravanan
45045020
IND
1500
U12
5
Cherian Thomas Yakov
11202939
IND
1450
U12
6
Anirudh Sai Krishna
25681010
IND
1380
U14
7
Aadhesh Nambi
IND
1100
U08
8
Abhinav Prasad
11201983
IND
1400
U14
9
Aditya Sai Krishna
25681001
IND
1400
U12
10
Aditya Vara
ENG
1390
U10
11
Y. Bala Srivatsav
IND
1270
U14
12
Ajinkya Vaman
IND
1200
U08
13
Akshitha Venkatesan
IND
1200
w
U08
14
Amrutha Lakshmi
IND
1100
w
U12
15
Anish Vaman
IND
1100
U08
16
Atharva Mehrotra
IND
1000
U08
17
Avran Thomas
IND
1260
U10
18
Caleb Williamson
USA
1220
U12
19
Chris Thomas Mathew
25714627
IND
1410
U12
20
Dhruv Lakhani
IND
1230
U10
21
Dhyan Manoj
11202599
IND
1300
U12
22
Fadi Tariq
KSA
0
U14
23
Gautham Krishna
IND
1270
U14
24
Harsha J.R
IND
1320
w
U08
25
Hisham Amin
11202963
BRN
1300
U10
26
James Osbourn
ENG
1320
U10
27
James Thomas
11202130
IND
1340
U10
28
Janani Sree Ganesan Mahendran
IND
0
U10
29
Kareem Manassaki
BRN
1020
U10
30
Kian Boushehri
CAN
1050
U08
31
Lemuel Rajan
325120384
IND
1050
U10
32
Mahathi Aravind
IND
1060
w
U08
33
Mahika Vallabhaneni
25714643
IND
1260
w
U10
34
Mayo Urban
USA
1200
U12
35
Mirunaalini
IND
0
U14
36
Mohamed Maroof
BRN
1180
U10
37
Monish Anand
IND
1200
U12
38
Naji El Ali
ENG
1230
U08
39
Nikunj Vasant
11202386
IND
1380
U12
40
Paolo Thomas
IND
1330
U08
41
Parthi Jain
IND
1200
w
U10
42
Pranesh J.R
IND
1100
U10
43
Quentin Jaquan Waller
USA
1020
U08
44
Sabrina Tariq
KSA
0
U12
45
Samjauta Sankaranarayanan
IND
1100
w
U12
46
Shamik Sarangi
IND
1270
U08
47
Shayan Ali
IND
1220
U12
48
Sho Davenport
USA
1180
U12
49
Simran Vara
ENG
1150
w
U12
50
Stephen Ryan
11202459
IND
1550
U14
51
Vaishnovi Kamath
11202475
IND
1400
w
U14
52
Vatusia Balasubramanian
IND
1200
w
U14
53
Vyom Gupta
IND
1250
U10
54
William Osbourn
ENG
1250
U10
55
Meero Aghyad
SYR
0
U14
Serverul Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use