Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O perníkovou chaloupku 2017 starší

Poslední aktualizace07.01.2017 17:53:59, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11Jun RudolfCZE1850TJ CHS Chotěboř6,531,5236
23Klabeneš PetrCZE1591TJ CHS Chotěboř5,533,5245
32Zelený TomášCZE1684ŠK Caissa Třebíč z.s.5,533,523,55
44Vokoun TomášCZE1529TJ Žďár nad Sázavou z.s.53423,54
59Zeman LukášCZE1375TJ Spartak Vlašim529225
67Kaňka LukášCZE1473TJ Spartak Pelhřimov528205
711Pejřimovská Viola RubyCZE1285TJ CHS Chotěboř4,529,5214
818Zelenka AdamCZE1134ŠO Hlinsko4,52921,54
923Martínek ErikCZE1088Gambit Jihlava4,529214
1013Ecler MatějCZE1277TJ Spartak Pelhřimov4,52819,54
116Zelenka PetrCZE1474TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,526203
1214Kolátor VojtěchCZE1265TJ Žďár nad Sázavou z.s.4,525,517,54
1310Šedý MatějCZE1294ŠK Světlá nad Sázavou42919,54
1416Krob JakubCZE1146TJ Žďár nad Sázavou z.s.427,519,54
1512Zelený OndřejCZE1281ŠK Caissa Třebíč z.s.427204
1615Vinopal VítCZE1177TJ Žďár nad Sázavou z.s.424,5184
17Pejřimovský Tadeáš RubelCZE1146TJ CHS Chotěboř424,5184
188Muzikář JanCZE1405ŠK Světlá nad Sázavou424,5174
195Rosecký PatrikCZE1508TJ Žďár nad Sázavou z.s.3,52820,53
2021Kučera DavidCZE1118Gambit Jihlava3,52618,53
2127Dejmek TomášCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava3,52216,53
2220Houdková BarboraCZE1123TJ Žďár nad Sázavou z.s.327192
2324Šťávová HelenaCZE1074DDM Budík Moravské Budějovice324,5183
2428Houška DominikCZE1000TJ+DDM Náměšť n/Oslavou32316,53
2519Pejcha IvošCZE1130Gambit Jihlava322,5173
2622Ležal FilipCZE1102TJ Žďár nad Sázavou z.s.322,516,53
2733Slámová KarolínaCZE1000ŠSK při Active - SVČ Žďár nad Sázav322163
2832Sklář PetrCZE1000TJ Žďár nad Sázavou z.s.321,515,53
2935Vondra MarekCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod321,515,52
3029Nekvinda TomášCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava320,5153
3137Zedníček FilipCZE1000DDM Jihlava319142
3226Klofáč FilipCZE1007ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod31812,53
3336Včela MartinCZE1000TJ CHS Chotěboř219,5141
3438Zvolánek TomášCZE1000ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod218,5141
3534Spilka JáchymCZE1000ZŠ O. Březiny Jihlava21812,52
3630Nesiba JaroslavCZE1000ZŠ a MŠ Jamné217,512,52
3739Fišar KarelCZE0ZŠ a MŠ Jamné21711,51
3825Kuchar MatyášCZE1046TJ+DDM Náměšť n/Oslavou217111
3931Satrapová AnnaCZE1000ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod116,5120

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 25.11.2022 10:16
PixFuture exclusive partner, tiráž